Bu Cumartesi Ay İkizler burcunda olacak. Havada değişim öne çıkabilir. Sadece havada değil, duygusal değişkenliklerimiz de gün içinde farklılık gösterebilir. Ruhumuzun yeni insanlarla tanışmaya ve bağlantı kurmaya ihtiyacı olabilir. Kollektif zaman geçirmek, sosyal olmak, eğlenceli ortamlarda bulunmak, kısa seyahatlerden yararlanalım.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; zaman zaman duygularınızdaki karışıklık sizin aklınızı bulandırabilir. Çabuk değişen yapınızla beraber olduğunuz insanları şaşırtmayı iyi beceriyorsunuz. Nerede, ne zaman davranacağınızı bilirseniz iş hayatınızda başarı sizi bekliyor olacak. Bu sene, iş hayatınızda istediğiniz atılımları yapacaksınız.

Koç Burcu: Bugün yakın çevrenizle iletişiminiz hızlanacak. Beklenmedik sürpriz olaylarla karşılaşabilir, değişik bir gün geçirmeyi arzulayabilirsiniz. Enerjinizi yükseltmeniz ve kendinizi biraz zorlamanız gerekiyor. Sabah saatlerindeki isteksizliğinizi kaale almayın.

Boğa Burcu: Bugün, parasal konulara veya sahip olduğunuz eşyalara daha fazla düşkünlük gösterebilirsiniz. Çalışyorsanız kafanız iş ortamlarınızdaki bir görüşme veya konuşmada olabilir. Diğer yandan dinlenmek ve kendinize değişik alternatif işler üretmek için de uygun birgün.

İkizler Burcu: Bugün, şartlar sizden yana olacak, kendinizi aktif hissedecek, yerinizde duramayacaksınız. Sizi heyecanlandıracak şeyler duyabilir, gün içinde olaylara iç güdüsel tepkiler verebilirsiniz. Sosyal çevrenizin işin içinde olacağı planlara yönelin.

Yengeç Burcu: Bugün iletişime geçmek ve insanlarla bir şeyler paylaşmak size zor gelebilir. İçsel huzurunuz için meditasyona yönelmek, yazı yazmak, sevdiğiniz bir kitabı okumak, geçmiş fotoğraflara bakmak hoşunuza gidebilir, o zaman sakin ve dingin bir gün geçirebilirsiniz.

Aslan Burcu: Bu Cumartesi sosyal ortamlarınız ve arkadaşlarınızla olan planlarınız devrede olabilir. Aktiviteler, organizasyonlar, gruplar ve kalabalık ortamlar enerjinize daha uygun olacak, ara verdiğiniz gezileri devreye sokabilirsiniz.

Başak Burcu: Bu Cumartesi hareketli etkilerle kalabalık ortamlarda bulunmak veya çalışıyorsanız iş alanlarınıza kanalize olmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda bugün duygularınız biraz karmaşık olabilir. Ev hayatınızdaki karmaşaları daha sakin tepkilerle yumuşatmaya çalışın.

Terazi Burcu: Bugün uzak çevrenizdeki insanlarla iletişim halinde olacaksınız, özellikle çalışıyorsanız iş alanlarınızda güzel ve esnek etkilere sahipsiniz. Duygularınıza göre karar vermeyin. Mantığınız bugün sizi birçok konuda daha doğru yönlendirecek.

Akrep Burcu: Aşk hayatınızda bir tarafınız çok duygusal, diğer tarafınız mantıktan uzaklaşmamanız gerektiğinin farkında, tutkular devreye girerse, farklı tepkiler ortaya çıkabilir. Yapılması gereken işlerinizde hayata esnek yaklaşacaksınız.

Yay Burcu: Bugün özel yaşantınız ve ikili ilişkilerinizde karşı tarafın düşünceleri sizin için daha önemli olabilir. Yaratıcılık isteyen işlerinizde beklenmedik konuşmalara açık olun. Ani çıkacak fırsatlarınız olabilir.

Oğlak Burcu: Bugün yapılması gereken işlerinizin uğraşıları vaktinizin çoğunu alabilir. Olaylara çok duygusal yaklaşmayın zira bu aralar yakın çevrenizden fazlasıyla etkileniyorsunuz. Aile hayatınızda girişken, esnek olacak, farklı birgün geçirmek isteyeceksiniz.

Kova Burcu: Eğlenceli, aktif ve özel hayatınıza düşkün olacağınız bir gün sizleri bekliyor. Hayatınıza dair önemli kararlarınızda aşk hayatınız belirleyici bir rol üstlenebilir. Yakın çevrenizle beraber hayal ettiğiniz güzel bir etkinlik sizi çok mutlu edebilir.

Balık Burcu: Beklenmedik olaylarla karşılaşmak kafanızı karıştırmasın. İçsesiniz sizi önemli olaylarda doğru şekilde uyaracak. Bugün aile hayatınızda keyfinizi arttırmanın yollarını bulacaksınız. Maddi yönden evinize yapacağınız alışverişler öne çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR