Bu Cumartesi sabah 08:22’de Boğa burcunda bir dolunay meydana gelecek. Bu dolunay sahip olduklarımızı, içimizde ve etrafımızda biriktirdiklerimizi bize sorgulatabilir. Maddi güvene ve kalıcı işlere ihtiyacımız yüksek olacak. Maddi konular, kazanımlarımız, parasal işlerimiz öne çıkabilir. Dolunay zamanı enerjimiz yüksek olacağından iletişimsel konulara her zamankinden daha fazla dikkat etmek önem kazanabilir. Bu dolunayda devrede olan venüs- Uranüs karşıtlığıyla, ilişkilerimizde sorunlar yaşayabiliriz. Değişik ve farklı vereceğimiz tavırlar, özgürlüğümüze düşkün yapımız karşı tarafın hoşuna gitmeyebilir ya da biz karşı taraftan böyle bir tepki görebiliriz. Olaylara biraz daha anlayış ve esneklikle yaklaşmak önemli olsun.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; duyarlı, sinirli, kolay etkilenen, keyfi seven, ticaretten anlayan bir insansınız. Yabancı yerler görmeyi ve seyahat etmeyi seviyorsunuz. Kendinize has bir felsefeniz var ve bunu hayatınıza uygulamayı seviyorsunuz. Kolay gibi gözüken yapınız aslında çok çeşitli. Bu sene, duygusal hayatınıza daha fazla özen göstermelisiniz.
Koç Burcu: Para evinizde oluşan dolunay, parasal konularda sahip olduklarınızı size sorgulatabilir. Elinize bir para geçebilir. Ortaklaşa başladığınız bir işin sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Özel hayatınızda çabuk sıkılmalara, patlamalara ve ilişki kopuşlarına hazır olacaksınız.
Boğa Burcu: Hayatınızla ilgili önemli bir olay veya karar devreye girebilir. Özel hayatınıza odaklı olduğunuz bu dönemde bir ortaklığı veya evliliği bitirme kararı ya da tam tersi evliliğe soyunma ve ortaklı işlerde bulunma kararı karşınıza gelebilir.
İkizler Burcu: Bu dolunayda, bir işin gizli-saklı bir yanını öğrenebilir veya iş alanlarınızda problemlerinizin ardında yatan gerçek sebeplerle karşılaşabilirsiniz. Sağlığınıza da her zamankinden daha fazla dikkat etmelisiniz. Olayları davranışlarınızla körüklemeyin.
Yengeç Burcu: Dolunayla birlikte arkadaşlarınızdan alacağınız haberler sizi hassaslaştırabilir. Ya da ortaya çıkacak bir organizasyon, özel hayatınız ve sosyal ortamınız arasında bir dengesizliğe neden olabilir. Göz önünde olacağınız yerlerde tepkileriniz yüksek olabilir.
Aslan Burcu: Bu dolunay, aile ve iş hayatınızda önemli gelişmelere neden olabilir. Aile hayatınızdaki yoğunluğunuz, iş alanlarınızda kritik kararlar almanıza veya iş konularında hassaslıklar yaşamanıza yol açabilir. Kariyerinize, toplum önü duruşunuza dikkat edin.
Başak Burcu: Bu dolunay, yakın çevrenizle, uzak bağlantılarınız arasındaki dengeyi iyi korumanız gerektiğine dikkat çekiyor. Etrafınızda olup bitenler sizi de etkileyecek. Ortaya çıkacak bir seyahat, işlerinizi organize etmeniz açısından sizi zorlayabilir. Uzaktaki akrabalarınızdan, haberler alabilirsiniz.
Terazi Burcu: Dolunay, ortaklaşa para alanlarınızı etkileyecek. Sevdiğiniz insanın para durumunda oluşan bir gelişme sizi hassas kılabilir. Veya ortaya çıkan bir borç veya ödeme sizi sıkabilir. Her halükarda parasal konularda bu dolunay dengeyi iyi sağlamaya çalışın.
Akrep Burcu: Dolunay, sevdiğiniz insanla ilişkinizde zorlanmaları veya bir takım hassaslıkları oluşturabilir. Kendi hayatınıza odaklandığınız bu dönemde, sevgi için adım atabilir veya sevdiğiniz insan için bir takım fedakarlıklarda bulunabilirsiniz. Şartlar sizin elinizde olmayabilir.
Yay Burcu: Bu dolunayda, işinizde ortaya çıkacak bir takım sorunlar veya hassaslıklar sizi zorlayabilir. Günlük hayatınızın ritminde hızlanmalar, dengenizi bozabilir. Yine bu dolunayda sağlığınıza çok dikkat edin. Sosyal ortamlardaki ilişkileriniz, anlık davranışlarınız ve tepkilerinizle bozulabilir.
Oğlak Burcu: Dolunay, özel hayatınızda bazı hassaslıklara neden olabilir. Sevdiğiniz insana, özel ilişkilerinize daha fazla eğilmelisiniz. Bir yandan da hayatınızda biri yoksa aşk sizi bulabilir. Anne-baba arasındaki çekişmeler, anlaşmazlıklar, sıkılganlıklar devreye girebilir.
Kova Burcu: Yoğun iş trafiği ile ailenize göstermeniz gereken ilgi sürekli çakışıyor. Bu dönemde her iki taraf arasında dengeleri iyi kurmalısınız. Yine bu Cumartesi fikirsel olarak ilişkilerinizde çabuk sıkılmalar, davranış değişiklikleri, anlık verilecek kararlar sizi zorlayabilir.
Balık Burcu: Dolunay, gündeminizi epeyce kurcalayacak. Önemli işleriniz, yakın çevrenizdeki insanların sorumlulukları ve işleri nedeniyle zora girebilir. Siz olaylara geniş açıdan bakmak isterken, daha sınırlı konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR