HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün devreye giren Mars- Satürn dik açısıyla, önemli girişimlerimizde ve mücadelelerimizde engeller ve blokajlarla karşılaşabiliriz. Adım atmak kolay olmayabilir. Hayat bizi bir noktada durduruyorsa sinirli ve tepkili olmak yerine sakin ve makul davranmak bize kazandırabilir. Dünyevi bazda bakarsak, mars-satürn olumsuz açıları hükümet ve başımızdaki insanların zorlanmalarını karşımıza getirebilir. Askeri alanda bazı başarısızlıklar, görevden alınmalar, suç oranlarında artış, tarım ziraat, çiftçilik alanında sıkıntıları, toplum içinde hastalıkları tetikleyebilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; açık fikirli, çalışkan, cesaretli, sabırlı bir insansınız. Hedeflerinize ulaşmak için çok çalışıyorsunuz ve sonunda istediğinize ulaşıyorsunuz. Sabrınızın yüksek olması sayesinde engelleri kolaylıkla aşacaksınız. Bu sene, bazı girişimlerinizde istediğiniz sonuçları almakta zorlanabilirsiniz.

Koç Burcu: Bugüniş girişimlerinizde, önemli gelecek sorumluluklarınızda bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Adım atmaktan çekinebilir veya bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Yurtdışında veya seyahat halindeyseniz dikkatli olun.

Boğa Burcu: Bugün, aşk hayatınızda, kreatif ve sanatsal işlerinizde bazı engeller devreye girebilir. Ortak parasal sorumluluklarınız özel hayatınızda dikkatli ve temkinli ilerlemenize sizi zorlayabilir.

İkizler Burcu: Özel hayatınıza ve aile ilişkilerinize dikkat edin. Eviniz ve yuvanızla ilgili bazı girişimlerinizde engeller ve sıkıntılarla karşılaşma ihtimaliniz yüksek olabilir.

Yengeç Burcu: Girişimcilik gerektiren işlerinizde, yakın çevre mevzularınızda, iletişimsel işlerinizde bazı sıkıntı ve engellerle karşılaşabilirsiniz. İş sorumluluklarınız hızlı ve aktif hareket etmeniz gereken noktalarda sizi kısıtlayabilir. Sağlığınızı çok zorlamayın.

Aslan Burcu: Önemli parasal girişimlerinizde bazı engeller ve sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Para harcamalarınızı kontrollü yapmak zorunda kalabilir, istediğiniz sonuçları elde etmekte zorlanabilirsiniz.

Başak Burcu: Kişisel adımlarınız ve girişimleriniz, aile sorumluluklarınız yüzünden engellenebilir. Sizi durduran bazı sorunlarla karşılaşırsanız enerjinizi iyi bir şekilde kullanmaya çalışın. Sinirsel patlamalara açık olabilirsiniz.

Terazi Burcu: Özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde bazı girişimlerinizde sorun ortaya çıkabilir. Yakın çevrenizin sorumlulukları beklenmedik olaylarla sizi sınayabilir. Öfkenizi iyi kontrol etmeye çalışın.

Akrep Burcu: Sosyal çevrenizle beraber atacağınız bazı adımlarda ertelenmeler, gecikmeler ve sıkıntılar oluşabilir. Parasal sorumluluklarınız rahat davranmanıza engel olabilir. Bazı iş girşimlerinizde istediğiniz parasal sonuçları elde edemeyebilirsiniz.

Yay Burcu: Bugün toplum içinde, göz önünde olacağınız ortamlarda bazı engeller, sıkıntı ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Hayat sorumluluklarınız önemli kariyer adımlarınızı desteklemeyebilir.

Oğlak Burcu: Geleceğinize yönelik adımlarınızda mücadelelerinizde bazı beklenmedik engeller ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sorun yaşadığınız noktalarda enerjinizi iyi kullanmaya çalışın. Blokajların sizi sinirli kılmasına izin vermeyin.

Kova Burcu: Sosyal çevre sorumluluklarınız bazı ortak parasal işlerinizde sıkıntı ve sorunları karşınıza getirebilir. Engeller ve blokajlar öfkenizi içinizde biriktirmenize neden olabilir. Tepkilerinizi iyi kontrol edin.

Balık Burcu: Özel hayatınızda veya ortaklaşa hareket edilecek konularda bazı engeller ve sorunlar karşınıza gelebilir. Hayat girişimlerinizde desteklenmeyebilir, karşılaşacağınız olaylara karşı öfkeyle hareket edebilirsiniz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR