HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün enerjimizi kontrol etmek kolay olmayacak. Riskli işleri sevebilir, kazalara yatkın olabiliriz. Mars-Uranüs gezegenlerinin karşı karşıya gelmesi, öfkemizi, bize ne yapmamız gerekenleri söyleyen kişilere isyankar ve öfkeli davranışları hayatımıza taşıyabilir. Toplumsal konularda da çok kolay gaza gelebiliriz. Diplomatik bir şekilde hareket etmek isterken, içimizden çıkan gücü kontrol altına alalım.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; dürüstlüğünüz ve adaletiniz sizi bu hayatta güzel noktalara taşıyacak. Hayatınızda önemli bir miras gözüküyor. Başarısızlıklara veya zorluklara uğrasanız bile inatçılığınız ve hırsınız sizi yeniden istediğiniz noktalara çekecektir. Bu sene, risk almaya yatkınsınız. Düşünerek adımlar atmaya çalışın.

Koç Burcu: Değişkenliğiniz ve farklı davranışlarınız sevdiğiniz insanı çileden çıkarabilir. Farklı davranışlarınız eğer karşı tarafı zorluyorsa biraz geri adım atmaktan ve onun istediği gibi davranmaktan zarar gelmeyecek. Riskten ve düşünmeden atılacak adımlardan kaçının.

Boğa Burcu: Beklenmedik değişimler, olaylar en çok çalışma hayatınızı ve sizin sağlığınızı etkileyebilir. İş hayatınızda çok çalışıyorsunuz karşılığını görmemediğinizde tepkileriniz çok ters olabilir. Risk almayın ve enerjinizi doğru kullanmaya özen gösterin.

İkizler Burcu: Sosyal çevrenizdeki değişimler, arkadaşlarınızın hayatındaki beklenmedik olaylar, hayata aşkla ve eğlenceli bir şekilde bakmanızı engelleyebilir. Sosyal ortamlarda sevdiğiniz insanla didişmelere açıksınız. Enerjinizi doğru yönlendirin.

Yengeç Burcu: Bugün iş ortamlarınızdaki değişimler ve farklılıklar en çok davranışlarınızı ve aile hayatınızı etkiliyor. Aile arasında çatışmalara,  aile ortamlarınızda sinirli ve agresif tavırlara dikkat edin. Gereksiz risklerden kaçının.

Aslan Burcu: Dış ortamlarda, seyahat veya eğitim konularındaki beklenmedik olaylar, vereceğiniz tepkiler en çok yakınınızdakileri etkileyecek. Bazı koşturmalarınızın iş alanlarınızda sizi engellediğini düşünebilirsiniz. Sosyal medyadan gelecek eleştirilere çok takılmayın.

Başak Burcu: Evinize ilginiz artacak, önemli girişimlerden kaçının. Beklenmedik ödemelerin ortaya çıkması, parasal durumunuzu da etkiliyor. Bu dönemde senin paran, benim param çekişmelerinden, tehlikeli oyunlardan, riske girmekten mümkün olduğunca kaçınmalısınız.

Terazi Burcu: İlişkinizde çekişmeler, enerji sorunları olabilir. Siz daha fazla kendinize yönelik enerjinizi harcamak isterken, sevdiğiniz insanın hayatındaki değişimler sizi zorlayabilir. Birbirinizi anlamakta zorlanabilirsiniz. Riskli adımlardan kaçının, kazalara yatkın olabilirsiniz.

Akrep Burcu: Bugün enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koyamamanız, sizinle uğraşan insanların varlıkları, iş alanlarınızda bazı sürtüşmeler ve çekişmeler yaşamanıza ve çok fazla tepki vermenize neden olabilir. Enerjinizi daha yapıcı kullanmaya çalışın ve riskten uzak durun.

Yay Burcu: Sosyal ortamlarda ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde bazı sorunlara açık olacaksınız. Hayata, aşka ve eğlenceye yaklaşımınızdaki değişimler, onlarla bazı mücadelelere ve sürtüşmelere neden olabilir. Sosyal ortamlarda kolay tepkiler verebilirsiniz.

Oğlak Burcu: Kalabalık ortamlarda alacağınız haberler sonrası anlık tepkilerden ve kendinizi çok fazla zorlamaktan kaçınmalısınız. Kariyerinizde engellendiğinizi düşünebilirsiniz. Ailenizle çatışmalara girmeyin ve onlara karşı daha fazla ılımlı olmaya özen gösterin.

Kova Burcu: Yakın çevrenizdeki akrabalarınızın hayatındaki değişimler, sizi en çok dış ortamlarda ve onların yanında olamayacağınız zamanlarda zorlayabilir. Düşüncelerinizde agresiflik öne çıkabilir. Her yere yetişemeyeceğinizin farkına varmalı, kazalara davetiye çıkarmamalısınız.

Balık Burcu: Bugün para hayatınızdaki değişkenlikler, düzenli bir ödeme programı oluşturmanıza engel oluyor. Bu aralar bu dengeye özen gösterin, tehlikeli hareketlerden ve yerlerden uzak durun, enerjiniz zor olayları üzerinize çekebilir.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR