HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün ve yarın Ay Oğlak burcunda dolaşıyor. Bugünlerde kemikleriniz için bol kalsiyum almayı ihmal etmeyin. Genel anlamda; iş ortamlarında bulunmak, toplantılar yapmak, işleri planlamak ve organize etmek, yarım kalan şeyleri tamamlamak için harika günler. Duygusal olarak kendimizi ortaya koymakta zorlansak bile, iş konularında kolaylıkla organize olabilir ve başarı sağlayabiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; cesur, sevimli, cana yakın, dürüst, arkadaş canlısı, yetenekli bir insansınız. Olaylarda ve insanlarda kusur aramaya meyillisiniz. İnsanların sizi kolay kandırmasına izin vermeyin. Cesaretiniz ve inancınız sizi her tür olumsuzluktan  koruyacak. Bu sene, hayatınızda önemli bilgiler elde edebilirsiniz. Keyfiniz yerinde.

Koç Burcu: Resmim bütününü görmek, neden ve niçin sorularının yanıtlarını kolayca keşfetmenize neden olacak. Kalabalık ortamlarda bulunmak size iyi gelebilir. Kendinizi göstereceğiniz bir gün içindesiniz ve size düşen görevlern farkındasınız.

Boğa Burcu: Bugün dış ortamlarda, eğitim veya seyahate dayalı işlerinizde çekingen tavırlarınızı bir kenara bırakarak, anın tadını almaya çalışacaksınız. Rahatlığınızı ve keyfinizi iş ortamlarınızı da taşımayı deneyin ve deneyimlerinizin tadını çıkarın.

İkizler Burcu: Bugün ortaklaşa para konularınızı düzenleyecek, bu konuda ayrıntılarınızı tamamlamak için harekete geçeceksiniz. Önünüzdeki dönem harcamalarınız konusunda biraz dikkatli adımlar atmalısınız. Düşündüğünüz konuları ertelemeyin.

Yengeç Burcu: Bugün özel yaşantınızda olgun ve istediğiniz gibi davranacaksınız. Hayatınızdaki insanın sizi bir çok konuda desteklediğini görmeniz lazım. Bir yandan da içinizde garip bir boşluk olabilir, olumlu düşüncelere odaklanın.

Aslan Burcu: Bugün, günlük işlerinizde enerjinizin son damlasına kadar çalışabilir, hırslı ve sorumlu yanlarınızı ortaya koyabilirsiniz. Yakın çevre ilişkilerinizde her tür sorunu, kafanıza fazla takıyorsunuz. İletişim ayağınızı sağlam tutun.

Başak Burcu: Bugün yaratıcılık isteyen işlerinizde veya aşk hayatınızda olgun tavırlarınız sevdiğiniz insanın çok hoşuna gidebilir. Sanatsal işlerinizde kendinizi göstermek ve ispatlamak istiyorsunuz. Kendinizi çok zorlamadan ilerlemelisiniz.

Terazi Burcu: Bugün, eviniz ve ailenizle ilgili konularda halledilmesi gerekenlere odaklanabilir ve bir çok işi bir arada gerçekleştirebilirsiniz. Kendinizi aile alanlarınızda göstereceksiniz, sevdiklerinize düşkünlüğünüz olabilir.

Akrep Burcu: Bugün, yakın çevrenizi işin içine alacak konularda kendinizden başka herkese yardımınız dokunabilir. Aşk hayatınızda hala anlayamadığınız bir takım olaylar var ve siz bunların gün ışığına çıkması konusunda sabırsızlanabilirsiniz.

Yay Burcu: Bugün harcamalarınız yüzünden paranızın hesabını yapabilir veya hesap yapmaya çalıştığınız için bazı aktivitelerde yer almamayı tercih edebilirsiniz. Bu aralar bütün enerjinizi kendinize ve ileride yapacaklarınıza yoğunlaştırmak istiyorsunuz.

Oğlak Burcu: Bugün, işlerinizi hallettikten sonra sizi şevklendirecek ve hareketlendirecek işler peşine düşeceksiniz. Duyacaklarınız gün içinde kalbinizin hızlı çarpmasına neden olabilir. Yakın çevre bağlantılarınız güçlü olacak.

Kova Burcu:Yoğun akan temponuzu biraz yavaşlatmak ve sağlığınızı gözden geçirmek için güzel bir gün olabilir. Kalabalıklar içinde kendinizi yalnız hissedebilir ve gerçek duygularınızdan kaçabilirsiniz. İstediğiniz bilgiler karşınıza gelebilir.

Balık Burcu: Bugün arkadaşlarınıza karşı oldukça olgun ve anlayışlı bir tablo çizeceksiniz. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz dostlarınızla gün içinde birkaç saat geçirmek size moral verecek. Sizi seven insanlara daha fazla yer açın.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR