Bugün gökyüzünde oldukça keyifli ve etkili açılar devrede olacak. Derinlemesine araştırma gerektiren işlerimizde başarı sağlayabilir, özel hayatımızda ve maddi konularda güzel seçeneklerin karşımıza geldiğini görebiliriz. Bir tek gün içinde sinirli ve agresif etkilerden, söylemlerden ve konuşmalardan uzak durmaya çalışalım. Başkalarının bakış açılarına karşı saygıyla yaklaşmayı unutmayalım..

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; çekici, etkili, yaratıcı, akıllı, cesur bir insansınız.. Çevrenizde güçlü bir etkiye sahipsiniz ve bu herkes tarafından dikkat çekiyor. Bu sene, iş hayatınızda çok şanslı bir döngü yakalayacaksınız. Önemli iş anlaşmaları karşınıza gelebilir.

Koç Burcu: Bugün sezgileriniz güçlü çalışabilir. Kendinizi ruhen yenileyebilir, size yarayacak ruhsal çalışmalardan fayda sağlayabilirsiniz. Planlarınızda önsezilerinizi es geçmeyin. Karşınıza parasal işlerinizde güzel seçenekler gelebilir.

Boğa Burcu: Sosyal çevrenizin hareketliliği başınızı döndürebilir. Bu ay özel hayatınız ve ikili ilişkilerinizde güzel fırsatlarla ve şanslarla karşılaşacaksınız. Kalbiniz boşsa arkadaşlarınız size birini tanıştırabilirler veya bir arkadaşınızla aşka yelken açabilirsiniz.

İkizler Burcu: İşlerinizi düzene sokabilir, güzel anlaşmalar yapabilir, fırsatların artmasıyla iş ve hizmet alanlarınızda istediğiniz şartlara ve fırsatlara sahip olabilirsiniz. Bu haftayı iş görüşmeleriniz ve anlaşmalarınız açısından es geçmeyin.

Yengeç Burcu: Seyahatleriniz, yurtdışı bağlantılı işleriniz, hukuki alanlarınızda önemli kapılar aralanabilir. Bu dönem yolculuklar esnasında hayatınıza yeni birini alabilirsiniz. Hayatınızda biri varsa beraber yapılacak gezi veya seyahat planları ilişkinizi heyecanlı tutabilir.

Aslan Burcu: Ev ve aile hayatınız için bir borcun veya kredinin altına girebilirsiniz. Karşınız birçok yerden şans ve fırsatlar gelebilir ve siz bu şansları kaçırmak istemeyeceksiniz. Hem parasal konularda, hem de aile işlerinizde bu birkaç günü değerlendirmeye çalışın.

Başak Burcu: Yakın çevrenizden göreceğiniz iş fırsatları ve seçeneklerle ortaklı işler, yeni projeler uygulamaya konulabilir. Bugün ve yarın yakın çevrenizde iletişim halinde olduğunuz bir insandan ilişki veya keyifli bir iş teklifi alabilirsiniz.

Terazi Burcu: İş kollarınızdaki güzel ilişkiler size para getirisi sağlayabilir. Attığınız adımların karşılığını maddi olarak görebilirsiniz. Karşınıza gelecek olan yeni iş teklifleri keyfinizi arttırabilir. Olasılıklarınızın çeşitli olduğunu göreceksiniz.

Akrep Burcu: Aşk dolu, keyif dolu, anlayış dolu etkiler altında olacaksınız. Hayatınızın anlamı aşksa bulutların üzerinde uçabilirsiniz. Sanata dayalı işlerinizde, hobilerinizde, eğitim hayatınızda karşınıza çok güzel fırsatlar gelebilir. Hayat sizi destekleyecek.

Yay Burcu: Kendinizde farkettiğiniz ve üzerine gittiğiniz değişimlerle aile ortamlarınızda kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz. Yuva kurmak isteyenler için hazırlıklarını başlattıkları veya tamamladıkları rahat bir süreç olabilir. Evle ilgili konularda şanslarınız ve fırsatlarınız yüksek akacak.

Oğlak Burcu: Planlanan işleriniz tıkır tıkır işleyebilir. Yeni tanıştığınız insanlardan girişimleriniz adına büyük şanslar görebilirsiniz. Sosyal çevre bağlantılarınızı iyi kullanacak, yeni işlerin startını vermekten çekinmeyeceksiniz.

Kova Burcu: Sosyal çevrenizdeki aktiviteler ve arkadaşlarınız için fazlasıyla para harcayabilirsiniz. Bu paraları harcamaktan korkmayın çünkü karşılığı gelecek, iş fırsatlarınız parasal konularda yüzünüzü güldürecek. Önemli iş teklifleri ve görüşmeleriyle karşılaşacaksınız.

Balık Burcu: Bugün karşınıza güzel bir iş, yurtdışı gezisi veya işi gelebilir. Eğitim hayatınızda da sizi geliştirecek bir kurs veya seminere katılabilir, genişleyen hayat felsefenizle hayata büyük bir umut ve keyifle bakabilirsiniz. Hayal ettiğiniz işler, konuşma ve görüşmeler karşınıza gelecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR