Bugün akşam saatlerine kadar Ay Yay burcunda dolaşıyor; Daha açık yürekli, inançlı ve umutlu olacağımız bugün bazı konularda kararsızlıklarımız yüksek olabilir.. Abartılı davranışlar sergileyebilir; daha geveze olabiliriz. Bu konuşkanlık ve diğer enerjiler sayesinde kolayca iletişim kurabiliriz ama hayatın karşımıza getirdiği sorumlulukları pas geçmeyelim.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; aktif, eleştirel, akıllı, sempatik bir insansınız. Kanuni işlerde ve sözleşmeye dayalı olaylarda şartları birkaç kez gözden geçirmeniz yararınıza olacak. Şansınızı ve başarınızı katlamak için arkadaşlarınız ve çevrenizde biraz daha anlayışlı hareket etmelisiniz. Bu sene, hayatınızda dengeyi iyi kurmalısınız.
Koç Burcu: Bugün, bir seyahatiniz ve iş bağlantınız varsa ortaklaşa çalışmalar devreye girebilir. Harekete geçeceğiniz konularda toplumla ve beraber çalıştığınız insanlarla aynı doğrultuda ve birbirinize destek atarak ilerleyebilirsiniz.
Boğa Burcu: Ortaklaşa para konularınızda ciddi ve sorumluluk alan yanlarınızla hareket edeceksiniz. Aşk hayatınızda veya sanatsal işlerinizde harekete geçmek, istediğiniz adımları atmak kolay olabilir. Zor işlerin altından kolaylıkla kalkabilirsiniz.
İkizler Burcu: Özel hayatınızın ve ilişkilerinizin detayları hayatınızda daha fazla yer edecek. Aile hayatınız için birikimleriniz, ortak parasal mevzularınıza odaklanabilir ve bu konularda rahat ve etkili harekete geçebilirsiniz.
Yengeç Burcu: Kafanız bu bir kaç gün iş konularına odaklı olacak. İletişim konularında harekete geçeceğiniz alanlarda diğer insanlardan istediğiniz desteği kolay bulacaksınız. Size zor gelen özel konuları halletmek için uygun birgün olabilir.
Aslan Burcu: Bugün,yaratıcılığa dayalı işlerinizde, iletişime dayalı konularda şanslı konuşmalar ve görüşmeler devreye girebilir. Birikimleriniz ve paranız için kolay organize olabilir ve bu konularda ağır işleriniz varsa kolay halledebilirsiniz
Başak Burcu: Ailevi konularda parasal konuşmalarınız hızlanacak. Bir işinizi rahatlıkla halledebilirsiniz. Eğlenceye, riske, aşka veya çocuğa dayalı konularda işlerinizi kolaylıkla halledebileceksiniz.
Terazi Burcu: Bugün, yakın çevrenizle hayatınız adına yapacağınız konuşma ve görüşmeler devreye girebilir. Yine geri planda durduğunuz işlerinizde enerjiniz yüksek çalışacak. içinizdeki güçle zorlukların ve ağır işlerin altından kalkmasını bileceksiniz.
Akrep Burcu: Maddi konularda görüşme ve konuşmalarınız hızlanabilir. Belki de kafanızda yaptığınız bazı planların bu bir kaç gün iyi işlediğine şahit olacaksınız. Yine grupsal işlerinizde güçlü adımlarla ilerleyeceksiniz.
Yay Burcu: Bugün, arkadaşlarınızdan ve çevrenizden göreceğiniz yardımlar ve destekler artacak. Kadersel oluşumlar hayatı farklı gözlerle görmenize neden olabilir. Kariyer hayatınızdaysa işlerinizi daha kolay ve etkili bir şekilde halledebilirsiniz.
Oğlak Burcu: Bugün, ortaklaşa yapılacak bir işiniz varsa gayet olumlu etkileneceksiniz. Grupsal işler içinde olabilirsiniz. Ayrıca bugün seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işlerinizde kolaylıkla harekete geçebilirsiniz.
Kova Burcu: Geleceğe umutla bakacağınız bu dönem sosyal çevrenizde konuşuluyor olacaksınız. Enerjinizi daha çok ortak parasal konularda ve ruhani konularda ortaya koyabilirsiniz. Gücünüzü etkili bir şekilde kullanın.
Balık Burcu: Bugün, iş hayatınızda görüşmelerin devreye gireceği, maddi konularda destek göreceğiniz bir gün olabilir. Özel hayatınız veya ortaklaşa işleriniz için sosyal çevrenizden istediğiniz desteği ve faydayı yine bu tarihte bulacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR