Bugün oluşan güneş- Jüpiter olumlu açısıyla hayatımızda çeşitli şanslar karşımıza gelebilir. Kendimizi mutlu ve şanslı göreceğiz. Diğer yandan venüs’ün satürnle olumsuz açısı bizi ilişkilerimizde ve parasal alanda bizi zorlayabilir.İlişkilerimizde desteklenmediğimizi görebilir veya kendimizi yorgun ve yalnız hissedebiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; açık yürekli, dost canlısı, sosyal, popüler, başarılı bir insansınız. Oldukça rahat ve çekici tavırlarınızla sosyal ortamların vazgeçilmezi sizsiniz. Seyahat etmeyi, dünyayı ve doğayı görmek ilginizi çekiyor. Bu sene, hayatınızda güzel açılımlar oluşabilir. İlişkilerinizi çok zorlamayın.

Koç Burcu: Hayatın sizin karşınıza getireceği fırsatları sevecek, ortak parasal girişimlerinizde şanslar yakalayacaksınız. Aklınıza düşen, karşınıza gelebilir. Diğer yandan iş ve kariyer sorumluluklarınız hem özel hayatınızda, hem de parayla olan ilişkinizde bazı sorunlar yaratabilir.

Boğa Burcu: Sosyal çevre ilişkilerinizde önem verdiğiniz bir arkadaşınızla ortak bir işin temellerini atabilir ya da böyle bir teklifle karşılaşabilirsiniz. Diğer yandan dış çevrenizin, uzak çevrenizin sorumlulukları bazı olaylarla karşılaşmanıza ve kendinizi yalnız hissetmenize neden olabilir.

İkizler Burcu: Göz önünde bulunacağınız ortamlarda, iş hayatınızda güzel şanslara ve fırsatlara sahip olacaksınız. İşlerinizin karşılığını görebilirsiniz. Diğer yandan bazı arkadaş ilişkilerinizde sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla parasal konuları konuşmayın, desteklenmeyebilirsiniz.

Yengeç Burcu: Önemli işlerinizde güzel fırsatlarla karşılaşabilir, aşk hayatınızda mutluluktan uçabilirsiniz. Diğer yandan bu hafta iş ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Özel hayatınızın sorumlulukları iş bağlantılarınızı, sosyal çevre ilişkilerinizi zorlayabilir.

Aslan Burcu: Ev ve aile hayatınızda, parasal işlerinizde güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Diğer yandan sağlığınız veya günlük işlerinizin düzeni bazı sektelere uğrayabilir, kendinizi, sağlığınızı önemseyin, iletişiminizi kuvvetli tutumaya çalışın.

Başak Burcu: Sevdiğiniz insanla iletişiminiz, seyahat planlarınız güzel çalışabilir. Diğer yandan ortak parasal işlerinizde bazı sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz. Diğer insanlarla olan bağlatılarınızda ve para işlerinizde kendinizi yalnız hissedebilirsiniz.

Terazi Burcu: Para kazançlarınızı arttıracağınız gibi, işlerinizin karşılığını etkili bir şekilde alabilirsiniz. Diğer yandan özel hayatınızda kendinizi mutsuz ve yorgun hissetmeniz mümkün. Sevdiğinizin sizi anlamadığını düşünebilir, ilişkinizde sıkıntılar varsa tansiyonlu durumların ortaya çıktığını görebilirsiniz.

Akrep Burcu: Aşk hayatınızda güller açabilir, yine sanata, yaratıcılığa dayalı işlerinizde, eğitimde kendinizi gösterecek değişik şanslarla karşılaşacaksınız. Diğer yandan beraber iş yaptığınız insanlarla bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. İletişiminizi çok kısmayın ve güçlü tutmaya çalışın.

Yay Burcu: Ev, aile hayatınızda, yuvanızla ilgili konularda kendinizi şanslı ve mutlu görecek, huzuru evinizde, sevdiklerinizin yanında bulacaksınız. Destekleriniz yüksek diğer yandan riskli işlerden de kaçınmalısınız. Eğlenceye, aşka veya keyfe dayalı harcamalarınızda bazı sıkıntılarınız oluşabilir.

Oğlak Burcu: İletişime dayalı işlerinizde, çevre koşullarınızdan alacağınız destekler yüzünüzü güldürecek. Gelecek planlarınızı ve işlerinizi devreye sokabilirsiniz. Girişimlerinizde destekleneceksiniz. Diğer yandan aile bağlantılarınız ve ilişkilerinizde zorlanmalar oluşabilir.

Kova Burcu: Kariyerinizde ve toplum önü duruşunuzda önemli bağlantılarınız devrede olacak. Karşınıza yeni seçenekler gelebilir.Güzel bir iş bağlantısı gerçekleştirebilirsiniz. Diğer yandan yakın çevre ilişkilerinizde, aile hayatınızda beklenmedik oluşumlar ilişkilerinizi zedeleyebilir.

Balık Burcu: Hem eğitimsel alanda, hem de geleceğe yönelik adımlarınızda güzel seçenekler ve şanslarla karşılaşabilirsiniz. Önemli anlaşmalar altına girebilirsiniz. Diğer yandan sosyal çevre sorumluluklarınız bu aralar sizi en çok para yönünden vurabilir. İlişkilerinizde sıkıntılara açık olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR