Bugün ve Pazar öğlene kadar Ay Başak’ta dolaşıyor. Sindirim sistemimiz uyarılıyor. Bedenimiz ve ruhumuz arasındaki dengeyi sağlamamız gerekecek. Astroloji’de Başak burcu sinir ağı, mide ve bağırsakları temsil ettiğinden bu organlarımızı fazla yıpratmamalı, ağır yiyeceklerden uzak durmalıyız. Beslenmede tuz günleri olduğundan tuz tüketme eğilimimiz artabilir. Hazımsızlık ve gaz sorunlarınızı gidermek için ısırgan otu çayı içebilirsiniz.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; toplumsal konularda ve iş hayatınızda başarınız yüksek. Etkili çevre ve dostlarınız sayesinde bir ömür sırtınız yere gelmeyecek. Adalet duygunuz çok yüksek ve adaletsiz bir durumla karşılaştığınızda ikna edilemiyorsunuz. Bu sene, hayatınızda yeni kapılar açılacak.
Koç Burcu: Bugün, üzerinizde hissedeceğiniz iyimser duygularla, iş ortamlarınızda tamamlamanız gereken işleriniz üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Yapılması gereken her tür işinizi ve parasal konuları çabucak ve etkili bir şekilde halledebilirsiniz.
Boğa Burcu: Bugün, eğlenceli ortam ve konulara daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Çocuğunuz varsa, ona vakit ayırmak önemli olacak. Uzaktan alacağınız haberler sizi mutlu edebilir. Bu aralar kendinizi geliştirdiğiniz her tür konuda kendinizi şanslı görüyorsunuz.
İkizler Burcu: Bugün, evinizin düzenine yönelik çalışmalarınız gündeme gelebilir. Dinlenmek ve kendinize vakit ayırmak önemliyken, başkaları için bir şeyler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ortak parasal işlerinizi bir düzene oturtmak için konuşmalarınız olabilir.
Yengeç Burcu: Yakın çevrenizle iletişim halinde olacaksınız yalnız başkaları için yapmanız gerekenler öne çıkabilir. Sevdiğiniz insanla iletişiminiz gün içinde iyi akacak. Beraber yapacağınız planlarınız etkili ve güzel birgün geçirmenize neden olabilir.
Aslan Burcu: Bugün, sahip olduğunuz değerler sizin için önemli olacak ama parasal konulara değişken yaklaşacaksınız. İş alanlarınızdaki görüşmelerinizi kalıcı platforma taşıyabilirsiniz. Organizasyona yönelik işlerde kafanız iyi çalışıyor.
Başak Burcu: Bugün hızlı ve hareketli etkilerle kendi isteklerinize odaklanacak bir yandan da sevdiklerinizle paylaşımlarınızı önemseyeceksiniz. Kararsızlıklarınızı geride bırakırsanız etkili planlar içine girebilirsiniz. Seçim yapmak bu kadar zor olmamalı.
Terazi Burcu: Bugün, hayatı sessiz ve sakin yönleriyle karşılamak isteyebilirsiniz. Doğayla ve toprakla geçirilen vakitler ruhunuzu rahatlatabilir. Aile büyüklerinizle, ev ortamlarınızda kendinizi daha huzurlu hissedebilirsiniz, arayanınız ve soranınız çok olabilir.
Akrep Burcu: Bugün, sosyal çevrenizden insanlarla sizi harekete geçirecek planlar yapabilir, kısa koşturmalarınızla gününüzü hareketlendirebilirsiniz. İşlerinizi organize ettikten sonra kendinize vakit ayıracak, para harcamalarınızı umursamayacaksınız.
Yay Burcu: Bugün yerinizde duramayan yapınızla sosyal ortamlarda ve kalabalık yerlerde bulunmak isteyebilirsiniz. İş konularına eğilecek, iletişime dayalı işlerinizde, istediğiniz desteği alacaksınız. Yeni yönlerinizi farkettiğiniz bu dönemde prensiplerinizden vazgeçmeyin.
Oğlak Burcu: Bugün, yabancı ortamlar ve yerlerde bulunma isteğiniz fazla olabilir. Eğer uğraşacağınız bir işiniz yoksa, kısa seyahatler, yeni yerler görme arzunuz yüksek olacak. İş alanlarınızda güzel ve kalıcı adımlarınız sizi mutlu kılıyor.
Kova Burcu: Bugün, sezgileriniz sizi yönlendirebilir. Eğer canınız hiçbir şey yapmak istemiyorsa, yapmayın. Herşeyi gözden geçirme dönemindesiniz, Kariyeriniz için atacağınız adımlarda kalıcı ilişkiler kurabilirsiniz. Sevdiklerinize karşı anlayışınız yüksek olacak.
Balık Burcu: Bugün, özel yaşantınız ve ikili ilişkilerinize daha fazla vaktinizi harcayabilirsiniz. Sosyal ortamlarda sevdiğinizle planlarınızı gerçekleştirinç Geleceğinize yönelik konuşma ve görüşmeleriniz, işlerinizin ivmesini arttırabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR