Bugün ve yarın öğleye kadar Ay Aslan burcunda dolaşacak. Dolaşım sistemimiz uyarılıyor. Bedenimizdeki enerjiyi tüketmemiz gerek. Beslenmede protein günleri, zengin besinler tüketme meylinde olabiliriz. Randevular, buluşmalar, sahne sanatları, müzikaller, sergiler, tiyatrolar, galalar ve yeni bir şeyin gösterime girmesi için olumlu günler.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; iş yetenekleriniz fazla olduğundan iş dünyasında büyük başarılar elde edebilirsiniz. Özel hayatınızda ve romantik konularda pek başarılı olamıyorsunuz, bu karşı taraftan çok şey beklemenizden kaynaklanıyor. Kendinize ve yapacaklarınıza inanmalısınız. Bu sene, aile ve ev alanlarınızda güzel sonuçlar elde edeceksiniz.
Koç Burcu: Bugün oldukça aktif, yoğun ve hareketli bir gün olacak. Sosyal ortamlarda bulunacağınız her tür planda orijinalliğinizi ortaya koyacaksınız. Birden fazla işle uğraşmak sizi mutlu edebilir. Maddi konularda agresif yapınızı kontrol etmeye çalışın.
Boğa Burcu: Bugün eviniz ve ailenizle ilgili konular gündeminize olacak. Yine de ön sezileriniz sayesinde bugün iş alanlarınızda oldukça önemli konuşma ve görüşmeler gündemde olabilir. Esnek olduğunuzda kazanacaksınız. Sinirinizi özel ilişkilerinizden çıkarmayın.
İkizler Burcu: Gelecekle ilgili planlarınız adına harekete geçmek ve bir şeyler yapmak isteğiyle dolu olacaksınız. Grupsal işler, seyahat, eğitim alanlarınızda sosyal çevre desteğiniz üzerinizden eksik olmayacak. Bir yandan da iş yaptığınız insanlara karşı anlayışı elden bırakmayın.
Yengeç Burcu: Bugün kendinize yönelik hırslı taraflarınız parasal konularda acele kararlar almanız neden olabilir. Harcamalarınızı gerçek isteklerinize göre yapmalısınız. İş alanlarınızda bugün esnek olacak, önemli ortak parasal görüşmelerde bulunacaksınız.
Aslan Burcu: Bugün kendinize yönelik bir gün geçirme isteğiniz yoğun olacak. Özel hayatınızda ve ortaklaşa işlerinizde önemli görüşmeler ve konuşmalar içinde olacaksınız. Bir anlaşma gündeme gelebilir. Aile hayatınızda kolay parlamalara açık olacaksınız.
Başak Burcu: Bugün kendinizi bir çok konuda kopuk ve dağınık hissedebilirsiniz. İş alanlarınızda güzel görüşmeler ve anlaşmalar altında olabilirsiniz. Hayata ve yapacaklarınıza esnek yaklaşacaksınız yalnız yakın çevre iletişiminizde daha dikkatli olun.
Terazi Burcu: Bugün sosyal ortamlarınızda keyifli etkiler altında olacaksınız. Özel hayatınızda şanslı etkileriniz yüksek. Yaratıcılığa ve üretkenliğe dayalı işlerde partnerle ilerlemek size daha kolay gelebilir. Maddi konularda kolay parlamalara hazırsınız.
Akrep Burcu: Bugün kariyerinize ve iş alanlarınıza yönelmek isteyebilirsiniz. Bu alanlarda yapılması gerekenleri iyi tespit edecek ve kolay halletmenin yollarını bulacaksınız. Hızlı hareket etme arzunuz göz önünde olacağınız ortamlarda sizi zorlayabilir.
Yay Burcu: Düşündüklerinizle uyguladıklarınız bugün birbiriyle örtüşmeyebilir. Dış ortamlara bağlı işlerinizde şansınız yüksek. Ayrıca yakın çevreniz aşk hayatınızda size yeni kapılar açabilir. Beklenmedik durumlarda ters tepkilerden kaçının.
Oğlak Burcu: Herşey sizin lehinize gelişiyor sadece etrafınıza bakmanız, bazı güzellikleri farketmeniz gerekecek. Ailenize maddi konularda yardımlarınız bugün esnek olabilir. Bir gayrimenkul konuşması söz konusu olabilir, sosyal ortamlarınızdaki insanlara karşı anlayışı elden bırakmayın.
Kova Burcu: İletişime dayalı işlerde şans sizden yana olacak. Fikirlerinizi karşı tarafa aktarabilir, istediğiniz koşulları sağlayabilirsiniz. Yakın çevrenizle esnek bir iletişim haline girin. Kariyer hayatınızda hızlı gelişmeler yaşanırken, olaylara tarafsız bakmaya çalışmalısınız.
Balık Burcu: Yapamadıklarınızı gözünüzde büyütmekten kaçının. Günlük işlerinizi kolay ve etkili bir şekilde halledeceksiniz. Sosyal ortamlarda bazı dedikodular önünüze gelebilir. Maddi konularda esnek ve rahat etkilerle dolu bir gün içindesiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR