20 Aralık itibarıyla Satürn burçlar kuşağındaki gezintisine kendi burcu olan Oğlak burcuna geçerek, başlıyor ve 2.5 yıl boyunca Satürn Oğlak’ta deneyimler yaşayacağız. Emri diğer burçlardan değil, kendi öz burcunda alacak olan Satürn, mühendislik, sivil toplumlar, hükümet, emlak sektörü, inşaatlar, binalar, toplum önü işlerde, kariyer ve iş alanlarında zamanlama gerektiren işlerde önemli adımları, sorumlulukları, çalışma şekillerini karşımıza getirebilir. Hırsımız, sorumluluklarımız bu dönemde artabilir. Yönetme ve organize etmede, zamanı kullanmada, çalışmalarda ve düzen oluşturulması gereken konularda önemli deneyimler altına giriyoruz. Güçlü kalite ve standartı seven Satürn Oğlak, maksimum kalite ve detay için bizleri zorlayacak. Kalıcı ve uzun soluklu işlerde bulunmak isteyecek, her tür konunun sağlamlığını test edecek olaylar yaşayacağız.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; olumlu, girişimci, yetenekli, vasıflı, konuşkan ve paylaşımcı bir insansınız. Girişkenliğinizi ve konuşma yeteneğinizi iş ve ticaret hayatınızda kullanmalısınız. Aşk hayatınızda saf bir tarafınız var ve yönlendirilmelere müsaitsiniz. Bu sene, hayatınızda önemli sorumluluklar üstleneceksiniz.
Koç Burcu: Bugün iletişimsel işlerinizde farklı ve sizi heyecanlandıran konular karşınıza gelebilir. Yakın çevrenizde olup biten farklı oluşumlar, hayatınızı renklendirebilir. Maddi konularda başkalarını düşünerek hareket edebilirsiniz.
Boğa Burcu: Parasal işlerinizde güzel ve değişik yerlerden fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kariyer alanlarınızdaki farklı olaylar, değişimler size para olarak dönebilir. Sosyal çevrenize yardım etmekten çekinmeyeceksiniz.
İkizler Burcu: Bugün gruplarla işleriniz ve sosyal ortamlardaki gelişmelerle hayatınız hızlanabilir. Çevrenizdeki insanlardan alacağınız değişik ve farklı konuşmalar sizi heyecanlandırabilir. İş alanlarınızda başkalarına yardım etmek önemli olacak.
Yengeç Burcu: İş alanlarınızdaki değişik konuşmalar, çeşitli fırsatlar sizi heyecanlandırabilir. Geri plandan takip ettiğiniz işlerinizde değişik fırsatlar yakalayabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki ilişkilerinizle geleceğinizi istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.
Aslan Burcu: Sosyal çevrenizdeki konuşmalar farklı ve değişik birgün geçirmenize neden olabilir. İçgüdüsel olarak sezgileriniz devrede olacak. Yine arkadaşlarınızla yaptığınız veya yapacağınız bir seyahat veya eğitim fırsatlarını konuşabilirsiniz.
Başak Burcu: Bugün iş ve kariyer alanlarınızda önemli konuşmalar ve parasal anlaşmalar içine girebilirsiniz. Özel hayatınızda partneriniz için fedakarlıklarda bulunacaksınız ve birlikte yapacağınız planlarla ilerleyeceksiniz.
Terazi Burcu: Bugün dış ortamlara bağlı konuşma ve görüşmelerinizde, ortaklı işlerinizde aradığınız sonuçlara ulaşabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle esnek ve farklı planlar devreye girebilir. Hayata karşı anlayışlı olmayı öğreniyorsunuz.
Akrep Burcu: İş alanlarınızda esnek yapınızla işlerinizi halledeceksiniz. Ortak maddi konularda farklı ve değişik bilgileri kullabilir, her zamankinden daha değişik bir yol izleyebilirsiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla romantik etkiler altındasınız.
Yay Burcu: Özel ilişkilerinizde farklı aktiviteler, değişik heyecanlar Salı günü sizi canlandırabilir. Ortak atılacak adımlara daha fazla önem vereceksiniz. Aile hayatınızda keyif, romantizm ve biraz da keyfe keder davranışlar ortaya çıkabilir.
Oğlak Burcu: Aile hayatınızda yapacağınız değişik ve sıradışı konuşmalar sizi keyfilendirecek. Sevdiğiniz insanla ilişkilerinizde romantik ve sevgidolu yaklaşımlar içinde olabilirsiniz. Bazı anlaşmazlıkları gözünüzde büyütmeyin
Kova Burcu: Bugün size keyif verecek konuşmalar ve görüşmeler içinde olacaksınız. Aşkta iletişim önem kazanıyor. İş ve hizmet alanlarınızdaysa fedakar etkilerle, doğru köprüleri kurabilirsiniz. Yakın çevrenizden haberleriniz var.
Balık Burcu: Maddi alanda beklenmedik gelişmeler aile hayatınızda keyfinizi arttıracak ya da aileniz için yapacağınız yatırım veya harcamalarınızda esnek olacaksınız. Aşkta romantik etkileşimler devrede, hayata aşkla bakacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR