Bugün gökyüzünde oluşan Venüs- Satürn olumlu açısıyla, ilişkilerimizde daha istikrarlı ve daha gerçekçi adımlar atmaya hazır olabiliriz. Maddi konularda da sağlamcı ve kalıcı ilişkiler bizi destekleyecek. Ekonomik davranmak ve düşünmek önem kazanıyor.




BUGÜN DOĞANLAR




Bugün doğduysanız; ışıltılı, akıllı, sempatik, çekici, yetenekli bir insansınız. Başarılı arkadaşlıklarınız sayesinde işiniz konusunda güzel destekler alacaksınız. Sosyal ve prestijli bir mevkiniz olacak. Bu sene iş hayatınızda ve ilişkilerinizde güzel destekler göreceksiniz.




Koç Burcu: Özel hayatınızda olumlu etkiler altında olacaksınız. Önemli bir eğitim fırsatı yakalayabilirsiniz. Etrafınızla olan iletişiminiz artarken, bugün kendinizi iyi ifade etmeye çalışın. Düşüncelerinizdeki gitgeller sizi yorabilir.




Boğa Burcu: Ev ve aile hayatınızda şanslarınız ve fırsatlarınız yüksek olabilir. Hem ortak para harcamalarınız, birikimleriniz, hem de yapılması gereken aile hayatınıza yönelik işlerinizde etkileşimleriniz yüksek olacak.




İkizler Burcu: Özel hayatınızda veya iletişime dayalı kreatif işlerinizde güzel şanslara ve fırsatlara sahip olabilirsiniz. Özel hayatınızda ilişkilerinizin yakın çevreniz tarafından desteklendiğini görebilirsiniz.




Yengeç Burcu: Maddi konularda çeşitli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Aile hayatınızda keyfinize diyecek olmayabilir, eliniz bollaşabilir, hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Yapmayı düşündüğünüz bir harcama devrede olacak.




Aslan Burcu: Kendinizle olan bağlantınız, ilişkiniz gayet olumlu. Yakın çevrenizden karşınıza gelecek olan fırsatlar sizi çok mutlu edebilir. İletişimsel işlerinizde başarıyı yakalayabilir, planlarınızı devreye sokabilirsiniz.




Başak Burcu: Bugün hem parasal konularda, hem de aile sorumluluklarınızda hayatın size göz kırpacak. Kendinizi geliştireceğiniz alanlarda hayatın sizin için bir çok fırsatı karşınzıa getirdiğini görebilirsiniz.




Terazi Burcu: Bugün idealleriniz, beklentileriniz doğrultusunda kalıcı seçenekler karşınıza gelecek. Yine yakın çevreniz ve arkadaşlarınız arasında kalıcı ilişkiler kurulabilir. Etrafınızdaki insanların ilgisini çekeceksiniz.




Akrep Burcu: Maddi konularda mücadelenize gizli destekler karşınıza gelebilir. Kariyer hayatınızda kuracağınız ilişkiler kalıcı maddi adımları karşınıza getirecek. Bu dönem uğraşmanıza gerek yok, herşey ayağınıza geliyor.




Yay Burcu: Bugün sizi daha az tanıyan ve iletişim içinde bulunan insanlarla kalıcı adımlar atabilirsiniz. Yine eğitime dayalı konularda destekleneceksiniz. Özel ilişkinizde oluşacak bazı gerginlikleri kafanıza takmayın.




Oğlak Burcu: Ortak parasal işlerinizde kalıcı sonuçlar almaya hazırsınız. Hayatın maddi yönleriyle uğraşırken, manevi tarafınızla kararlar aldığınızı görebilirsiniz. Bu dönem kafanızda bir sürü düşünce var.




Kova Burcu: Sevdiğiniz kişiyle gelecek planlarınızı devreye sokabilir, sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Aldığınız veya alacağınız güzel haberler sizi desteklerken, hala hayatı gereğinden fazla ciddiye alıyorsunuz.




Balık Burcu: İş alanlarınızda güzel bağlantılar, kalıcı adımlar bugün devrede olabilir. Davranışları gözden geçirirken, iş hayatınızda olmuş bir olayın sizi çok fazla etkilemesine izin vermeyin, olayların lehinizde olduğunu düşünün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR