HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün sabah saatlerinden akşam saatlerine kadar Ay boşlukta olacak. Bu yüzden önemli işlerimizden istediğimiz sonuçları almamız zor olabilir. Gergin enerjilerle baş edebilmek için sakinleşmeye ve kendi içimize dönmeye çalışmalıyız. Gün içinde kendimizi çok fazla zorlamayalım.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; sosyal, güçlü, etkili, toleranssız bir insansınız. Etkili ve güçlü arkadaşlarınız sayesinde hayatta istediğiniz bir çok şeye sahip olacaksınız. Kendinizi göstermeyi ve ön planda olmayı seviyorsunuz. Bu sene, hayatınızda önemli açılımlar olabilir, hayata daha pozitif gözlerle bakmaya çalışmalısınız.

Koç Burcu: Günlük hayatınızın koşturmaları ve parasal konularıyla ilgileneceksiniz. Bugün özel ilişkilerinizde veya ortak adımlarınızda aşırı iyimserlikle veya farklı davranışlarla ilerleyebilirsiniz. Sıkıntı yaşadığınız konuları özel ilişkilerinizle aşın.

Boğa Burcu: Hayata daha iyimser ve umutla bakmak istediğiniz günlerden birtanesi olabilir. Sosyal ortamlarınızdaki sıkışmaları ve maddi sorunları, iş hayatınızda karşılaşacağınız değişik fırsatlarla aşabilirsiniz.

İkizler Burcu: Aile ve yuvanızda kendinizi daha rahat huzurlu hissetmeniz mümkün. İş sıkıntılarınızı halletmek için kolları sıvayacaksınız. Sosyal çevrenizdeki insanlarla geleceğinizi ilgilendiren işlerinizi konuşabilirsiniz.

Yengeç Burcu: Bugün sosyal çevreniz ve yakınlarınızdaki insanlarla bağlantılarınız bugün kuvvetli olabilir. Kariyerinizdeki oluşumlar sizi rahatlatırken, daha az tanıdığınız insanlarla ilişkilerinizde sorunlar yaşamaya açıksınız.

Aslan Burcu: İş hayatınızda konuşma ve görüşmelerinizi arttırabilir, olaylara daha mantıklı yaklaşabilirsiniz. Fikirlerinizde değişik ve farklı düşünceler bu aralar size daha cazip gelebilir. Maddi konularda bugün çok fazla risk almamaya çalışın.

Başak Burcu: Kişisel arzularınız ve isteklerinizle bugün dış ortamlarda değişik ve farklı insanlarla bir araya gelmek isteyeceksiniz. Parasal olanaklarınızın artması ilişkinizde yaşadığınız sorunları bir nebze rahatlatabilir. Yine de daha rahat olmaya çalışın.

Terazi Burcu: Geri plandan takip edilecek işlerinizin üzerine eğilebilir, kafanızda bazı planlamalar yapabilirsiniz. İş hayatınızda sizi sıkıntıya sokan durumlara karşı sevdiğiniz insanın tavsiyelerinden faydalanın ve herşeyi içinize atmayın.

Akrep Burcu: Sosyal çevrenizdeki insanlarla, arkadaşlarınızla güzel ortak planlar içine girebilirsiniz. Risk almanız gereken kararlarda, parasal konularda bu birkaç gün hareket etmemeye özen gösterin. Olumsuz duygulardan arının.

Yay Burcu: Göz önünde olacağınız yerlerde ve iş alanlarınızda kafanız duygusallıktan çok mantık çerçevesinde çalışacak, bugün iş bitirici olabilirsiniz. Aile hayatınızdaki olumsuzlukları aşkla ve çevrenizin size sunacaklarıyla atlatmaya çalışın.

Oğlak Burcu: Dış ortamlar, yeni fikirler, insanlar bugün size daha cazip gelebilir. Yaratıcılığınızı kullanacak, sevdiklerinizle planlar yapacaksınız. Kariyerinizdeki gelişmelere odaklanmalısınız, yakın çevre ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.

Kova Burcu: Ortak parasal işleriniz, alacak verecek konularınızın takibi, aile hayatınız için yapacağınız bazı ödeme veya harcamalar bugünün konusu. Fikirlerinizde gitgelleriniz yüksek ama iyimser duygularınızı ön plana çıkarmalısınız.

Balık Burcu: Parasal alandaki güzel gelişmeleriniz para harcamalarınızı arttırabilir. Özel ilişkilerinizde kısa vadeli planlar ve doğru iletişimle bugünü iyi kapatacaksınız. Kafanızı kurcalayan bazı konular, kendinizden soğumanıza neden olabilir.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR