Bugün gökyüzünde oluşan Merkür- Satürn dik açısıyla bazı fikirlerimiz ve düşüncelerimizde sıkıntı ve sorunlar oluşabilir. Hayata eleştirel ve biraz da karamsar gözlerle bakabiliriz. Verdiğimiz sözleri tutmakta, sorumluluklarımızı üstlenmekte zorlanabiliriz. Önemli anlaşma, konuşma ve görüşmelerimizi bugüne denk getirmemeye özen gösterelim.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; çekici, kavrama gücü yüksek, zeki, mantıklı ,şanslı bir insansınız. Ailenize düşkün, çevrenize ve arkadaşlarınıza bağlısınız. Sanata olan sevginiz çok yüksek ve yaratıcılıkla ilgili konularda kendinizi tam anlamıyla gösterebilirsiniz. İyi bir konuşmacı olarak şansınızı iyi kullanmanız gerekiyor. Bu sene, hayatınızda bazı konularda daha fazla uğraşmanız gerekebilir.

Koç Burcu: Bugün günlük işlerinizde ve yakın çevrenizle olan iletişiminizde bazı sorunlar karşınıza gelebilir. Bazı fikirlerinizde karamsar olabilir, hayatın sizi desteklemediği fikrine kapılabilirsiniz. Dış ortamlarda daha rahat nefes alacaksınız.

Boğa Burcu: Önemli işlerinizde, konuşma ve görüşmelerinizde bazı olayları gözden geçirebilirsiniz. Negatif durum ve olaylardan sakınmalısınız. Parasal işlerinizde bazı sıkıntılara açık birgün olabilir, olayları çok fazla gözünüzde büyütmeyin.

İkizler Burcu: Bazı arkadaşlarınızla parasal işlerinizde sorunlar görülebilir. Hayata bakış açınızda negatif olabilirsiniz. Sosyal ortamlarınızda, arkadaşlık ilişkilerinizde parasal bağlantılarınıza ve ilişkilerinize bugün dikkat etmelisiniz. Sorumluluklar ağır gelebilir.

Yengeç Burcu: İş ve kariyer alanlarınızda, ortaklı işlerinizde bazı zorlanmalara, sıkıntı ve sorunlara açıksınız. Özel hayatınızda ve işte olaylara eleştirel yaklaşmamaya çalışın. Günlük işlerinizin üzerine düşmeniz kafanızı ve ruhunuzu rahatlatabilir.

Aslan Burcu: İş sorumluluklarınız, tatildeyseniz, seyahat halindeyseniz sizi yorabilir ve zorlayabilir. Yine önemli işlerinizde bugün bazı olumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz. Eğlenceli ortamlarda bulunmaya, kendinize zaman ayırmaya özen gösterin.

Başak Burcu: Sorumluluklarınızın bugün sizi zorlayabilir. Hayata ve olaylara olumsuz gözlerle bakmanız mümkün. Negatif düşüncelerden ruhunuzu uzak tutun. Size keyif veren olaylara yaklaşımınız olumsuz olsa bile enerjinizi sevdiklerinizden alabilirsiniz.

Terazi Burcu: Bugün fikirlerinizin ve düşüncelerinizin desteklenmediğini, eleştirildiğini görmek sizi zorlayabilir. Özel hayatınızda, aile ilişkilerinizde kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Yakın çevrenizden alacağınız tavsiyeleri iyi bir şekilde kullanın.

Akrep Burcu: Bugün bazı konuşmalarınızda ve görüşmelerinizde sıkıntılarınız ve sorunlarınız oluşabilir. Hayatın sizi desteklemediğini düşünebilir, olumsuz adımlar atabilirsiniz. Zorlandığınız noktalarda hayatınızda size keyif veren durum ve kişilere odaklanmaya çaba sarfedin.

Yay Burcu: Bugün hayat sizi desteklemeyecek. Riskli işlerden, adımlardan kaçınmanız yerinde olabilir. Bazı fikirlerinizde eleştirel ve negatif yönler ortaya çıkabilir. Kendinizi önemsemeniz ve düşünmeniz size iyi gelebilir, kendi bildiğinizden şaşmayın.

Oğlak Burcu: Gün içinde bazı fikirleriniz aile büyükleri veya ailenizdeki kişiler tarafından onay görmeyebilir, aşırı eleştirel yapınızı kontrol etmeye çalışmalı, negatif durumlardan kendinizi sıyırmalısınız. Her aklınıza geleni etrafınızdakilerle paylaşmayın.

Kova Burcu: Bugün hayata sinirli ve gergin bakmanız mümkün, iletişimsel işlerinizde önemli adımlardan kaçının zira desteklenmeyeceksiniz. Eleştirel bakış açınızla hayatınızdaki her tür sorunun kaynağını kendinizde bulabilirsiniz. Sosyal çevrenizden destek alın.

Balık Burcu: Bugün gelecek planlarınızda sorunlarla, sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Hayata bakış açınızda olumsuz ve eleştirel olmamaya çalışın, sinirli etkileriniz büyümeyecek bir olayı büyütmenize neden olabilir. Toplum önü işlerinizin üzerine düşmelisiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR