HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün gece saatlerine kadar Ay Aslan burcunda dolaşacak. Dolaşım sistemimiz uyarılıyor. Bedenimizdeki enerjiyi tüketmemiz gerek. Kalp ve nabız etkilendiğinden kendimizi çok fazla zorlamamalıyız.. Beslenmede protein günleri, zengin besinler tüketme meylinde olabiliriz. Protein alımında aşırıya kaçmamalı, acı ve bol baharatlı yemeklerden kaçınmalı ve meyve yemeliyiz..

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; fevri ve sinirli mizacınız zaman zaman sizi zorlayabilir. Müziğe,sanata ve yolculuklara karşı eğilimlisiniz. Yaşamda hep güzel şeyler arzuluyorsunuz ve bu istediklerinize kavuşacaksınız. Sanat, turizm veya denizcilikle ilgili mesleklerde parlama şansınız çok yüksek. Bu sene, aşk hayatınız önemli gelişmeler içinde olacak.

Koç Burcu: Bugün oldukça aktif, yoğun ve hareketli bir gün olacak. Özellikle arkadaş ortamlarınızla yapacağınız planlar güne damgasını vurabilir. Yine organizasyona ve faaliyete dayalı işleriniz için harekete geçebilirsiniz. Yalnız duygularınız biraz karışık gibi gözüküyor.

Boğa Burcu: Bugün eviniz ve ailenizle ilgili konular daha fazla gündeminize olacak. Ama kariyerinize ve işinize yönelik hırslanacağınız ve harekete geçmek isteyeceğiniz bir takım olaylar yaşayabilirsiniz. İş ortamlarınızdaki karışık duygular, sizin aile hayatınızda da belirsizlikler yaşamanıza neden olabilir.

İkizler Burcu: Bugün aktif ve meraklı yapınızla yakın çevrenizle bir arada olmak isteyeceksiniz. Uzak yerlerden alacağınız haberler gün içinde kafanızın karışmasına neden olabilir. Gelecekle ilgili planlarınız adına harekete geçmek ve bir şeyler yapmak isteğiyle dolu olacaksınız.

Yengeç Burcu: Parasal konular ve sahip olduklarınız konusunda güçlü olmak sizin için çok önemli yalnız ortaklaşa para mevzularınızda  tam olarak önünüzü görememeniz sizi zorluyor. Bugün kendinize yönelik hırslı taraflarınız bazı konularda acele kararlar almanız neden olabilir.

Aslan Burcu: Bugün kendinize yönelik bir gün geçirme isteğiniz yoğun olacak. Sevdiklerinizle bir arada olmak, alışveriş yapmak, gezmek, dolaşmak sizi rahatlatabilir. Sevdiğiniz insanın yaşamındaki belirsizlikler, bazen sizin gözünüzü de korkutuyor, gerçeklerden uzaklaşmadan kararlar verin.

Başak Burcu: Bugün kendinizi bir çok konuda kopuk ve dağınık hissedebilirsiniz. Geçmiş konu ve meseleleler kafanızı daha fazla meşgul edebilir. İş ve sağlık alanlarınızda bir yoğunluk olmasına rağmen, sizdeki kafa karışıklığı kendinizi işinize vermenize engel olabilir.

Terazi Burcu: Bugün sosyal ortamlarınızda ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde yetersizlikler yaşayabilir veya olayları göüzünüzde fazla büyütebilirsiniz. Bir çok konuda bir yandan harekete geçmek, diğer yandan tembellik yapmaya niyetlisiniz.

Akrep Burcu: Bugün daha fazla yakın çevrenize ve ailenize yönelmek, enerjinizi bu alanlarda harcamak isterken, alacağınız bir teklifle iş alanlarınıza yönelmek söz konusu olabilir. Ayrıntılara fazla takılmamalı, kendinize fazla yüklenmemelisiniz. Fikri sabitlikten uzak durun.

Yay Burcu: Bugün uzak çevreniz ve kendinizi eğiteceğiniz alanlar daha fazla ön planda olacak. Parasal konularda hırslı  taraflarınızı ön plana çıkartacaksınız yalnız, aklınız bazı konularda karışık ve net olmadığından ne yapacağınızı bilmekte, hangi yöne gideceğinizi anlamakta zorlanabilirsiniz.

Oğlak  Burcu: Bugün ortaya çıkacak ortaklaşa para konularında kendinizi yeterli hissetmeyebilirsiniz.Özellikle ödemeleriniz varsa dikkatli olmakta fayda var. Sevdiğiniz insanla eviniz için yapacağınız konuşmalarda, anlayışınız ve esnekliğiniz yüksek olacak.

Kova Burcu: Hayat sorumluluklarınıza karşı bir an önce harekete geçmek istediğiniz bir dönem içindesiniz. Yine de kafa karmaşıklığı ve enerjinizi tam olarak yansıtamama  üzerinizde bir baskı yaratabilir. Özel yaşantınızda karşı tarafın istekleri bugün ön planda olacak.

Balık Burcu: Üzerinizde bir çok konuda baskı hissediyorsunuz .Yine de iş alanlarınızda bazı kararları uygularken, bugün kafanız çok net olmayacak. Ortaklaşa para konularında, iş alanlarınızı gözden geçireceksiniz. Memnuniyetsizliğinizi çok belli etmemeye çalışın.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR