Bugün itibarıyla Mars gezegeni kendi burcu olan Akrep burcuna geçecek. enerjimizi daha etkin ve kontrollü kullanacağımız bir döneme giriyoruz. Ya hep, ya hiç tavrı bu dönemde bize hakim olabilir. Manevra yapmamız gereken alanlarda kontrolcü ve biraz da yönlendirici davranabiliriz. Stratejilerimizi gerçekleştirmek önem kazanıyor.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; uyumlu, yetenekli, araştırmayı seven, maceracı bir insansınız. Serüvenci kişiliğinizle, meraklı yanınız gazetecilik, yayıncılık ve araştırma işlerinde size başarı sağlayabilir. Nabza göre şerbet vermeniz her türden insanla rahatça kaynaşmanıza neden oluyor. Bu sene, iletişimsel işlerinizde kendinizi ortaya koyabilirsiniz.
Koç Burcu: Mars gezegeni, bu dönemde sizin ortaklaşa giderler ve gelirler evinizde hareket etmeye başlayacak. Banka, ödeme, kredi, faiz, vergi, prim, sigorta ve ortaklaşa giderleriniz alanında enerjinizi harcayacaksınız. Bilinmeyene ilginiz artabilir.
Boğa Burcu: Mars gezegeni sizin evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık evinizde dolaşmaya başlıyor. Karşı cinsi çekici bulacağınız bu dönem, ilişkiniz varsa enerjinizi ilişkinize akıtacaksınız. Vaktinizi ve enerjinizi karşı taraf için harcamayı tercih edeceksiniz.
İkizler Burcu: Bugün itibarıyla çalışma koşullarınız ve bu alanda mücadeleleriniz artacak, sağlığınızla ilgili alanlarda enerjinizi harcayacaksınız.Yeni oluşturacağınız bir sağlık programı, egzersizleri, enerjinizi olumlu harcamanıza neden olabilir.
Yengeç Burcu: 2 ay boyunca Mars, sizin aşk, eğlence ve çocuk evinizde hareket etmeye başlayacak. Karşı cinsi çekici bulacak, enerjinizi daha fazla alana ve eğlenceye yaymak isteyeceksiniz. Sevdiğiniz insanla ufak tefek sürtüşmelere açık olmalısınız.
Aslan Burcu: Bugün itibarıyla aile ilişkilerinizde, ev hayatınızda enerjinizi harcayacaksınız. Sevdiğiniz insanla veya aile bireyleriyle bir takım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir, bu dönem içerisinde evinizin güvenliğini ihmal etmemelisiniz.
Başak Burcu: Bugün itibarıyla iletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre, akraba, kardeşlerinize dayalı konularda mücadeleleriniz ve uğraşılarınız artacak. Kararlı ve stratejik davranacaksınız. Bu dönem araba kullanırken veya yolculuk yaparken dikkatli olmanız gerekebilir.
Terazi Burcu: Bugün itibarıyla Mars para evinizde dolaşmaya başlıyor. Paraya dayalı işlerinizde, kazanımlarınızda, maddi alanlarda, hırsınız ve mücadeleleriniz artacak. Bu dönemde para kazanmanız artsa bile özel hayatınıza dayalı harcamalarınızda artış görülebilir.
Akrep Burcu: Bu dönemde hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, mücadeleleriniz ve uğraşılarınız artacak. Bir kaç aydır üzerinizde hissettiğiniz yorgunluk ve enerji kaybı, yerini daha sağlam ve konsantrasyonu yüksek bir enerjiye bırakacak.
Yay Burcu: Bu dönemde hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, kişisel alanlarınızda enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Enerjiniz düşük olacağından, ateşli hastalıklara, enfeksiyonel durumlara, alerjilere karşı dikkatli olmalısınız.
Oğlak Burcu: Mars gezegeni sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanınızda hareket etmeye başlayacak. Bu dönemde, işlerinizde, sosyal alanlarınızda uğraşılarınızı ortaya koyacaksınız. Grupsal işlerde isteğiniz yüksek olacak, çevrenizin lideri haline gelebilirsiniz.
Kova Burcu: Mars gezegeni sizin iş ve kariyer alanınızda hareket etmeye başlayacak. Toplum önü işlerinizde, kariyerinizde ve sorumluluklarınızda artış görülebilir. Uğraşılarınız artarken, kendinizi göstermekten ve mücadele etmekten zevk alacaksınız.
Balık Burcu: Bugün itibarıyla yabancı ortaklı işler, hukuk, eğitim, seyahat, medya alanlarınızda enerjinizi ortaya koymaya başlayacaksınız. Tanımadığınız veya az tanıdığınız insanlarla mücadeleleriniz olabilir. Seyahatleriniz artmaya başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR