Bugün oluşan Merkür- Jüpiter olumlu açısıyla fikir ve düşüncelerimizde hayat bizi destekleyecek. Şanslı ve iyimser duygularla hareket edeceğiz. Gezmek, öğrenmek, bilgimizi arttırmak istediğimiz alanlarda hayat bize gülebilir. Önemli anlaşmalarımız, toplantılarımız için bugünden faydalanalım. Uzun vadeli, geleceğimizi ilgilendirecek önemli adımlarda bulunabiliriz.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; yazmaya ve okumaya düşkünsünüz. Yeni olan herşeye düşkünlüğünüz çok fazla ve bu da başarılı olmanızı sağlıyor. Kurallar ve süre gelen eski alışkanlıklar sizi bazı süreçlerde zorlayabilir. Bu sene, hayatınızda önemli şanslar ve açılımlar yakalayabilirsiniz.
Koç Burcu: Bugün günlük iş alanlarınızdaki uğraşılarınızın maddi yönden karşılığını alabilirsiniz. Diğer insanlardan göreceğiniz destekler iş ve kariyer hayatınızda sizi yukarılara taşıyabilir. Bu aralar iş alanlarınızda destekleniyorsunuz.
Boğa Burcu: Bugün, ortak hareket etmeniz gereken işlerinizde, diğer insanlarla bağlantılarınızda kendinizi mutlu ve şanslı görebilirsiniz. Özel hayatınızda, tatil programlarınızda çoşkulu bir iyimserlik devrede olabilir. Sevdiğinizden bir tatil sözü koparabilirsiniz.
İkizler Burcu: Günlük işlerinizin parasal yönlerini daha neşeli ve kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Yaptığınız işlerin faydasını, yardımlarını diğer insanlardan daha kolay görebilir, işinizde karşınıza gelecek olan fırsatlarda kendinizi şanslı görebilirsiniz.
Yengeç Burcu: Gün içinde özel hayatınızda şansınız ve keyfiniz yüksek olabilir. Sevdiğiniz size bazı sözler verebilir veya siz sevdiğinize önemli tahahhütler ve sözler verebilirsiniz. Aşk hayatınızda kendinizi şanslı görecek ve hissedeceksiniz.
Aslan Burcu: Aile hayatınızda şanslı ve iyi etkileriniz devrede. Yapılması gereken işlerinizi çabuk halledecek, ailenizdeki insanların sizin sözlerinizin dışına çıkmadıklarını farkedeceksiniz. Babanızın kardeşleriyle, amcalarınız, halalarınızla olan iyi ilişkiler keyfinizi arttırabilir.
Başak Burcu: Aşk hayatınızdaki konuşmaları yakın çevrenizdeki insanlarla paylaşacak, onlardan alacağınız güzel ilişkilerle, tavsiyelerle aşk hayatınızı veya çocuğunuzla olan iletişiminizi yoluna koyacaksınız. İyimser ve çoşkulu yönlerinizle hareket edeceksiniz.
Terazi Burcu: Aile hayatınızda parasal yönden güzel gelişmeler altındasınız. Hem siz ailenizdeki insanlara yardım edebilir, hem de onlardan parasal destekler görebilirsiniz. Evinizle ilgili bir anlaşma, alım, satım işiniz varsa oldukça keyifli ve şanslı günlerden bir tanesi.
Akrep Burcu: Bugün gün içinde, iletişime dayalı işlerinizde güzel şanslar ve fırsatlar ayağınıza gelebilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla girişeceğiniz konularda keyfiniz yerinde olabilir. Vereceğiniz sözleri abartmadan yolunuzda ilerleyin.
Yay Burcu: Geri planda durduğunuz işlerde şansınız yüksek olacak. Bir kurumda veya şirkette çalışıyorsanız, yabancılarla yaptığınız işleriniz varsa bu alanlarda güzel gelişmeler karşınıza gelebilir. Beklenmedik bir şekilde istediğiniz sonuçları yaratacaksınız.
Oğlak Burcu: Bugün arkadaşlarınızdan göreceğiniz destekler, yardımlar, şanslar önem kazanıyor. Geleceğinizi ilgilendiren önemli işlerinizde güzel anlaşmalar ve konuşmalar devrede olabilir. İşten elde edilen gelirlerinizde artış olabilir.
Kova Burcu: Gün içinde yaptığınız ve kurduğunuz planlarınız, iş ve kariyer hayatınızda güzel açılımlar sağlayabilir. Patronlarınız ve beraber çalıştığınız insanlardan güzel destekler alacaksınız. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde şanslı birgün sizi bekliyor.
Balık Burcu: Bugün geleceğinizi ilgilendirecek önemli işlerinizde çevrenizden göreceğiniz destekler, şanslar yüksek olabilir. Beraber yapacağınız planlarınız önem kazanacak ve size fırsatlar yaratacak. Kendinizi şanslı ve mutlu göreceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR