HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün gece saat 23:35’e kadar Ay koç burcunda ilerliyor. Gün içinde fikirlerimizi uygulamaya koyabilir ama bazı engellerle karşılaşabiliriz. Anlık duygu değişimlerimizle etrafımızdaki insanları şaşırtmamız mümkün. Can sıkıntısı, ruh halimizin çabuk değişmesi riski ve cüretkar davranışları beraberinde getirebilir. Başkalarının yerine kendimizi koyarak, karşı tarafı düşünerek hareket etmeye çalışalım.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; çok güçlü donanımlara sahip olduğunuz halde, değişkenliğinizle çok çabuk yön değiştiriyor ve iş hayatınızda zorlanıyorsunuz. Size yardım eden gizli insanlar sayesinde yapacaklarınızı gerçekleştirebileceksiniz. Bu sene, başkalarının kaynaklarından faydalanabilir, güzel parasal getiriler elde edebilirsiniz.

Koç Burcu: Bu aralar seyahat etmeyi ve özgürce kendizi ifade etmeyi istiyorsunuz ve geleceğinize yönelik adımlarınız sizin için önemli. Bugün özgürlük duygunuz yüksek çalışabilir. Yine de işlerinizi kendi yöntemlerinizle halledeceksiniz.

Boğa Burcu: Duygusal olarak alıngan ve geçmişe yönelik davranışlar sergileyebilirsiniz. Bir yandan da sezgileriniz iyi çalışacak ve size beklenmedik anlarda güzel sinyaller yollayabilir. Bu aralar hayatın size göstereceği olasılıkları hayatınıza geçirmeye çalışın.

İkizler Burcu: Özel hayatınızda güzel gelişmeler içindesiniz ve katılınacak bir davette veya organizasyonda dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Sosyal ortamlarınızda bu aralar enerjinizi kontrol etmek zor olabilir. Olur olmadık durumların içinde kalmayın.

Yengeç Burcu: Kariyerinizde ve iş hayatınızda ön plana geçmek ve kendinizi işinizde göstermek isteyeceksiniz. Yalnız özel yaşantınızda sevdiğiniz insanla aynı fikirde olmayabilirsiniz. Paylaşımlarınızı bugün arttırmaya çalışın. Aile içi dengeleri korumanız şart.

Aslan Burcu: Bugün daha sosyal, kendi ideallerinize ve yapacaklarınıza yönelik bir gün yaşayabilirsiniz.Tanımadığınız insanlara karşı sorumluluk hissiyle hareket edeceksiniz. Kafanız zihinsel konularla meşgul olacak ve bu ara duyacaklarınız sizi gergin ve sinirli yapabilir.

Başak Burcu: Banka, kredi, faiz veya vergi ödemeleriniz gündeme gelebilir. Aile ortamlarınızda kendinizi huzurlu hissedeceksiniz ve bir yandan da aileniz için parasal ödemelerde bulunacaksınız. Maddi konularda kendinizi frenlemeye çalışın.

Terazi Burcu: Bugün özel hayatınız ve ikili ilişkiler alanlarınız aktif olacak. Ev hayatınızda aynı zevkleri paylaşmadığınız partnerinize bugün hayatı dar etmemeye çalışın. Ona karşı olan öfkeniz büyük olabilir.Yakın çevrenizle beraber güzel planlara odaklanın.

Akrep Burcu: Bugün ağırlıklı olarak iş ve hizmet alanlarınıza yöneleceksiniz. Yapamadığınız veya tamamlayamadığınız işler için çevrenizi suçlamaktan vazgeçin ve sağlığınıza gereken özeni göstermeye çalışın. Bu aralar fazlasıyla gergin olabilirsiniz.

Yay Burcu: Aşk hayatınız hareketlenmeye başlıyor, kendinizde eğlenceli yönlerinizi yeniden keşfedebilirsiniz,  yalnız aşk hayatınıza bu kadar önem vermeniz, bir yandan da çok para harcamanıza neden olabilir. Arkadaşlık ilişkilerinizi bu aralar dengeleyin.

Oğlak Burcu: Evinizle veya ailenizle ilgili konular ön planda olacak. Biraz daha kendinize vakit ayırmalı, olayları dışarıdan gözlemlemeyi tercih etmelisiniz, doğruya ancak bu şekilde ulaşabilirsiniz. İş alanlarınızdaki gerginlikler aile hayatınıza sıçrayabilir.

Kova Burcu: Bugün ağırlıklı olarak iletişiminiz artacak ve  yakın çevre konularınıza ilgi göstereceksiniz. Anlık duygusal değişimleriniz çevrenizdeki insanları şaşırtabilir. Gerginliklerinize yakın çevrenize ve iş ortamlarınıza taşımamaya çalışın.

Balık Burcu: Kendinize ayıracağınız bir bütçe küçük alışveriş kaçamaklarını gündeme getirebilir. Hala maddi konularda kendinizi güvende hissetmiyorsunuz ve her an herşey olabilir hissiniz yüksek. Bu alanlardaki gerginliklerinizi bugünlerde kontrol etmelisiniz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR