HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün gökyüzünde Venüsün plütonla olumlu açısı devreye giriyor. İlişkilerimizde güçlü yönlerimizi ortaya çıkarabilir ve bizi değiştirecek, dönüştürecek ilişkiler içerisine girebiliriz. Tutkularımızı devreye sokuyoruz. Önemli işlerimizde aradığımız desteği kolaylıkla kurabilir, ilişkilerimiz yoluyla çok önemli bilgiler edinebiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; tatlı, sempatik ve anlayışlı bir insansınız. Adalet ve yargı duyunuz çok gelişmiş. Sağlığınıza gereken özeni göstermeli, kendinizi gereksiz konularda üzmemelisiniz. Hayatınız boyunca size güvenen insanlar ve dostlarınız olacak. Hayatınızı değiştirecek bir mirasınız olabilir. Bu sene, güçlü ilişkileriniz sayesinde başarı yakalayacaksınız.

Koç Burcu: Kafanızdaki iş planları ve kuvvetli bağlantılar sizi hareketlendirebilir. Hızlı iletişimle kısa vadeli planlarınızı, aktivitelerinizi devreye sokabilir ve enerjinizi bu yönde harcayabilirsiniz.

Boğa Burcu: Daha az samimi olduğunuz veya yeni tanıdığınız insanlar hayata daha iyimser gözlerle bakmanıza neden olabilir. Bugün evinize ve ailenize yapacağınız harcamalar ve alışverişler hoşunuza gidecek.

İkizler Burcu: Bugün kendi isteklerinizle hareket ederken, bir yandan da ailenizle ortak para konularınızda kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Etrafınızda yaşanan olaylardan ders çıkararak ilerlemek önemli olabilir.

Yengeç Burcu: İlişkide olduğunuz insanlarla ortaklaşa planlar ve fikirlerle hareket etmek sizi mutlu kılabilir. Duygularınızı pratik bir şekilde ele alacaksınız. Biraz soğukkanlılık çok işinize yarayabilir.

Aslan Burcu: Sahip olduğunuz şeylere bakış açınız sağlam olacak. Ne yapmanız gerektiğini bildiğiniz için panik yapmanıza hiç gerek yok. Sosyal ortamlarda hayat görüşünüz etrafınızdakilere ilham verebilir.

Başak Burcu: Aşk hayatınızda güçlü adımlarla ilerlemek ve sevdiğiniz insandan destek almak sizi daha da güzelleştiriyor. Dış ortamlarda enerjinizle adeta parlayacak ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

Terazi Burcu: Sorgulamalarınız hiç bitmiyor ama bir yandan da hayatınızı düzene sokmak adına işinize yarıyor. Bugün ruhunuzla olan bağlantınız aile hayatınıza olumlu yansıyabilir. Nefes almak için dış ortamları tercih edin.

Akrep Burcu: Sosyal bağlantılarınızın güçlendiği bu dönemde sağlam iletişim birçok işinizin anahtarı. Bugün arkadaş bağlantılarınızda aradığınız sonuçları bulabilirsiniz. Parasal konulara bu kadar takılmayın.

Yay Burcu: Tepedeki insanlarla nasıl bağlantı kuracağınızı iyi biliyorsunuz. Bu da göz önünde olacağınız yerlerde gücünüz yüksek kılacak. Özel yaşantınızda sevdiğinizle güzel bir kaçamak ve tatil planı devrede olabilir.

Oğlak Burcu: Kendinizi daha az güvende hissettiğiniz yerlerde gücünüzün daha etkili ve verimli çalıştığını görebilirsiniz. Kendinizi hayata ve akışa bıraktıkça işlerin daha da ilerlediğini göreceksiniz.

Kova Burcu: Enerjiniz artarken bugün, kendinizle ve ruhunuzla olan bağlantınız kuvvetli olacak. Birşey isterken ne istediğinizden gerçek anlamda emin olun. Özel ilişkilerinizde keyfinize diyecek olmayabilir.

Balık Burcu: Güçlü arkadaşlarınız özel yaşantınız için harekete geçebilir ve size istediğiniz ilişkinin kapılarını açabilirler. Aile hayatınızda yapılması gereken işleriniz olabilir ama  sosyallikten de uzak durmayın.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR