Haftaya girişimlerimize, tek başına atılması gereken adımlarımıza odaklanarak başlıyoruz. Salı günü Güneş Koç burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğimizde cesur, ateşli, atak ve girişimci yönler ortaya çıkabilir. Bu haftanın en önemli konusu Cuma günü Merkür geriliyor. 3 Hafta boyunca iletişim sıkıntılarına ve sorunlarına açık olacağız. Cumartesi günü sinirli ve agresif yapımızı kontrol etmeye çalışalım.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız, keyifli, anlayışlı, cömert ve insanları önemseyen bir insansınız. Akıllısınız ve sizi mutlu edecek işin peşinden koşuyorsunuz. Ailenize karşı güçlü bir bağınız var. Sosyalliği ve güzel ortamları sevdiğinizden iyi giyinmek, gezmek ve değişik ortamlar görmek çok hoşunuza gidiyor. Bu sene maddi konularda çok güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Koç Burcu: Bugün, duygusal olarak değişken ve farklı bir gün geçirebilirsiniz. Dinlenmeye ve rahatlamaya ihtiyaç duyduğunuz bu dönemde, değişik konu ve olaylar daha fazla ilginizi çekecek. Kendinize ve yapacaklarınıza bu haftabaşında yer açın.

Boğa Burcu: Gün içinde, biraz isteksiz olabilirsiniz. Bilinçaltınızda, duygusal konularda iniş çıkışlarınız olabilir. Kendinize aşırı yüklenmemeniz gerekiyor. İş alanlarınızda güzel fırsatlarla karşılaşacaksınız. Çevrenizdeki insanlar sizi iyileştirebilirler.

İkizler Burcu: Sosyal ortamlarda, arkadaş meclislerinizde duygusal olarak farklı bir gün sizleri bekliyor. Değişik davet veya organizasyonlar devreye girebilir. Geleceğiniz adına şanslı bir dönemdesiniz ve çevrenizden alacağınız destekler çoğalmaya başlayacak.

Yengeç Burcu: İş ve kariyer alanlarınız oldukça aktif olacak. İş hayatınızda farklı duygu ve düşüncelerle hareket edeceksiniz. Toplum içinde kolay sıkılabilir ve değişik davranabilirsiniz. Tanışacağınız ve bir araya geleceğiniz insanlar size farklı kapılar açabilir.

Aslan Burcu: Bu haftabaşı, dış ortamlarda, daha az tanıdığınız insanların yanında farklı ve duygusal olarak değişik bir gün sizleri bekliyor. Seyahatlerde bir anınız bir anınıza uymayabilir, çabuk sıkılabilirsiniz. Yine de farklı insanlardan alacağınız güzel enerjiler sizi mutlu edebilir.

Başak Burcu: Birkaç gün, ortaklaşa para konularınız devreye girmeye başlayacak. Bu haftabaşı para ödemelerinde, vergi konularında, para alışverişlerinde farklı etkilerle karşılaşabilirsiniz. Duygu iniş çıkışlarınız yüksek olabilir.

Terazi Burcu: Özel hayatınızda duygusal olarak çabuk karar değiştirmeye meyilli olabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın hayatına göre hareket edecek, sevginizi daha çok güçlendireceksiniz. İş alanlarınızdaki yoğunluklarınız sizi yorarken, farklı alanlardan destek almalısınız.

Akrep Burcu: Bu haftabaşı, iş alanlarınızda beklenmedik bir gün sizi bekliyor olabilir. Duygusal olarak çabuk fikir değiştirmeniz, iş arkadaşlarınızın sizi anlamasını zorlaştırabilir. Diğer yandan da anlayışlı ve sevgidolu olabilirsiniz. Hızlanan aktivitelerinizi dengeleyin.

Yay Burcu: Bu haftabaşı aşk hayatınızda farklı ve sıradışı duygular altında olabilirsiniz. Yine değişik aktiviteler veya sportif faaliyetler içinde bulunabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız yüzünüzü güldürecek. Parasal harcamalarınız devreye girebilir.

Oğlak Burcu: Ev ve aile alanlarınızda değişken ve sabırsız bir ruh hali baskın olabilir. Evde vakit geçirseniz bile farklı işler içinde olmaya çalışın. Sevdikleriniz sizi anlamakta zorlanırken, diğer yandan hiç beklenmedik şefkatli ve anlayışlı yönlerinizi görebilirler.

Kova Burcu: Yakın çevrenizde iletişim halinde olacağınız insanlara karşı duygusal dengesizlikleriniz olabilir. Ani çıkışlarınız veya çabuk sıkılganlığınız ilişkilerinizde insanların sizi anlamasını zorlaştırabilir. Diğer yandan kısa bilgileri, yolculukları seveceksiniz.

Balık Burcu: Bu haftabaşı, parasal konularda beklenmedik tavırlar sergileyebilirsiniz. Parasal konularda güçlü ve güzel şanslar karşınıza gelebilir. Siz kendinizi zor durumlara sokmadıkça bu Pazartesi hayat size beklediğiniz sonuçları verebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR