Bugün akşam saatlerine kadar Ay Oğlak burcunda dolaşıyor. Cilt ve kemiklerimiz uyarılıyor. Kemikler, eklem yerleri, dizler ve dişlerimiz hassas olabilir. Manikür, pedikür, epilasyon işlerine girişebilirsiniz. Toplantılar yapmak, işleri planlamak ve organize etmek, yarım kalan işleri tamamlamak için bugünün enerjisinden faydalanalım.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; yapıcı, girişimci, becerikli ve çalışmayı seven bir insansınız. Vizyon sahibi ve geleceği gören yapınızla çoğunlukla doğru zamanda doğru yerde olabilen bir insansınız. Zorluklarla karşılaştığınızda panik oluyorsunuz ama becerikli yapınızla her işin üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. Bu sene, sosyal çevrenizdeki bağlantılardan fayda sağlayacaksınız.
Koç Burcu: Beraber iş yaptığınız insanlar bugün size yetişemeyebilirler, bu da onlara tepki göstermenize neden olabilir. İş alanlarınızda ve özel hayatınızla ilgili konularda bazı sorunlar ortaya çıkarsa çok takılmayın. Geleceğinizle ilgili konularda daha iyimser olmaya çalışın.
Boğa Burcu: Şüphelerinizin ve güvensizliğinizin iş ortamlarınızda sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Önemli iş bağlantılarınızda gelişen olaylara tepkiniz akşam saatlerinde öne geçebilir. Ortak parasal işlerinizde iyimserliğinizi korumalısınız.
İkizler Burcu: Ortaklaşa para alanlarınız, banka konularınız bu birkaç gün gündeminizde olacak. Ailenizle ilgili konularda harekete geçmek size zor gelebilir. Ya da onlara karşı tahammülünüz bugün yüksek olmayacak. İyimserliği elden bırakmayın.
Yengeç Burcu: Sevdiğiniz insanla olan bağınızda bugün ona güvenmek pek de kolay olmayabilir. Kıskanç bir insan olmanız zaman zaman sizi zorluyor. Kendinizi daha çok işinize verecek, artan sorumluluklarınızı iyice gözden geçireceksiniz.
Aslan Burcu: İş, hizmet ve sağlık alanlarınızdaki yoğunluklarınız bugün gün boyunca yoğun olacak. Parasal konularda bugün çabuk tepkiler verebilirsiniz. Aile hayatınızda önemli konuşmalarınız oluşurken, yeni kararlar almaya yatkın olacaksınız.
Başak Burcu: Aşk hayatınızda veya çocuğunuzla ilgili konulardagüvensizlikleriniz yüksek olabilir, bunu karşı tarafa yansıtmamaya çalışın. Yakın çevrenizle, akrabalarınızla olan konuşmalarınızda bazı konulara takılı kalmamaya özen gösterin.
Terazi Burcu: Bugünlerde vaktinizin çoğunu evinize harcamak istiyorsunuz ama akşam saatlerinden sonra hareket halinde olacaksınız. Kişisel güvensizliklerinizi ailenize yansıtmamaya çalışın. Kulağınıza gelecek bir konuşma sizi öfkelendirebilir.
Akrep Burcu: Yakın çevrenizdeki insanlarla olan diyaloglarınızda bugün güvensizlikler görülebilir. Arkadaşlarınızla girişeceğiniz diyaloglarınıza bugün dikkat edin, onlara karşı kolay çemkirebilirsiniz. Sosyal çevrenizin sorumlulukları artıyor.
Yay Burcu: Paranızın hesabını yapmak, bütçe ayarlamalarında bulunmak isteyebilirsiniz. Bu alanlardaki güvensizlikleriniz, sosyal çevre ortamlarınızda kolay tepki vermenize yol açabilir. İş hayatınızdaki sorumluluklarınıza karamsar gözlerle bakmamalısınız.
Oğlak Burcu: Kendinizi ve yaptığınız işi eleştireceğiniz bugün, en ufak bir olumsuzluk karşısında kendinizi moralsiz hissedebilirsiniz. Kendinize iyi bakmayı ihmal etmeyin ve enerjinizi yükseltin. Bir yurtdışı işinizin görüşmeleri yapılabilir.
Kova Burcu: Bulunacağınız ortamlarda karşılaştırmalar yapabilirsiniz ama kararlarınızı geçmişe göre vermemeye çalışın. Tanıdık arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Bazı parasal sıkışmalara kolay tepki vereceksiniz. Gece saatlerinde rahatlıyorsunuz.
Balık Burcu: Bugün sosyal ortamlarınız ve arkadaş ilişkilerinize enerjinizi harcayacak, gece saatlerinde kendi içinize çekileceksiniz.Daha az tanıdığınız insanlarla yapacağınız konuşmalarınızda bugün takıntılarınız ve negatifliğiniz ortaya çıkabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR