Bugün göküyünde oluşan Merkür- Mars olumlu açısıyla fikirlerimiz, düşüncelerimiz için kolaylıkla harekete geçebiliriz. Eyleme geçmek önem kazanıyor, fikirlerimiz ve aklımıza gelenler bizi hızlandıracak, eyleme geçirtecek. Önemli işlerimiz için bugünün enerjisinden faydalanalım.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; sevdiğiniz konularda sabretmeyi ve beklemeyi iyi biliyorsunuz. Bilimsel konularda yeteneğiniz fazla olabilir. Aniden öfkelenme ve parlama huyunuz en çok özel hayatınızı etkileyecek. Maceraperest yönünüzü bazı koşullarda, özellikle iş alanlarınızda törpülemeniz gerek. Bu sene, hayatınızda önemli açılımlar yaşayacaksınız.
Koç Burcu: Sosyal çevrenizdeki insanlarla paylaşımlarınız ve fikir alışverişleriniz artmaya başlıyor. Bu alanlarda gayet hızlı ve etkili hareket edeceksiniz. İş hayatınızda kendinizi oldukça güçlü ve etkin hissedebilirsiniz. Keyfiniz yüksek.
Boğa Burcu: Bugün göz önünde olacağınız ortamlarda, çalışıyorsanız iş alanlarınızda hızlı ve verimli bir şekilde hareket edeceksiniz. Bir yandan da özel hayatınızda sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız etkili porgramlar keyfinizi arttırabilir.
İkizler Burcu: Uzaktaki akrabanızla olan görüşmeleriniz ve konuşmalarınızda artış söz konusu olabilir. Bu alanlarda vereceğiniz kararları uygulamaya koyabilirsiniz. Aile hayatınızda yapılması gereken işlerinizi keyifle ve mutlulukla yapacaksınız.
Yengeç Burcu: Bu Cumartesi yapmanız gereken işlerinizi maddi yönden iyi organize edecek, kafanızdaki planları hayata geçireceksiniz. İletişime dayalı işlerinizde hayat size gülümseyecek, yine özel hayatınızda yakın çevrenizle beraber planlar yapabilirsiniz.
Aslan Burcu: Bu Cumartesi özel hayatınızda alacağınız kararları, sevdiğiniz insanla beraber hayatınıza geçireceksiniz. Bu kararlar çocuğunuzla ilgili de olabilir. Bir yandan da aile hayatınız için yapacağınız para harcamaları, alışverişler ön planda olabilir.
Başak Burcu: Bugün, aile hayatınızda yapılması gereken işleriniz için kolaylıkla harekete geçebilir, fikirlerinizi uygulamaya koyabilirsiniz. İletişiminiz yüksek olacak ve yakın çevrenizdeki insanlar sizi memnun etmek için ellerinden geleni yapacaklar.
Terazi Burcu: Bugün yakın çevrenizle beraber girişeceğiniz işlerinizde hızlı ve efektif olabilirsiniz. Fikirlerinizi eyleme dökeceksiniz. Sadece özel hayatınız değil, iş alanlarınızda da bu aralar fırsatlarınız yüksek, karşınıza gelecek olan fırsatları değerlendirin.
Akrep Burcu: Bugün aile hayatınız için yapacağınız harcamalarınız ya da yatırımlarınızla ilgili adımlarınız hızlanabilir. Aile hayatınızdaki fikirleri uygulamaya dökebilirsiniz. Diğer yandan sosyal çevrenizle hayatınızı renklendireceksiniz.
Yay Burcu: Bu Cumartesi gün içinde kafanızdaki planları hayatınıza aktarabilir, fikirleriniz konusunda kolaylıkla harekete geçebilirsiniz. Şansınız yüksek olacak. Göz önünde olacağınız ortamlarda keyfinize ve mutluluğunuza diyecek olmayabilir.
Oğlak Burcu: Bugün maddi konularda alacağınız kararlarınız sizi hareketlendirecek. Kafanızdaki fikirleri iyice gözden geçirip harekete geçebilirsiniz. Değişik ve farklı yerlerde, insanların arasında kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.
Kova Burcu: Bugün sosyal çevrenizle beraber hayatınızda uygulamak istediğiniz yeni fikirleri, yeni planları devreye sokabilirsiniz. Çevrenizle beraber önemli konuşmalar ve görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. Maddi konularda çabuk gaza gelebilirsiniz.
Balık Burcu: Bugün kafanızın içinde şekillenen ve size ilham veren fikirlerinizi, toplum önünde ve iş alanlarınızda gösterebilirsiniz. Kendinizi güçlü ve etkin hissedeceksiniz. Bir yandan da özel hayatınızdaki kişiden yapacaklarınız için destek almak isteyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR