Bugün gökyüzünde oluşan merkür- plüton kavuşumuyla düşüncelerimizde takıntılı durumlar ortaya çıkabilir. Olaylara tek taraftan bakmamaya çalışalım. Sert ve net söylemler içine girebilir, olayların ve fikirlerin ardındaki gerçeklere ulaşmak isteyebiliriz. Bu hafta düşüncelerimiz ve fikirlerimiz ağır basacağından bir konuya takılıp kalmamalı, obsesif davranışlardan uzak durmalıyız.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; yaşadığınız her olayda yeni bir şeyler öğrenmeniz sizin için kaçınılmaz. Her yönden değişik ve farklı olanı seviyorsunuz, bu da özel yaşantınızda bu tür insanları hayatınıza çekmenize neden oluyor. Sevgi ve şefkat arayışındasınız. Bu sene, hayatınızda önemli adımlar atacaksınız.
Koç Burcu: Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi etrafınıza yaymaya ve istediğiniz sonuçları almaya ihtiyacınız olabilir. Önemli işlerinizde olayların derinine inmeyi isteyebilir, tek bir noktaya, konuya takılı kalabilirsiniz. Bir olayı, meseleyi gözünüzde çok büyütmeyin, obsesyondan kaçının.
Boğa Burcu: Dünyayı ilgilendiren meselelerde, hayata bakış açınızda olayların derinine inmek isteyebilir, duyacaklarınız karşısında çabuk şüpheye düşebilirsiniz. Daha az tanıdığınız insanlarla, yabancılarla olan iletişiminizde olaylara tek taraflı bakmamaya çalışın.
İkizler Burcu: Şüphelerinizi destekleyecek adımlardan kaçının. Ortak bir parasal meselede olayların derinine inmek, sorgulamak isteyebilirsiniz. Kolay inanmayacak, düşündüklerinizi aktarırken tek taraflı olacaksınız. Parasal sorunlarınız varsa çözüm yaratabilirsiniz.
Yengeç Burcu: Bugün gün içinde sevdiğiniz insanın bazı konuşmalarının altında farklı anlamlar arayabilir, konuşmalarınızın derinliğini sorgulayabilirsiniz. Sizi ikna etmek kolay olmayabilir. Ortaklı işlerinizde de kafanıza takılan konular üzerine eğilebilirsiniz.
Aslan Burcu: Sağlığınızda ve günlük hayat akışınızdaki işlerinizde kafanız önemli konulara takılı kalabilir. Günlük işlerinizde, iş hayatınızın düzeninde işlerinizi önemseyeceksiniz. Sağlığınızda kafanıza takılı duran fikirlerin üstesinden gelmeli, obsesif davranışlardan uzak durmalısınız.
Başak Burcu: Aşk hayatınızda kafanıza bazı konuları fazlasıyla takabilirsiniz. Çocuğunuzla iletişiminizde, sevdiğinizle bağlantılarınızda derine giden kolay ikna olmayan yapınızla karşı tarafı zorlayabilirsiniz. Takıntılarınıza dikkat etmelisiniz.
Terazi Burcu: Aile büyüklerinizle bazı fikirsel anlaşmazlıklar oluşabilir. Söylenilenlere hemen inanmamanız, olayların altında başka nedenler aramanız öne çıkabilir. Bu da sevdiklerinizi zorlayacağınız anlamına gelebilir. Güçlü ve kendinizi düşünen düşünceleriniz anlaşmayı zorlaştırabilir.
Akrep Burcu: Etkili konuşma şeklinizle etrafınızı yönlendirmek önem kazanabilir, bazı fikirlerinizi ortaya koyarken tek bir noktaya takılmamaya, olayların üzerine gitmemeye çalışın. Yakın çevrenizle olan iletişiminizde şüpheci tavırlar sergileyebilirsiniz.
Yay Burcu: Bugün gün içinde maddi konularda oldukça net ve güçlü davranışlar sergileyebilirsiniz. Ticaretle uğraşıyorsanız, birşey satın alacaksanız kolay ikna olmayabilir, olayları ardında başka nedenler arayabilirsiniz. Bir para meselesini gözünüzde büyütebilirsiniz.
Oğlak Burcu: Güçlü ve biraz da yönlendirici iletişiminizle başkaları üstünde hakimiyet kurmak önem kazanabilir. Etrafınızı kontrol etmek isteyeceksiniz. Takıntılarınız, kolay ikna olmayışınız önemli işlerinizde bazı arkadaşlarınızla aranızda sorunları karşınıza getirebilir.
Kova Burcu: Bugün gün içinde bugün ve geçmiş arasındaki karşılaştırmalar fazla olabilir. Geçmişte yaptıklarınız kafanıza takılabilir. Kendinizi değiştirecek ve dönüştürecek önemli bir güce sahipsiniz ama korkularınız ve endişelerinizle baş etmek kolay olmayabilir.
Balık Burcu: Sosyal ortamlarınızda çevrenizi ve arkadaşlarınızla güçlü iletişiminizle yönlendirmek isteyebilir, bazı konuşmalarda takıntılı davranabilirsiniz. Olaylara daha geniş açıdan yaklaşmayı deneyin. Önemli işlerinizi devreye sokacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR