HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bu sevgililer gününde hayata fazlasıyla esnek, geniş bir çerçeveden bakmasını başarabiliriz. Bize heyecan verici ve harekete geçirici ilişkilere, işbirliklerine ve girişimlere açık olacağız. Farklı kültürden insanlarla daha fazla ortak noktada buluşabilir, sosyalliğimizi arttırabiliriz. Bir diğer yandan aşırı iyimserlikle tutamayacağımız sözler altına girmemeye özen gösterelim. Disiplinle ve daha mantıkla yolumuzla ilerleyelim.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız, girişken bir mizacınız var, çabuk sinirlenmeye meyillisiniz. Bu da özel yaşantınızda zaman zaman problemler yaşamanıza neden olabilir. Felsefe, bilim, değişik kültürlerle ilgili her konu dikkatinizi çekiyor. Bu sene, kendinizi çok iyi hissedecek, farklı seyahatlere çıkacaksınız.

Koç Burcu: Bugün  arkadaşlarınızla beraber heyecanlı, keyifli işlere kalkışabilirsiniz. Çevrenizi ve işteki insanları fikirlerinizle etkilemek esnek yapınızla hiç de zor olmayacak. Sevdiğiniz insanla biraz daha yakın olmaya çalışın. Kalıcı adımlar atabilirsiniz.

Boğa Burcu: Önünüzdeki dönem için dikkatli ve planlı davranmak yarar sağlayabilir. İş alanlarınızda sezgileriniz  sizi esnek kılabilir ve bir işi kendi lehinize çevirerek, görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla sosyal ortamlarda vakit geçirebilirsiniz.

İkizler Burcu: Maddi konularda üreteceğiniz çözümler şimdilik işinize yarayabilir. Arkadaşlarınız size sunacakları değişik fırsat ve alternatiflerle hayatınıza farklı işler katabilirler. Geleceğiniz konusunda güzel umutlar taşıyabilirsiniz.

Yengeç Burcu: Bugün cesur ve korkusuz adım atma isteğiniz yüksek olabilir. para alanlarınızda para idaresini kimse sizin kadar iyi yapamaz, bu işin takdirini patronlarınızdan alabilirsiniz. Farklı ve değişik olan herşey daha çok ilginizi çekebilir.

Aslan Burcu: Bugün parasal konularda içiniz rahat olacak. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla seyahat planları, hayata keyifle bakmanız, rahatlamanız sizi esnek ve mutlu kılabilir. Birden fazla iş teklifiyle geleceğinizi şekillendirebilirsiniz.

Başak Burcu: Bugün  ortaklaşa para alanlarınızda neler yapılması gerektiğini bileceksiniz. İşlerinizi iyi planlayın ve değişik şeyler denemekten korkmayın. Sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız kalıcı planlar bu sevgililer gününde sizi mutlu edebilir.

Terazi Burcu: Bugün kendinize güvenen, hırslı yanlarınız ortaya çıkabilir. Ailevi konularda alacağınız kararlar etkili olacak. Özel hayatınızda işler tam da istediğiniz gibi gelişiyor. Aşk hayatınızda farklı ve değişik işlerin peşinden gideceksiniz.

Akrep Burcu: Bugün uzak çevrenize dair alacağınız kararlar etkili olacak. Aile ilişkilerinizde  ve ev hayatınızda yapılması gereken işlerinizde değişik ve farklı çözümler üretmenin yollarını bulacaksınız. Sevdiğiniz insanla vaktinizi romantik ve özel yerlerde geçirebilirsiniz.

Yay Burcu: Bugün  iletişime, bilişime yönelik işlerinizde  yararlı etkiler altındasınız. Yakın çevrenizle akitiviteler ve faaliyetler sizi mutlu edebilir. Yaratıcılığa dayalı işlerinizde iletişiminizi etkili bir şekilde kullanacaksınız. Aile hayatınızda huzuru bulabilirsiniz.

Oğlak Burcu: Bugün hayata karşı biraz daha rahat davranmanız gereken bir dönem. Aile hayatınız için yapacağınız para konuşmaları sizi heyecanlandırabilir. Bir ev düşünüyorsanız farklı ve değişik teklifler daha çok ilginizi çekebilir.

Kova Burcu: Gün içinde  yapılması gereken günlük işlerinizi halledebilirsiniz. Sizi heyecanlandıran bir çok şey karşınıza gelebilir. Hayata umutla, derinden ve biraz da orijinal yaklaşmayı tercih edeceksiniz. Sevdiğiniz insanla önemli konuşmalar içine girebilirsiniz.

Balık Burcu: Bugün  geri plandan yürüttüğünüz işlerinizde içgüdüsel olarak bu aralar neyin, ne kadar ettiğini iyi tahmin edecek, beklenmedik para kazançlarına açık olacaksınız. Hayata keyifle baktıkça işleriniz daha da güzelleşecek. Sevdiğiniz insanla vakit geçirin.