Bu haftabaşı venüs oğlak burcuna geçiyor. İlişkilerimizde, soğuk, mesafeli olabiliriz. Venüs oğlak burcunda rahat etmediğinden ilişkilerimizde biraz daha içten ve sıcak tavırlar geliştirmemiz işimize yarayabilir. Bu dönem daha çok işlerimizin üzerine yönelebilir, aşk hayatımıza iş gibi yaklaşabiliriz. Sıcak ve samimi ilişkilerde bu sorun yaratabilir. Bu hafta ilişkilerimizde önemli sorumluluklar devrede olabilir. Parasal işlerimizde ekonomik adımlar devrede olacak.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; iyi ruhlu, önder, maceraperest, seyahat etmeyi seven, sosyal ortamlara düşkün bir insansınız. Organize etme yeteneğiniz çok gelişmiş. Aynı anda bir çok işi yapma eğiliminiz sizi zorlayabilir. Çok yer görecek,bol bol gezeceksiniz. Bu sene, seyahatlerinizden çok şey öğrenebilirsiniz.
Koç Burcu: Bugün itibarıyla 3 hafta boyunca iş ve kariyer bağlantılı ilişkileriniz devreye girmeye başlayacak. Zam, terfi veya prim konularınızı konuşabilirsiniz. Güvensizliklerinizi iş ilişkilerinize yansıtmamaya çalışmalısınız. Sorumluluklarınız artabilir.
Boğa Burcu: Bugün itibarıyla seyahatler, medya, yabancılarla ilişkiler ve eğitim konuları ve bu alanlardaki ilişkileriniz devreye girmeye başlıyor. Seyahat etmekten, istediğiniz bir kurs veya eğitim almaktan mutluluk duyabilirsiniz. Bu alanda sorumluluklar üstleneceksiniz.
İkizler Burcu: Bu kadar kendinize güvenmenize rağmen, sevgide kendinizi istediğiniz gibi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Ortaklaşa para alanlarınızda bazı zorlanmalar oluşabilir ama genel olarak bu etkileri kontrol edebilirsiniz. Önemli sorumluluklar oluşabilir.
Yengeç Burcu: Bugün itibarıyla 3 hafta boyunca özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz önem kazanmaya başlayacak. Sevdiğiniz insana olan düşkünlüğünüz artarken, güvensizliklerinizi ona yansıtmamaya çalışın. Bu alanlarınızda önemli sorumluluklar oluşabilir.
Aslan Burcu: Bugün itibarıyla iş ortamlarınızdaki ilişkileriniz 3 hafta boyunca ön plana çıkabilir. Beraber çalıştığınız insanlara karşı güvensizliklerinizi kontrol etmelisiniz. Bunu başarırsanız, etkili işler yapacaksınız. Önemli bir iş sorumluluğu karşınıza gelebilir.
Başak Burcu: Bugün itibarıyla, aşk hayatınızda veya çocuklarınızla ilgili konularda ilişkileriniz devreye girebilir. Bu 3 haftalık süreçte karşılık beklemeden sevmeyi öğrenmeniz gerekebilir. Güvensizliklerinizi aşmaya çalışın.
Terazi Burcu: Artık evinizi ve aile hayatınızı daha fazla önemseyeceğiniz birkaç hafta içerisindesiniz. Evinizle ilgili konularda bir tamirat, dekorasyon, tadilat işiniz varsa biraz zorlanarak bile olsa bu işlerinizi halledebilirsiniz. Sorumluluklar bu hafta devrede.
Akrep Burcu: Bugün itibarıyla iletişiminiz artmaya başlayacak. Yakın çevrenize anlayışla ve güvenle yaklaşmayı ihmal etmeyin. Sevginizi onlara daha fazla göstermelisiniz. Satış, reklam alanlarınız güçlenirken önemli bir sorumluluk devreye girebilir.
Yay Burcu: Parasal konular ve maddi alanlardaki ilişkileriniz bugün itibarıyla birkaç hafta boyunca devreye girmeye başlıyor. Bazı zorlanmalarınız olsa bile ticaretle uğraşanlar için güzel bir dönem olabilir. Önemli bir parasal sorumlulukla karşılaşabilirsiniz.
Oğlak Burcu: Artık rahatlamaya ve kendinize daha fazla özen göstermeye çalışacağınız bir dönem içerisindesiniz. Alışveriş yapma, güzel ortamlarda bulunma isteğiniz, gezmek, dolaşmak arzunuz artacak. Önemli sorumlulukları sırtlanacaksınız.
Kova Burcu: Bugün itibarıyla birkaç hafta boyunca ilişkilerinizde ve sosyalliğinizde geri çekilmeler görülebilir. Daha fazla yalnız olmak, kafanızı dinlemek arzusunda olabilirsiniz. Başka insanların sorumlulukları vaktinizi alabilir.
Balık Burcu: Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizin devrede olacağı bir dönem içerisine giriyorsunuz. Sosyalliğiniz artacak, daha fazla insanla, değişik yer ve ortamlarda bulunacaksınız. Çevrenizde olup biten olaylara daha sorumlukla yaklaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR