Bugün ve yarın Ay Başak’ta dolaşıyor. Sindirim sistemimiz uyarılıyor. Bedenimiz ve ruhumuz arasındaki dengeyi sağlamamız gerekecek. Astroloji’de Başak burcu sinir ağı, mide ve bağırsakları temsil ettiğinden bu organlarımızı fazla yıpratmamalı, ağır yiyeceklerden uzak durmalıyız. Beslenmede tuz günleri olduğundan tuz tüketme eğilimimiz artabilir. İlişkilerimiz mesafeli olabilir, sessizlik, çok düşünüp az konuşma eğiliminde olabilir, özel işlerimiz üzerine eğilebiliriz.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; doğayı ve açık havayı sevdiğiniz gibi değişik spor ve macera içeren oyunlara bayılıyorsunuz. Maceracı yönünüz size bir çok yeni ve ilginç dostlar kazandıracak. Çok sağlam bünyeniz ve sağlınız var, sporla ilgili her tür meslek sizi başarıya taşıyacak. Bu sene, özel hayatınızda önemli gelişmeler yaşanabilir. Bir yandan da şansınız yüksek olacak.
Koç Burcu: Gün içinde kafanız dalgın olacağından gözlerinizi açık tutun. Arkadaşlarınızdan alacağınız haberler duygu iniş çıkışları yaşamanıza neden olabilir. İş alanlarınızda yapılması gereken işlerinizi gün içinde kolaylıkla halledeceksiniz.
Boğa Burcu: Bugün eğlenceli ortam ve konulara daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Öğleden sonra ve akşam saatlerinde bir organizasyonunuz varsa hazırlanmak biraz zor gelebilir. İsteksizliğinizle başetmeye çalışın. Dış ortamlarda daha etkin hareket edebilirsiniz.
İkizler Burcu: Dinlenmek ve kendinize vakit ayırmak önemliyken, başkaları için bir şeyler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Sıkıntınızı sevdiğiniz kişiden veya kişilerden çıkarmamaya çalışın. Mantıklı davranmak bugün size çok şey kazandırabilir.
Yengeç Burcu: Yakın çevrenizle iletişim halinde olacaksınız, sevdiğiniz insanla akraba veya kardeşleriniz bir arada güzel programlar yapabilirsiniz. Özellikle gün içinde hem duygusal yönden, hem de mantık gerektiren konularda kafanız, düşünceleriniz karışık olabilir.
Aslan Burcu: Sahip olduğunuz değerler sizin için önemli olacak ama parasal konulara değişken yaklaşacaksınız. İsteklerinizi gün içinde kontrol etmelisiniz yoksa gereksiz alışverişler yapmaya meyilli olabilirsiniz. İş hayatınızda sorumluluklarınızı bileceksiniz.
Başak Burcu: Bu Cuma yerinizde duramayacağınız bir gün olabilir. Sevdiğiniz kişiyle, duygusal iletişiminizde istediğiniz anlayışı ondan göremezken, öğleden sonra hayatınızdaki herşeye daha olumlu ve esnek yaklaşacaksınız. Kafa karışıklıklarına dikkat edin.
Terazi Burcu: Bugün, üzerinizde hissedeceğiniz üşengeçlik ve ağırlık, söz verdiğiniz, insanlara karşı zorlanmanıza neden olabilir. Aşk hayatınızda sevdiğiniz kişiyi kırmamaya özen gösterin. Bazı işleri görev gibi görebilir ya da işlerinizi ağırdan alabilirsiniz.
Akrep Burcu: Bugün, sosyal çevrenizden insanlarla görüşme arzunuz yüksek olmasına rağmen, kendinizi tutmayı tercih edebilirsiniz. Sosyal çevrenizle güzel, kısa planlar hayatınızı güzelleştirebilir. Sevdiğinizle aynı zevkleri paylaşmıyorsanız bunu sıkıntı haline getirmeyin.
Yay Burcu: Yerinizde duramayan yapınızla bugün sosyal ortamlarda ve kalabalık yerlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızı ve çevrenizi bazı konularda anlamakta zorlanabilirsiniz. Ailenizdeki insanlarla ilişkilerinizi zorlaştırmayın.
Oğlak Burcu: Bugün, yabancı ortamlar ve yerlerde bulunma isteğiniz yoğun olarak güne başlayabilirsiniz. Değişik ve farklı yerler hayat arzunuzu güçlendirebilir. Özel yaşantınızda duygularınızı gösterememeniz sevdiğiniz insanla aranızda sorunlara neden olabilir.
Kova Burcu: Gün içinde, sezgileriniz sizi yönlendirebilir. Eğer canınız hiçbir şey yapmak istemiyorsa, yapmayın. Maddi konularda fazla açılmayın kafanız ve düşünceleriniz dağınık olacak ve gereksiz harcamaları seveceksiniz. Hayatınız hızlanıyor.
Balık Burcu: Bu Cuma, özel yaşantınız ve ilişkileriniz devrede olacak. Sevdiğiniz kişinin hayatına göre program yapmak zorunda kalabilirsiniz. Onunla sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Hayatınızdaki herşeyi iki taraflı gözden geçirin ve tek taraflı kararlar almayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR