HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün akşam saat 18:11’e kadar Ay Oğlak burcunda dolaşıyor; İşimiz ve kariyerimizle ilgili sorumluluklarımızda olaylara duygusal değil de mantıklı yaklaşırız. Soğuk tavırlar nedeniyle iletişimimizde sıkıntılar oluşabilir. Akşam saatlerinden sonra daha rahat etkiler altına girebiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız, hayalgücünüz çok gelişmiş ve hayalgücünüzü aktif hale getirecek işlerde daha fazla başarı kazanacaksınız. Sizi sinirlendirdiklerinde inatçı ve zor ikna olan bir insan oluyorsunuz. Yenilikleri ve değişimi takip eden bir insan olarak kendi çevrenizde etkilisiniz. Bu sene, hayatınızda istediğiniz şartlar karşınıza gelebilir.

Koç Burcu: Bugün iş alanlarınızda ve toplum içinde kendinizi güvene almak isteğiyle dolu olacaksınız. Kuracağınız iş ilişkileri size doğru yolu gösterebilir. Bağımızlık ve değişiklik isteğiniz bugün abartılı çalışabilir, bu etkiyi kontrol edin.

Boğa Burcu: Bugün iş alanlarınızda ve daha az tanıdığınız çevrelerde güzel ve etkili ilişkilerle yolunuzda ilerleyebilirsiniz. İletişime dayalı işlerde ve sosyal çevrenize karşı değişim isteğiniz sizi zorlayabilir, fikirlerinizi onlarla paylaşacaksınız.

İkizler Burcu: Parasal harcamalarınız konusunda kendinize verdiğiniz sözü tuttabilirseniz, girişeceğiniz  olaylardan  güzel kazançlar söz konusu olabilir. Cesaretiniz yüksek olacağından kimseyi çok takmayacak, yolunuzda ilerleyeceksiniz.

Yengeç Burcu: Bugün ortaklı bir işiniz varsa ufak tefek sorunları görmezden gelebilirsiniz. Özel hayatınızda da sevdiğiniz insanla duygularınızı paylaşmak ilişkinizi tazeleyebilir. Güçlü duygularınızı, abartılı iyimserliğinizi iyi kontrol etmeye çalışın.

Aslan Burcu: Bugün ortaklaşa para konularınızla ilgilenebilirsiniz. İş tutkunuz bu aralar fazlasıyla artabilir. İş yaptığınız insanlarla ilişkileriniz size yol gösterecek. Değişimlere vereceğiniz tepkiler bugün önemli olurken hayatı farklı gözlerle görebilirsiniz.

Başak Burcu: Bugün aşk hayatınızda duygularınızı içinizden geldiği gibi gösterebilirsiniz. Güvensizliklerinizi aştığınızda her konuda daha kolay ve etkili bir şekilde ilerleyeceksiniz. Özel ilişkileriniz bugün size yol gösterebilir.

Terazi Burcu: Aile hayatınızda, büyüklerinize karşı sevginizi göstermekten korkmayın. Yapılması gereken işlerinizi toparladıkça kendinizi daha şanslı hissedeceksiniz. Değişim rüzgarları bugün iş ve toplumsal konulardan aldığınız cesaretle artabilir.

Akrep Burcu: Özgürlüğünüze iş alanlarınızda düşkün olacaksınız. İletişimsel konularda yakın çevrenize karşı bugün duygularınız güçlü çalışacak, doğru ifadelerle onlarla vaktinizi harcayacaksınız. Şansınızı iyi değerlendirin.

Yay Burcu: Bugün maddi konularda işleriniz varsa bu işlerin doğru ilişkilerle hızlı bir şekilde halledildiğini göreceksiniz. Ailenize karşı duygularınız hassas ve korumacı olabilir. Onlara anlayışla yaklaşacaksınız. Onlardan gelecek olan tavsiyeleri yabana atmayın.

Oğlak Burcu: Yakın çevre iletişiminiz bugün yoğun olacak. Kafanıza göre davranma isteğiniz ve tek başınıza hareket etme arzunuz yüksek olabilir. Diğer insanları değil, sadece kendinizi önemseyecek ve beklentilerinizi yerine getireceksiniz.

Kova Burcu: Bugün geri plandan takip ettiğiniz konular veya olaylar size keyif verebilir. Olayları dışarıdan izlemek ve çok da içine karışmamak derdinde olabilirsiniz. Akşam saatleri itibarıyla hayatınız hareketlenecek, kendi isteklerinize odaklanacaksınız.

Balık Burcu: Geçmiş konu ve olaylar gözünüzü çok korkutmasın. Sosyal ortamlarda arkadaşlarınızda göreceğiniz sevgiyle ve anlayışla yolunuzda ilerleyeceksiniz. Ne kadar sevildiğinizi görmek sizi mutlu edebilir. İnsanlarla işbirliğini seviyorsunuz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR