Bugün ve yarın Ay Yay Burcunda olacak. Sırt ve siyatik ağrıları, varis ağrıları bugünler azabilir. Ev işlerinde temizlik ve tamirat için çok uygun. Beslenmede Protein günleri olduğundan , protein ağırlıklı beslenmek vücudumuza iyi gelecek. Bugünlerde değişik yerler görmek, farklı insanlarla bir araya gelmek, felsefi konuşmalar yapmak için uygun günler. Kendimizi enerjik ve aktif hissedebiliriz.
BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; hayatınızda şansınızı kendiniz yaratacak ve oldukça keyifli bir yaşam süreceksiniz. Çok çabuk ilgi çekiyorsunuz ve bulunduğunuz çevrelerde desteklenme ihtimaliniz çok yüksek. Duygusallığınızı ön plana çıkaracak oluşumlardan uzak durmayın. Bu sene, cesur atılacak adımlar iş hayatınızda başarınızın anahtarı olacak.

Koç Burcu: Bugün, dış ortamlara bağlı işlerinizde iyimser tavırlarınız ön planda olabilir. Başka işlerle uğraşmak, diğer insanlar için bir şeyler yapmak öne çıkıyor ama gün içinde enerjinizi rahat kullanamadığınızdan bu sizi rahatsız edebilir.

Boğa Burcu: Gün içinde, ortaklaşa para konularınız, alacak verecek dengesi devrede olabilir. Sosyal ortamlarınız için yapacağınız ortak harcamalara kolay tepkiler verebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle bir araya geleceksiniz.

İkizler Burcu: Özel ilişkilerinizde göz önünde olacağınız otamlarda sinirli ve agresif tavırlarınız olabilir. Ortaklı iş yapanlar, ortaklarıyla veya ortak projelerde bazı sürtüşmeler ya da sorunlar yaşayabilir. Enerjinizi iyi kullanmaya bugün özen göstermelisiniz.

Yengeç Burcu: İş alanlarınızda yapmanız gerekenler, dış ortamlarda sinirli olmanıza neden olabilir. İş alanlarına ve buradaki insanlara yaklaşımınız rahat ve özgür olmalı. Tamamlamanız gereken işlerinizin peşine düşmeli, işlerinizi yarına bırakmamalısınız.

Aslan Burcu: Aşk hayatınızda , yaratıcılığa dayalı işlerinizde parasal konularda agresif ve sinirli olabilirsiniz. Keyfinize düşkün olmanız, yapmanız gereken işlerle çakışabilir. Sakinliğinizi koruyun, hemen moralinizi bozmayın. Heyecanlı adımlara ihtiyacınız var.

Başak Burcu: Bugün, ev ve aile hayatınızda sevdiğiniz insanla sürtüşme veya sabırsızlıklarınız olabilir. Onun fedakar ve hep başkalarını düşünen davranışlarını kabullenmekte zorlanabilirsiniz. Duygusal yönden sahiplenilmeye ihtiyacınız olabilir.

Terazi Burcu: Gün içinde, iletişiminiz yüksek akacak yalnız iş yaptığınız insanlara karşı sabırsız ve anlayışsız bir tutum içine girebilirsiniz. Yakın çevrenizde bulunan herkese yardım etme çabası sizi zorlayabilir.

Akrep Burcu: Eğlence veya aşk hayatınız için yapacağınız harcamalar sizi sinirli kılabilir. Herşeyin dört dörtlük olmasını beklemeyin ve hayatınızdaki pozitif yönlere odaklanın. Özellikle borsada yatırım yapanlar bugün dikkatli adımlar atmalılar.

Yay Burcu: Bugün, kendi kişisel isteklerinize kanalize olmak isterken, aile hayatınıza harcamanız gereken enerjiniz sizi mutsuz veya sinirli kılabilir. İşlerinizi sıralayarak adımlar atmalısınız. Diğer yandan güzel haberler gün içinde karşınıza gelebilir.

Oğlak Burcu: Yakın çevrenizdeki insanlara karşı anlayışsız ve sabırsız olabilirsiniz. Canınız kimseyle paylaşım içinde olmak istemeyebilir. Geçmişi gözden geçirecek, iş hayatınızda patronvari tavırlarınızla hareket edeceksiniz.

Kova Burcu: Gün içinde, sosyal ve kalabalık ortamlarınızda bazı harcamalarınız oluşabilir. Bu harcamalar sizi tedirgin edebilir. Yaptığınız her işi teyit etmeye çalışabilirsiniz. Uğraşmayı sevdiğiniz işler, hobiler sizi bu aralar daha mutlu kılacak.

Balık Burcu: İş alanlarınızdaki yoğunluklar, istediğiniz gibi bir gün geçirmenize engel olabilir. Olayları gözünüzde büyütmeyin ve duygusal olarak kendinizi kapatmayın. Bazı şeyler netleşecek ama önemli konularda kararsız ve net olmayan siz olacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR