HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Devreye giren Güneş- Satürn dik açısıyla, sorumluluklarımızı yerine getirmek yaşayacağımız olaylar yüzünden kolay olmayabilir. Otorite figürlerinden, babamızdan, baba gibi hayatımıza etki eden olgun erkeklerden istediğimiz ve umduğumuz desteği ve motivasyonu görmekte zorlanabiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; sezgili, başına buyruk, hayalperest bir insansınız. Aşırı duygusal yapınız nedeniyle, özel yaşantınızda zaman zaman zorluklar yaşamanız mümkün. Hayalperest yönünüzü, aratıcı alanlarınızı iş hayatınıza yönlendirirseniz, başarılarınız artar. Bu sene, zorlanmalarınız olsa bile hayat size bir çok seçenek sunabilir.

Koç Burcu: Uzun vadeli adımlarda işlerinizde sorunlar oluşabilir. İş hayatınızda desteklenmediğinizi düşünebilir, sorumluluklarınızı üstlenmekten kaçınabilirsiniz. Uzak yerlerde sağlığınıza dikkat etmeye çalışın.

Boğa Burcu: Bugün bazı ilişkilerinizde, eğlence hayatınızda, varsa çocuğunuzla olan bağlantılarınızda  sorunlar oluşabilir.  Para sıkıntılarınızın ilişkilerinizi etkilemesine izin vermemeye çalışın.

İkizler Burcu: Aile ilişkilerinizde, babanızla ailenizde etkili olan bir kişiyle aranızda sıkıntılar oluşabilir. Sorumluluklarınız sizi sıkıştırabilir. Özel hayatınızdaki sorumluluklar bu aralar sizi zorlayabilir.

Yengeç Burcu: Yakın çevrenizde iş yaptığınız önemli bir insanla sorunlar yaşayabilirsiniz. İletişimsel konularda işinizde sıkıntılar ve problemler oluşabilir. Karşı taraftan aradığınız desteği bulmakta zorlanabilirsiniz.

Aslan Burcu: Bugün risk içeren işlerinizde dikkatli olmaya çalışın, önemli para bağlantılarından uzak durun ve çok harcama yapmayın. Hayatı fazla ciddiye almanız keyfi durumlarda sıkıntılar yaratabilir. Pozitif düşünmekten şaşmayın.

Başak Burcu: Aile sorumluluklarınız, onlar için yapmak zorunda kaldığınız şeyler üzerinizde sıkıntı yaratabilir, özgüveninizi yükseltin ve karşınıza gelecek olan zorlanmalarda hayata negatif bakmayın.

Terazi Burcu: Bazı arkadaşlarınızın arkanızdan iş çevirmesi, yakın çevrenizle aranızda sıkıntılar çıkarabilir. Ya da düşüncelerinizde negatif olabilirsiniz. Bu aralar düşündüklerinize ve çağırdıklarınıza dikkat edin.

Akrep Burcu: Parasal sorumluluklarınız bazı organizasyon ve işlerinizde sizi zorlayabilir. Para konusunda sıkıntılara açıksınız. Uzak yerlerden alacağınız haberler gün içinde keyfinizi yerine getirebilir.

Yay Burcu: Bazı sorumluluklarınızda, bazı verdiğiniz sözlerde sorunlara ve sıkıntılara açık olacaksınız. Ortak parasal işlerinizde aradığınız desteği bulmak bugün zor olmayacak. Hayatın pozitif yanlarına odaklanın.

Oğlak Burcu: Hayatın sizi desteklemediğini düşüneceksiniz ve sorumluluk almak bu süreçte size zor gelecek. Geleceğinize yönelik önemli adımlarınızda ve işlerinizde sıkıntılara açık olabilirsiniz.

Kova Burcu: Ortak parasal konularda bazı sıkıntılara ve zorlanmalara ödemeleriniz yüzünden maruz kalabilirsiniz. Önemli gelecek planlarınızı ertelemeyin ve işlerinizin sorumluluklarını es geçmeyin.

Balık Burcu: İş sorumluluklarınızın ortaklaşa işlerinizde veya özel hayatınızda sizi desteklemediği fikrine kapılabilirsiniz. Sıkışabilirsiniz ve sevdiklerinizden kabul göremeyebilirsiniz. Olumsuzluklardan uzak durun.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR