Bugün enerjimiz değişiyor. Mars Yay burcuna geçecek, daha az tanıdığımız insanlar, kültürler ve değişik felsefelerle olan mücadelelerimiz artabilir. Özgürlüğümüze düşkün ve düşünmeden hareket edeceğimiz bir sürece gireceğiz. Enerjimizi seyahat, eğitim, felsefe, dini konulara daha fazla kullanacağız.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; çok çalışma ve kafa yorgunluğu nedeniyle sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Gizli saklı olaylardan ve yanlış anlaşılmalardan dolayı özel hayatınızda işler istediğiniz gibi gitmeyebilir. Bu sene, enerjiniz artıyor. Önemli işlerde bulunabilirsiniz.
Koç Burcu: Bu dönemde daha rahat hareket etme, istediğiniz konulara odaklanma, yabancı seyahatler, yabancı ortaklı işler üzerine düşme, eğitim alanlarınızı tamamlama, hukuksal işlerinize enerjinizi yönlendirme gibi etkiler altında olacaksınız.
Boğa Burcu: 2 ay boyunca ortaklaşa gelirler evinizde hareketlenmeler yaşayacaksınız. Banka, ödeme, kredi, faiz, vergi, prim, sigorta alanında enerjinizi harcayacaksınız. Yine tehlikeli her tür aktivitelerden uzak durmalı ve acil değilse ameliyat olmaktan kaçınmalısınız.
İkizler Burcu: 2 ay boyunca sizin evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık evinizdedolaşacak. Karşı cinsi çekici bulacağınız bu dönem, ilişkiniz varsa enerjinizi ilişkinize akıtacaksınız. Sevdiğiniz insanla veya varsa evliliğinizde bir takım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir.
Yengeç Burcu: Mars 2 ay boyunca sizin iş, hizmet ve sağlık evinizde hareket etmeye başlayacak. Çalışma koşullarınızda mücadeleleriniz artacak, sağlığınızla ilgili alanlarda enerjinizi harcayacaksınız. Yine bu dönem ateşli hastalıklara, karşı dikkatli olmalısınız.
Aslan Burcu: Mars sizin aşk, eğlence ve çocuk alanlarınızı etkiliyor. Karşı cinsi çekici bulacak, enerjinizi daha fazla alana ve eğlenceye yaymak isteyeceksiniz. Sevdiğiniz insanla, varsa çocuğunuzla ego savaşlarına ve ufak tefek sürtüşmelere açık olmalısınız.
Başak Burcu: Mars 2 ay boyunca sizin ev ve aile evinizde dolaşmaya başlayacak. Aile ilişkilerinizde, ev hayatınızda enerjinizi harcayacaksınız. Sevdiğiniz insanla, aile bireyleriyle bir takım tartışmalar görülebilir, bu dönemde evinizin güvenliğini ihmal etmemelisiniz.
Terazi Burcu: Bugün itibarıyla artık enerjinizi yakın çevrenize ve iletişimsel konulara kaydırıyorsunuz. Kısa yolculuklara çıkabilir, kafanızdaki planlarınızı hayata geçirebilirsiniz. İletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre, akraba, kardeşlerinize dayalı konularda mücadeleleriniz artacak.
Akrep Burcu: Mars 2 ay boyunca sizin para evinizde hareket etmeye başlayacak. Paraya dayalı işlerinizde, kazanımlarınızda, maddi alanlarda, mücadeleleriniz ve uğraşılarınız artacak. Mars harcatmayı sevdiğinden gezmeye, dolaşmaya, özel hayatınıza dayalı harcamalarınızda artabilir.
Yay Burcu: Bir kaç aydır üzerinizde hissettiğiniz yorgunluk ve isteksizlik, yerini daha sağlam bir enerjiye bırakacak. Enerjiniz yerine gelmeye başlıyor. Hareketleneceksiniz, Düşünmeden adım atma, gezmek, dolaşmak, acelecilik hayatınızda artabilir.
Oğlak Burcu: Aile hayatınızda ger planda durmak isteyebilir bazı anlaşmazlıklara açık olabilirsiniz. Kendinizi yorgun ve halsiz hissedebilirsiniz. Enerjiniz düşük olacağından, ateşli hastalıklara, enfeksiyonel durumlara, alerjilere karşı dikkatli olmalısınız.
Kova Burcu: Mars 2 ay boyunca sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanınızda hareket etmeye başlayacak. Hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, sosyal alanlarınızda mücadeleleriniz artabilir. Grupsal işlerde isteğiniz yüksek olacak, çevrenizin lideri haline gelebilirsiniz.
Balık Burcu: Bugün itibarıyla enerjinizi kariyer ve iş hayatınızda ortaya koymaya başlayacaksınız. Toplumsal konularda ve kariyerinizde mücadeleleriniz ve önemli uğraşılarınız öne çıkabilir. Kendinizi ispatlamak ve göstermek isteyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR