Bugün Ay Aslan burcunda dolaşıyor; Kendimizi canlı, iyimser, yaratıcı enerji dolu hissedebiliriz. Çocuklar ve gençlerle vakit geçirmek bize keyif verir. Ay aslan burcundayken saç bakımı, makyajla ilgilenmek, saç kestirmek yerinde olabilir. Artistik, sanatsal ve kreatif işlerde kendimizi ortaya koymamız daha kolay olacaktır. Kişisel isteklerimize odaklanabiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; insanlar arasında diplomasi yapmayı öğrenmeniz gerekiyor. İstekli ve öğrenmeye açık yönünüzle iş hayatınızda iyi bir kariyer yapabilirsiniz. Çevrenizi kullanmayı ve insanlardan istediklerinizi almasını iyi biliyorsunuz.Yalnız özel hayatınızda özgürlüğünüzü dizginlemeniz gerekiyor. Bu sene, önemli teklifler ve iş bağlantıları yakalayabilirsiniz.

Koç Burcu: Bugün özellikle eğlence veya aşk hayatınızda önemli olaylar cereyan edebilir. Hayatınızı keyfilendirecek önemli adımlar, kendinize olan güveninizi arttıracak yine de arkadaşlarınızla yaptığınız bazı konuşmalar bir kulağınızdan girip öbüründen çıkıyor.

Boğa Burcu: Geçmiş konulara olumlu ve pozitif yaklaşımınızla kendi şansınızı kendiniz yönlendirebilirsiniz. Evinize veya ailenize yönelik işlerinizde duygularınız kolay harekete geçecek. Ailenize daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu: Psikolojik olarak hayata bakış açınızda veya geleceğe yönelik işlerinizde anlayışlı, iyimser tavırlarınız ön planda olacak içsel stresleriniz de yüksek olabilir. Aslında sıkıntı yapacak birşey yok ama kafanızda bazı konular gereksiz yer kaplıyor.

Yengeç Burcu: Bugün, dış ortamlarda önemli konuşmalar gündeme gelebilir ama kendinizi düşünmeyi de ihmal etmeyin. Bugünlerde sadece kendinizi önemsemelisiniz. Bu gün alışverişlerinizde ihtiyacınız dışında hareket edebilirsiniz.

Aslan Burcu: Başka insanların bakış açılarına karşı anlayışla yaklaşmanız çok önemli. Bugün sadece kendi istekleriniz ve planlarınız devrede olabilir. Keyfiniz yüksek olacak. Sevdiğiniz insanla aranızdaki gerilimleri halletmenin bir yolunu bulmalısınız.

Başak Burcu: Bugün genel olarak geri planda durmak isteyebilir, önemli işlerinizi gözünüzde fazla büyütebilirsiniz. Tamamlanması gereken işlerinizin üzerine eğilin. Hisleriniz bu aralar kuvvetli ve ne istediğinizi ve hissettiğinizi biliyor olacaksınız.

Terazi Burcu: Sosyal hayatınızı, çevre ilişkilerinizi hareketlendirecek ve isteklerinize hizmet edecek planlar yapabilirsiniz. Toplum içinde nasıl davranmanız gerektiğini bileceksiniz. Bugün enerjinizi toplayın ve kendinizi çok yormamaya özen gösterin.

Akrep Burcu: Bugün tamamlamanız gereken bir işiniz varsa bir işinizi bitirmeden diğerine geçmeyin. Aşk hayatınızda bu aralar oldukça romantik ve hayalperest etkiler altında olacaksınız ama aile hayatınıza daha çok özen göstermelisiniz.

Yay Burcu: Hayatınızdan alacağınız keyif yüksek olacak. Yakın çevrenizle geçmişte kalan konuşmalarda onların üzerine çok gitmemelisiniz. Bugün size ne söylenirse çok kaale almayacaksınız. Kendi bakış açınızın dışına çıkmanız zor görünüyor.

Oğlak Burcu: Parasal konuları bugün kafanızda gereğinden fazla büyütebilirsiniz, bir yandan da karşınıza çıkan gelişmeler hoşunuza gidiyor. İletişim halinde olacaklarınıza hoşgörünüz yüksek, sevdiğinize de aynı etkilerle yaklaşın.

Kova Burcu: Bugün özel hayatınız, ilişkileriniz veya ortaklı atılacak adımlar hayatınızda daha yoğun olabilir. İletişime dayalı işleriniz için rahat etkiler altında olabilirsiniz. Maddi konularda ayağınızı yorganınıza göre uzatmanız gerekebilir.

Balık Burcu: Diğer insanları yeteri kadar önemsiyorsunuz. Bugün onlara yardım etmek öne çıkabilir. Yaşantınızda önce yapmanız gerekenleri tamamlamalı ve işin içine duygularınızı katmadan yolunuzda ilerlemeniz gerektiğini bilmelisiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR