Bu Perşembe gökyüzünde oluşan Venüs- Neptün olumlu açısıyla oldukça romantik, yardımsever, sevgidolu etkilere açığız. Sanatsal işlerimizde yaratıcılığımız artarken, sevdiklerimizle geçirilecek güzel vakitler hayattan alacağımız keyfi arttıracak. Bu haftabaşı aldığımız güzel etkileri, bugün daha keyifli ve olumlu bir forma sokabiliriz.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; romantik, idealist, sosyal, arkadaş canlısı, sevimli ama lider özellikleri olan bir insansınız. Ben merkezci bakış açınızla bazen tavırlarınızdan ödün vermiyorsunuz. Hayal perest yönünüzle yanlış arkadaş seçimleri yapabilir, maddi konularda kayıplar yaşayabilirsiniz. Bu sene, özel hayatınızda kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz.
Koç Burcu: Sizi anlayacak bir partnerle, çok mutlu olabilirsiniz. Gizemli ve gizli hareket etmek istediğiniz konularda hayat size yardımcı olabilir. Parasal konularda başkalarına yardım edeceksiniz. Bu aralar sizdeki değişiklikleri etrafınızdaki herkes farkediyor.
Boğa Burcu: Bugün aile ortamlarınızda enerjiniz tam da istediğiniz gibi çalışacak. Vaktinizi evinizde harcasanız bile, özel hayatınızda romantik ve sevgidolu etkileşimler altındasınız. Bu enerji etrafınızda olan birçok insana yansıyor. Keyfiniz yüksek.
İkizler Burcu: Beraber çalıştığınız insanlara, geleceklerini düzenlemede yardımcı olabilirsiniz. Kariyer ve iş alanlarınızda insanların sizin için fedakarlıklarda bulunduğunu farkedebilirsiniz. Onlarla olan bağlantılarınız iyi akacak.
Yengeç Burcu: Gün içinde özel ilişkilerinizde ve eğlence hayatınızda oldukça romantik ve keyifli etkiler altındasınız. Yine tanımadığınız insanlar için birşeyler yapmak isteyebilirsiniz. Devreye girecek olan bir seyahat çok güzel geçebilir.
Aslan Burcu: Bugün aile hayatınızda barışı sağlayabilir, sevdiklerinizle mutluluğunuzu arttırabilirsiniz. Romantik etkileşimlerle sevdiğiniz insanın aklını başından alacaksınız. Bu aralar vaktinizi evinize ve yuvanıza harcamak istiyorsunuzç
Başak Burcu: Bugün yakın akrabalarınızla, çevrenizle yapacağınız ortaklaşa planlar devrede olurken, sevdiğiniz insanla romantik etkiler altında olacaksınız. Birbirinize karşı iletişiminizde sevgidolu olabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlardn duyacaklarınız sizi hareketlendirebiir.
Terazi Burcu: Bugün yanınızda çalıştığınız veya yanınızda çalıştırdığınız insanlara karşı maddi yönden anlayışlı ve fedakar olabilirsiniz. İş hayatınızda yardımsever tavırlarınız beklenmedik şekilde size para kazandırabilir. Hayattan alacağınız keyfi yüksek tutun.
Akrep Burcu: Bugün bir çok yerden fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Geleceğinize yönelik işlerinizde kendinizi iyi hissedeceksiniz. Bu sevgidolu yaklaşım aşk hayatınızda da yelkenleri çabuk suya indirmenize, romantik etkileşimler altında olmanıza neden olacak.
Yay Burcu: Çevrenizden çeşitli yardımlar görebilir, zorlandığınız konuları kendi lehinize çevirebilirsiniz. Aile hayatınızda kendinizi daha huzurlu ve rahat hissedeceksiniz, maneviyata yönelik konularda kendinizi mutlu görebilirsiniz. Aile hayatınız için yapacağınız yardımlar ruhunuzu besleyebilir.
Oğlak Burcu: Yakın çevrenizde sizden yardım bekleyen kişilere, dostlarınız ve sosyal çevrenizin kapılarını aralayabilirsiniz. Onlar için birşeyler yapmak hoşunuza gidecek. Kendi faydalandığınız konularda, çevrenizin de yararlanmasını sağlayabilirsiniz.
Kova Burcu: Kendi fikirlerinizin peşinden gitmelisiniz. Düşüncelerinizi yeniden programlamak işinize yarayabilir. Kuracağınız güzel ilişkilerin karşılığını parasal olarak alacaksınız, etrafınıza yardım etme isteğiniz işlerinizde güzel sonuçları karşınıza getirecek.
Balık Burcu: Gün içinde önemli işlerinizde yaratıcılığınız göz kamaştıracak. İş alanlarınızda bu aralar motivasyonunuzu para üzerinden sağlayabilirsiniz. Seyahat ve dış ortamlarda güzel sonuçlar alabilirsiniz. Günün 2. Yarısında daha hareketli olacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR