HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün gökyüzünde oluşan merkür- venüs kavuşumuyla daha önceden düşündüğümüz, tamamlayamadığımız konu ve olaylara yaklaşımımız doğru olabilir. Önemli konuşmalar altına girebilir, işlerimizdeki sorunları kolaylıkla çözüme ulaştırabiliriz. İletişim sıkıntısı yaşadığımız insanlarla köprü kurmak için bugünün enerjisinden faydalanalım.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; konuksever, romantik, anlayışlı bir insansınız. Aşırı romantik yapınız özel hayatınızda zorlanmalara ve anlaşılmamalara neden olabilir. Müzik, edebiyat, sahne sanatlarının hepsi ilginizi çekiyor. Bu alanlarda başarılı bir kariyeriniz olabilir. Bu sene, daha önceden konuşulmuş işlerinize odaklanmalısınız.

Koç Burcu: Ortaklaşa para konularında bugün ilişkilerinizi kullanarak ilerleyeceksiniz. Sorumluluklarınızı göz ardı etmeyin o zaman bugünden daha fazla faydalanabilirsiniz. Hayal kuran yanlarınızı ortaya çıkarmalısınız. Sıkıntılarınızı güzel konuşmalarla giderebilirsiniz.

Boğa Burcu: Dış çevre işlerinizle daha fazla ilgileneceksiniz. Özel hayatınızda sosyal çevrenizle güzel programlar devrede olurken, sevdiğiniz insanla parasal konularda önemli konuşmalar ve çözümler karşınıza gelebilir. Sorunlarınızı masaya yatırmak için harika birgün.

İkizler Burcu: Günlük işlerinizi bugün düzenlerken duygularınızdan uzak olacaksınız. Ortaklaşa para alanlarınızdaki düzenlemeleri bugün ihmal etmeyin ve buna göre harcamalarda bulunun. Özel hayatınızda bugün iletişim sıkıntılarınızı doğru yaklaşımlarla geride bırakabilirsiniz.

Yengeç Burcu: Özel hayatınıza ve ev düzeninize karşı yerine getireceğiniz işler karşınıza gelebilir. Davranışlarınızı ve alışkanlıklarınızı değiştirme isteğiniz yüksek. Bugün çocuğunuzla daha fazla dış ortamlarda vakit geçireceksiniz. İş hayatınızda bazı düzenlemelere ihtiyacınız var.

Aslan Burcu: Ailenize ve sevdiklerinize karşı bugün kapalı kutu olmayın ve duygularınızı onlara göstermekten vazgeçmeyin. İş alanlarınızda ilginç gelişmeler ve şanslar oluşacak. Hayati daha keyifle algılamaya doğru gidiyorsunuz.

Başak Burcu: Yakın çevrenizle bir arada olmanın keyfini çıkartacaksınız. Duygularınızı mümkün olduğunca kendinize saklayacaksınız ama bir yandan da aşk hayatınızda güçlü duygular altındasınız. Aile ortamlarınızda sorunlarınızı giderebilirsiniz.

Terazi Burcu: Bugün çevrenize umut ve güzellik dağıtabilirsiniz. Yine de gün içinde parasal konularla ilgili ciddi kararlı konuşmalar gündeme gelebilir. Belki de kararsızlığınızı ailenize danışarak yeneceksiniz. İletişimsel sorunlarınızın üzerine eğilebilirsiniz.

Akrep Burcu: Bugün hayatınızı ilgilendiren konularda kafa patlatabilir, yapacaklarınızla ilgili olarak kendinizi biraz yalnız hissedebilirsiniz. Olayları ciddi tarafından algılayabilirsiniz. Aşk hayatınızda hayal kurmak sizi mutlu ediyor.

Yay Burcu: Bugün ruhunuzla konuşmak ve sorunlarınızı, içinizde tuttuklarınızı anlatmak derdindesiniz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen her tür olaya karşı hemen panik olmayın, ailenize karşı fedakarlıklarınız yüksek olurken, hayatınızı gözden geçirmeye ihtiyacınız olabilir.

Oğlak Burcu: Bugün arkadaşlarınıza karşı eğlenceli ve keyifli yönleriniz ortaya çıkabilir. Özel hayatınızdaki güzellikleri göz ardı etmeyin. Sevdiğiniz insan sosyal çevrelerde keyfinizi arttırabilir. Kafanızda çözmeniz gereken önemli işlerinizi bugün yoluna koyacaksınız.

Kova Burcu: Yapmanız gereken işleriniz varsa bugün kolay organize olabilirsiniz. İş ve para konularında şansınız yüksek artık kafanızdan olumsuzluklar üretmekten vazgeçin. Kreatif işlerinizde parasal karşılıklar alabilirsiniz. Eski konuları açıklığa kavuşturun.

Balık Burcu: Bugün hayatınızı ve yaşadıklarınızı gözden geçirirken, bazı noktalarda keyfiniz yüksek olacak. Çevrenizdeki insanların  size öğreteceği çok güzel şeyler olabilir, kendinizi açın ve biraz daha özel hayatınıza odaklanın. İş sorunlarınızı halletmelisiniz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR