Bugün akşam saatlerine kadra Ay Yengeç burcunda dolaşacak. Göğüs ve midey, mide boşluğundaki organlarımız hassas olabilir. Sigara ve içkiden kaçınmalı, tüketiyorsak az kullanmaya gayret göstermeliyiz. Çamaşır yıkamak, evimizle ilgilenmek, ıslak zemin temizliği yapmak yararlı olacaktır. Yürüyüşe çıkmak, aile ziyaretleri gerçekleştirmek, fazla harekete ihtiyaç duyulmayan aktivitelerde bulunmak en iyisi.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; güçlü akraba ve kardeşleriniz sayesinde istediğiniz bir çok şeye kavuşacaksınız. Sanat yönünüz fazlasıyla gelişmiş olabilir, içinde sanat olan alanlarda başarıya ulaşmanız daha kolay olacak. Bu sene, özel hayatınızda dengeyi kurmalısınız. Maddi konularda önemli sonuçlar elde edebilirsiniz.
Koç Burcu: İş hayatınızda kafanıza takacağınız bazı eski konular, patronlarınız veya beraber iş yaptığınız insanlarla olan diyaloglarınızı gerginleştirebilir. Biraz sakin olmaya çalışın ve anlık fikir değişimlerinden uzak durun. Ailenize ve yakın çevrenize odaklı olacaksınız.
Boğa Burcu: Bugün biraz takıntılı ve biraz da olayların derinine inmek isteyen düşünce şekliniz seyahat, eğitim, ticaret ve yabancılarla yapılacak işlerinizde bazı sorunları karşınıza getirebilir. Olayları çok didiklememeye çalışın. Sevdiklerinizle olan iletişiminizde keyiflisiniz.
İkizler Burcu: Parasal konularda sıkıntı yaşadığınız bazı olayları derinine inerek araştırmak isteyebilirsiniz. Kafanıza takılan bir ödeme veya para konusu bazı sosyal işlerinizde zorlanmanıza neden olabilir. Diğer yandan iş ve hizmet alanlarınızda gücünüzü arttıracaksınız.
Yengeç Burcu: Sevdiğiniz insanın bazı sözleri, konuşmaları kafanıza takılabilir, Baskı ve yönlendirmeli konuşmalar özellikle göz önünde olacağınız ortamlarda sizi zorlayabilir. Eğlenceli konularda veya çocuğunuzla olan ilişkilerinizde kendinizi mutlu göreceksiniz.
Aslan Burcu: Bazı iş konuşmaları kafanıza takılabilir, olayların derinine inmek ve gerçekleri ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz, bu da beraber iş yaptığınız yabancı kişilerle sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Aile hayatınızda hızlı hareket edecek, şanslı olacaksınız.
Başak Burcu: Bugün aşk hayatınızda veya çocuk ilişkinizde baskı, yönlendirme etkisine karşı dikkatli olun. Kafanıza bazı konular takılabilir ve siz bu konularda biraz düşüncesiz ve anlık tepkiler vermeye müsait olabilirsiniz. Sosyal ortamlarınızda iletişiminiz size kapılar açabilir.
Terazi Burcu: Aile ortamlarınızda güçlü ve biraz da üzerinizde etkili eski sorunlar veya konuşmalar ortaya çıkabilir, bu konuşmalara partnerinizin veya sizin vereceğiz tepkilere bugünlerde çok dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda güzel açılımlarınız var.
Akrep Burcu: Yakın çevrenize yapacağınız bazı konuşmalar sizi zorlayabilir. İş alanlarınızda da kolaylıkla bazı konuları kafanıza takmaya meyilli olacaksınız. İş ilişkilerinizi ani sıkılganlıklar ve tepkilerle bozmamaya çalışın. Kendinizi geliştireceğiniz konularda şansı üzerinizde hissedeceksiniz.
Yay Burcu: Parasal konularda etkili ve güçlü davranma isteğiniz özellikle risk içeren işlerinizde zorlanmalara neden olabilir. Bir yandan da bugün aşk hayatınızda farklı ve değişik tepkiler altında olabilirsiniz. Harcamalarınızı kendi ihtiyaçlarınıza göre yönlendirin.
Oğlak Burcu: Kendi istekleriniz konusundaki ısrarınız ve baskıcı konuşmalarınız, aile ortamlarınızda gerilimlere sebep olabilir. Değişimlere açık olun, sıkılganlıklardan kaçının. Sosyal çevrenizdeki oluşumlarla özel hayatınızda fark yaratabilirsiniz.
Kova Burcu: Bugün bilinçaltınıza takılan bazı obsesif düşünceler, yakın çevre iletişiminizi zorlayabilir. İletişim halinde olacaklarınıza karşı anlık tepkilere dikkat edin. Bir yandan da iş alanlarınızda herkes sizi konuşabilir, güzel etkiler altındasınız.
Balık Burcu: Bugün arkadaşlarınızla girişeceğiniz bazı konuşmalar, onlarla olan ilişkilerinizi zorlayabilir. Maddi olarak sahip olduklarınızı sorgulayabilir ve parasal konularda anlık tepkiler verebilirsiniz.Uzaklardan alacağınız haberler sizi mutlu edebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR