Haftaya Ay Kova burcundayken sosyal hayatımıza, arkadaşlarımızla yapılacak planlara odaklanarak başlayabiliriz. Bu hafta özel ilişkilerimizde şanslı etkiler altındayız. Karşı cinsle uyumumuz yüksek olabilir. Yardımseverliğimiz, anlayışımız, farkındalığımız yüksek akarken bazı konularda ego sürtüşmelerine açık olabiliriz. Pazar günü itibarıyla merkür düzeliyor. İletişimimizde rahatlıyoruz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; olumlu, çözümcü, sosyal ve faal bir insansınız. Yaşamınızdaki başarıların çoğu sizin uğraşılarınız sonucu elde edilmiş ve bu hep böyle olacak. Etrafınızda size yardımcı olacak dostlarınızı toplamalı, çevrenizde size zararı dokunacak insanları elemelisiniz. Bu sene, kariyerinizde önemli ilerlemeler yaşayacaksınız.

Koç Burcu: Bugün paylaşımlarınız yüksek olacak. Yapmak istediğiniz işler için veya kişisel uğraşılarınız için harekete geçebilirsiniz. Özel hayatınızda sorumluluklarınızı bilerek sevdiğiniz insanla bir hareket edeceksiniz. Parasal konularda abartmamaya çalışın.

Boğa Burcu: Bugün kendinizi göstereceğiniz alanlarda kafanıza göre davranma isteğiniz yoğun olabilir. Günlük hayatınızda tamamlanması gereken işlerinizle uğraşabilirsiniz. Bu haftabaşı iş hayatınızda kolay organize olacak ve ciddi planlar yapabileceksiniz.

İkizler Burcu: Bu Pazartesi, değişik ve farklı ortamlar yapmak istedikleriniz için sizi harekete geçirebilir. Sosyal ortamlarınızdan beklediğiniz ilgi ve desteği alacaksınız. Arkadaşlarınızla planlarınız varsa, insanları harekete geçiren siz olabilirsiniz. Sizi çekemeyenlere dikkat.

Yengeç Burcu: Bu haftabaşı, kalabalık ortamlarda duygusal tatmininiz fazla olacak. Özel hayatınız için sorumluluklar üstlenmekten kaçınmayacaksınız. Karşılaşacağınız olaylarda krizlerden ve sorunlardan mantığınız ve soğukkanlılığınız sayesinde kolay sıyrılabilirsiniz.

Aslan Burcu: Bu Pazartesi, özel hayatınız devrede olacak. Gününüzü diğer insanlara göre ayarlamak durumunda kalabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın sizin yapacaklarınıza çok fazla karışmaması, önemli planlarınızı devreye sokabilir. Şansınız ve fırsatlarınız yüksek olacak.

Başak Burcu: Bu haftabaşı , eşinizin veya sevdiğiniz insanın kendi hayatına vakit ayıramaması sonucunda, onun işlerini de siz üstlenebilirsiniz. Gün içi planlarınızda mantığınız önde olacak. Kısa veya uzak seyahatlere dayalı organizasyonlarınızda kendinizi mutlu hissedebilirsiniz.

Terazi Burcu: Bu haftabaşı, yaratıcılık isteyen alanlarda daha şanslı ve keyifli etkiler altında olabilirsiniz. Hayata ve aşka yaklaşımınız mantıklı ve ciddi olacak. Özel planlarınızın peşine düşebilirsiniz. Partnerinizle beraber hareket etmeniz sizi fazlasıyla mutlu edecek.

Akrep Burcu: Ev ve aile hayatınızda yapmanız gerekenlere odaklanabilirsiniz. Kafanızdaki planları teker teker hayata geçirmek için bugünden faydalanın. İş hayatınızda davranışlarınızın değiştiğini ve artık daha verimli olduğunuzu çevrenizdekilerde farkediyor.

Yay Burcu: Bugün işler bir çok açıdan tam da istediğiniz gibi ilerleyecek. Yakın çevrenizle, akraba veya kardeşlerinizle iletişiminiz yoğun olacak. Onlarla yapacağınız planlar varsa onların size uymasını isteyebilirsiniz. Kafanızı detaylara takmazsanız, keyfinize diyecek olmayacak.

Oğlak Burcu: Bugün, maddi konularda ciddi ve istikrarlı adımlar atmanız söz konusu. Ailenize veya evinize dayalı işlerinizde rahat hareket edebileceksiniz. Para kazanma konusunda tereddütleriniz olabilir ama bu aralar harcarken aynı tereddütleri göstermeyeceksiniz.

Kova Burcu: Kendi kişisel planlarınız yine önde olacak ama bu sefer daha rahat enerjiler altında olacaksınız. Geleceğinize yönelik planlarınızda ciddi ve istikrarlı adımlar atabilirsiniz. Randevu verdiğiniz arkadaşlarınız, eşiniz, dostunuzla keyifli bir pazartesi sizi bekliyor.

Balık Burcu: Bu pazartesi, ortaklaşa para alanlarınızda rahat hareket etme fırsatınız olacak. Kafanızdaki bazı plan ve projeleri hayata geçirebilirsiniz. Canınız ilk başta bir şeyler yapmak istemese bile, alacağınız haberler sizi çabuk harekete geçirecek. Mantığınızı devre dışı bırakmayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR