HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün gökyüzünde oluşacak Güneş- Jüpiter kavuşumuyla sezgilerimizde, derine inmek istediğimiz konularda, ortak paylaşımlarda veya ortaklı parasal işlerimizde aradığımız şans ve fırsatlarla karşılaşabiliriz. Kendimizi mutlu ve iyimser hissedebiliriz yalnız bazı kararsızlıklarımız adım atmamızı zorlaştırabilir. Karşımıza gelecek olan fırsatları bu dönemde iyi değerlendirelim.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; çalışkan, temiz, çekingen, sanata düşkün bir insansınız. Edebiyata, sanata ve müziğe aşırı bir düşkünlüğünüz olabilir. Yüksek kültüre hayransınız ve kendinizi bu konularda geliştirmeye adamışsınız.Ticaret kafanız eğer siz izin verirseniz sizi iyi yerlere taşıyacak. Bu sene, hayatınızda çok güzel şanslarla karşılaşacaksınız.

Koç Burcu: Bu haftanın en şanslı ve fırsatlı günündesiniz. Ortak parasal işlerinizde şans ve fırsatlar ayağınıza gelebilir ama kararsızlıklarınızla ayağınıza gelecek olan fırsatları kaçırmamaya çalışın. Şansınızı iyi kullanın.

Boğa Burcu: Özel hayatınızda kendinizi fırsatlı ve şanslı göreceksiniz. İlişki adımları, ilişkinizi bir üst seviyeye taşıma, ilişkilerden fayda sağlama, popülerliğinizin artması gibi etkiler devrede. Ortaklaşa işlerinizde de şanslı olabilirsiniz.

İkizler Burcu: İş ve hizmet alanlarınızda önemli bir fırsat karşınıza gelebilir. Yapacağınız işlerde kendinizi mutlu ve şanslı görebilir, günlük hayatınızın ritminin arttığını görebilirsiniz. Yine sağlığınızla ilgili konularda abartıdan bu dönem uzak durun.

Yengeç Burcu: Özel hayatınızda bir teklif alabilir veya siz teklifte bulunabilirsiniz. Çocukla, bebekle ilgili oluşumlar sizi keyiflendirebilir. Şansınız yüksek olacağından, riskli işlerde ve şans oyunlarında şansınızı konuşturabilirsiniz.

Aslan Burcu: Ailenizde, evinizde ve yuvanızda şansınız ve keyfiniz yüksek olabilir. Yakın çevrenizi işin içine alacak konularda hızlı ve kararlı hareket etmeye özen gösterin. Bir emlak, alım satım fırsatı, evle ilgili bir şans ayağınıza gelebilir.

Başak Burcu: Yakın çevrenizle olan işleriniz veya bağlantılarınızda oldukça şanslı ve fırsatlı olacaksınız. Karşınıza gelecek olan bu fırsatlarınızda maddi yönden kararsız adımlar atmamaya çalışın.

Terazi Burcu: Maddi konularda güzel fırsatlar ve şanslar ayağınıza gelebilir. Bu alanlarda rahatlama, genişleme veya ferahlama etkisine sahipsiniz yalnız karşınıza gelecek olan fırsatlarda kararsızlığınızı iyi kontrol etmeye çalışın. Çok harcama yapmayın.

Akrep Burcu: Kariyerinizde ve parasal konularda güzel bir şans veya fırsat ayağınıza gelebilir. Kendinizi mutlu, şanslı ve iyimser görebilirsiniz, hala bir takım kararsızlıklarınız var, karşınıza gelecek olan fırsatları değerlendirin.

Yay Burcu: Bugün  geri plandan yürütülen işlerinizde değişik şanslar ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ruhunuzu geliştirmek, önemli işlerinizde planlar yapmak sizi mutlu edebilir. Spiritüel konulara daha fazla ilgi duyabilirsiniz.

Oğlak Burcu: Sosyal ortamlarınızda, yeni tanışacağınız gruplarda, arkadaş çevrenizde çok güzel şanslar ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ortak parasal konularda beklenmedik şanslar karşınıza gelebilir.

Kova Burcu: Kariyerinizde ve iş alanlarınızda çok cazip ve önemli bir teklif karşınıza gelebilir. İş alanlarınızda genişleyebilir, işinizi büyütebilir veya sahip olduklarınız ve yapacaklarınız konusunda kendinizi şanslı ve minnet dolu hissedebilirsiniz.

Balık Burcu: Bir seyahat, eğitim, değişik bir iş fırsatı sizi çok mutlu edebilir. Daha az tanıdığınız insanlardan şanslar karşınıza gelebilir. Değişik kültürlerin, eğitimlerin sizi etkilediğini görebilirsiniz. Dış ortamlarda seçenekleriniz yüksek olabilir.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR