Bugün merkür başak burcundan aslan burcuna kayarak gerilemeye Aslan burcunda devam edecek.. İletişim gezegeni olan merkürün ateş burcunda gerilemesi cesur davranışları ortaya çıkarabilir. Bayram boyunca içsel yaratıcılığımız artacak. Bir fikir yaratmak, ileri vadeli planlarımıza hazırlanmak için olumlu günlerde olacağız. Ben kimim, neyim, hayattan beklentim ne gibi sorular aklımıza daha fazla düşecek. Bu dönemde vizyonumuzu ve kimliğimizi gözden geçirmeli, gerçekçilikle bağlantılarımızı kontrol ederek yolumuza devam etmeliyiz. Bu etkiden en çok sabit burçlar olan Aslanlar, akrepler, kovalar ve boğalar etkilenecek.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; işin içinde sizi ilgilendiren bir şey olduğunda oldukça cömert olabiliyorsunuz. Sadece kendi kafanıza göre davranmaktan vazgeçmeli, hatalarınızdan ders alarak, yolunuza devam etmelisiniz. Bu sene, hayatınızdaki olumsuzlukların üzerine gidecek, birçokn işinizde rahatı yakalayacaksınız.
Koç Burcu: Merkür’ün aşk, eğlence ve çocuk alanlarınıza kayarak gerilemesine devam etmesi bu alanlarda iletişim sıkıntılarını karşınıza getirebilir. Sevdiğiniz insanla olan iletişiminize dikkat edin. Yaratıcılığınız artabilir.
Boğa Burcu: Merkür aile alanlarınıza kayarak gerilemeye devam edecek. Aile ortamlarınızda, sevdiğiniz insanlarla olan iletişiminize bu dönem dikkat etmelisiniz. Yanlış anlaşılmalara ve aksilikler oluşabilir.

İkizler Burcu: Merkür yakın çevre, akraba, kardeşler, kuzenler, komşular alanınıza kayarak 05 Eylül e kadar gerilemeye devam edecek. Yakın çevrenizdeki insanlarla iletişim sıkıntılarına açık olun.
Yengeç Burcu: Merkür para alanlarınıza kayarak gerilemeye devam edecek. Parasal konularda yaşayacağınız sıkıntı ve sorunların derinine inebilirsiniz. Bayram süresince çok fazla para harcamayın.
Aslan Burcu: Merkür sizin burcunuza kayarak gerilemeye devam edecek. 05 Eylül e kadar kişisel başlangıçlardan ve adımlardan kaçınmalısınız. Hayatınıza dair aldığınız kararlarda çok fazla acele etmeyin.
Başak Burcu: Merkür kadersel alanınıza geriliyor. 05 Eylül e kadar geçmişte olmuş, bitmiş ama hala tam anlamıyla çözülmemiş veya tamamlanmamış meselere odaklanabilirsiniz.
Terazi Burcu: Merkür sosyal çevre alanlarınıza kayarak gerilemeye devam edecek. Arkadaşlarınızla olan iletişiminize bu dönem dikkat edin, eski arkadaşlarınızla iletişiminiz artabilir.
Akrep Burcu: Merkür kariyer alanlarınıza kayarak gerilemeye devam ediyor. İş alanlarınızda ve toplum önünde ifadelerinize ve görüşmelerinize 05 eylül e kadar dikkat edin.
Yay Burcu: Merkür seyahat, eğitim, yabancılarla bağlantılı konularda 05 eylül e kadar size iletişim sıkıntıları çıkarabilir. Bu alanlarda bazı aksiliklere, sıkıntı ve sorunlara hazırlıklı olun.
Oğlak Burcu: Merkür ortak para alanlarınıza kayarak gerilemeye devam edecek. Bayram süresince önemli bir borcun altına girmeyin, para harcamalarınızı kontrolde tutun.
Kova Burcu: Merkür özel hayat evinize kayarak gerilemeye devam edecek. Özel hayatınıza ve ikili ilişkilerinizde bazı yanlış anlaşılmalara açık olabilirsiniz. Eski ilişkiler gündeme gelebilir.
Balık Burcu: Merkür iş, hizmet ve sağlık alanlarınıza gerileyecek ve 05 eylül e kadar bu alanlarınızda bazı iletişim sıkıntılarınızı tetikleyebilir. Bu alanlarda iletişiminize bayram süresince dikkat edin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR