Bu Salı günü gökyüzünde oluşacak Merkür- Neptün olumlu açısıyla fikirlerimiz ve hislerimizi doğru bir şekilde hayatımıza entegre edebiliriz. Yaratıcılığımızı önemli işlerimizde devreye sokalım, sanatsal ve kreatif işlerimizde güzel sonuçlar almaya yatkın olabilir, diğer insanlarla fikir birliği içine girebiliriz.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; güçlü, lider, girişimci ve çoşkulu bir insansınız. Kafanız çok iyi çalışıyor ve bunu erken yaşta kullanmayı öğrenirseniz iş dünyasında büyük başarılar kazanırsınız. Ruhunuzun bir yarısı çoşkulu, duygusal ve hayalperest. Bu sene, işlerinizde yaratıcılığınızı konuşturabilir, sezgilerinizle doğru adımlar atabilirsiniz.
Koç Burcu: Bugün parasal konularda ve ne yapmanız gerektiğine dair hislerinize güvenebilirsiniz. Bir yandan da hayatın derin ve mistik yönleri sizi fazlasıyla etkileyebilir ve fedakarlıklarınızı arttırabilirsiniz.
Boğa Burcu: Bugün ortaklaşa işlerinizde arkadaşlarınızdan yardım alacaksınız. Özel ve ortaklı işlerinizde çevrenizden göreceğiniz destekler sizi rahatlatabilir. İnsanlar arasında ve işleriniz arasında köprü kurabilirsiniz.
İkizler Burcu: Gün içinde etrafınızdan alacağınız destekleriniz çok fazla. İş alanlarınızda verimliliğiniz yüksek olacak, yaratıcılığa veya sanata dayalı işlerinizde daha kolay ve verimli ilerleyebilirsiniz.
Yengeç Burcu: Kreatif veya sanata dayalı işlerinizde başkalarından alacağınız destekler yüksek görünüyor. Eğitmenlik, öğrenimle ilgili konularda da yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle beraber yapacağınız tatil veya gelecek planları sizi mutlu edebilir.
Aslan Burcu: Gün içinde enerjinizi sevdiklerinize aktaracaksınız. Ailenize parasal yardımlar yapmak öne çıkabilir.Onlardan da yardım görebilir, aile hayatınız için yapmanız gereken düzenlemeler için harekete geçebilirsiniz.
Başak Burcu: Özel hayatınızda sevdiğiniz insan yapmanız gereken sorumluluklarda ve işlerde sizi destekliyor olacak. Ortaklaşa atılacak adımlarda şanslı, yardımsever adımlarınız devrede olabilir.
Terazi Burcu: İş hayatınızda yaratıcı ve güzel etkileriniz var. Başkalarına yapacağınız yardımlar, anlayışlı yaklaşımınız karşılığını güzel sonuçlarla gösterebilir. Satış veya pazarlama işindeyseniz hayalgücünüz iyi çalışacak.
Akrep Burcu: Hayatınızda birisi varsa aşık olduğunuz insan kişisel hayatınızdaki kararlarınızda sizi destekliyor olacak. Yine sanatsal veya kreatif işlerinizde sanatsallığınızı ve yaratıcılığınızı konuşturabilir, çevrenizdekileri etkileyebilirsiniz.
Yay Burcu: Sevdiklerinizle beraber yapılacak planlar veya alışverişler kafanızı biraz rahatlatabilir. Aileniz sizi birçok konuda destekleyecek. Yardımseverliğinizi, fedakarlıklarınızı daha fazla onlara gösterebilirsiniz.
Oğlak Burcu: Sosyal çevreniz, sosyal işlerinizde üzerinizden yükü almaya gönüllü olabilir. Yakın çevrenizden alacağınız ruhsal destekle önemli işlerinizde yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Yeni gireceğiniz ortamlarda fikirlerinizden esinlenebilir.
Kova Burcu: Sahip olduğunuz mütevazı ve diğer insanları düşünen yönleriniz, iş alanlarınızda size yeni açılımlar sunacak. Maddi konularda sezgilerinizle ve yaratıcılığınızla çalışacak ve istediğiniz sonuçları alacaksınız.
Balık Burcu: Kafanızdaki planları rahatlıkla uygulamak için gün boyunca hislerinize güvenin. Medya, yabancılarla yapılacak işleriniz, seyahat konularında yaratıcı ve fedakar yönlerinizle hareket edecek, uyumu yakalayacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR