Bugün ve yarın Ay Yay burcunda dolaşıyor; Bugünlerde, daha açık yürekli, davranırız. Geleceğe dair inancımız ve umudumuz daha canlı olur. Abartılı davranışlar sergileyebilir; daha geveze olabiliriz. Bu konuşkanlık ve diğer enerjiler sayesinde kolayca iletişim kurabilir, sorunlarımızı da kolayca çözüme ulaştırabiliriz. Spor yapmak, doğa yürüyüşleri ve aktivitelerinde bulunmak, seyahate gitmek ve eğitime odaklanmak için olumlu günler.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; hayat boyu başarılarınız duygusal ilişkilerinizden ve etkili dostluklarınız gelecek. Şanslı bir insansınız ve insanlara nasıl yaklaşmanız gerektiğini biliyorsunuz. Karşı cinse ilginiz yüksek ve hep duygularınızın peşinden gitmeye müsaitsiniz. Bu sene, hayatınıza yeni bir yön çizebilirsiniz.
Koç Burcu: Bugün maceracı, keyifli yönleriniz bir çalıştırabilir, kendinizi gün içinde oldukça keyifli hissedebilirsiniz. Düşüncelerinizi etrafınıza yaymak isteğiniz yoğun olabilir. Aşırıya kaçmadan planlar yapmaya çalışın.
Boğa Burcu: Gün içinde ayrıntıcı ve detaylı yönlerinizle, hayatı ciddiye alan taraflarınız birbiriyle uyumlu olacak. Bir sürü konuyla ilgilenmenize rağmen kendinize iş yaratmakta üzerinize yok. Parasal konularda abartmaktan kaçının.
İkizler Burcu: Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla tek yürek olabilir ve beraber planlar yapabilirsiniz. Birkaç gündür üzerinizde hissettiğiniz çalışma hissi, yerini rahatlığa bırakacak. Yalnız abartılı davranışlardan uzak durun.
Yengeç Burcu: Bugün, olayları gözden geçirmek, ve kendi isteklerinize göre işinizi yönlendirmek gün içinde ön plana çıkabilir. Yapılması gereken işlerinizi kolay halledeceksiniz. İş hayatınızda esneksiniz.
Aslan Burcu: Bugün aşkla hareket etmek, hayatın keyifli yönlerine odaklanmak önemli olacak. İşin hep eğlenceli yanlarına takılmak isteğiniz gün içinde gereksiz harcamalar yaptırabilir. Uzaklardan alacağınız haberler güne mutlu başlamanıza sebep olacak.
Başak Burcu: Bugün ev veya aile ortamınızda farklı ve özgür yönlerinizle hareket edeceksiniz. Özel yaşantınızda hisleriniz bugün yüksek olabilir, aile ortamlarınızda düşüncesiz davranışlardan uzak durmalısınız.
Terazi Burcu: Bugün aktif ve iletişime yönelik yönlerinizle hayatınızda istediklerinizi yapabilir, sosyal ortamlarınızda mantıkla ve güzel iş birlikleriyle hareket edebilirsiniz. Düşüncelerinizde olayları gözünüzde büyütmeyin.
Akrep Burcu: Bugün parasal konularda rahat ve özgürlükçü tavırlarınız ön planda olabilir. Gün içinde para harcamalarınızda daha mantıklı adımlar gerekebilir.İş konularında mantığınız ve esnekliğiniz devrede olacak.
Yay Burcu: Bugün gerek kendi hayatınızda gerekse sosyal ortamlarda eğlenceli yönlerinizi göstermeye başlayacaksınız. Özel hayatınıza karşı iyimser bir tablo içindesiniz ama herşeyin aşırısı fazla olabilir, abartmayın.
Oğlak Burcu: Bugün sakinlik ve durgunluk hayatınızda önemli olabilir. Genel olarak canınız önemli işlerle uğraşmak istemeyecek. Alışkanlıklarınız ve yeme, içme konularında azııcık yavaşlayın. Ortak para konularınız üzerine eğilebilirsiniz.
Kova Burcu: Bugün, gruplarla veya arkadaşlarınızla bir hareket edecek, bulunacağınız ortamlarda keyfinizi katlayacaksınız. Organizasyona dayalı işleriniz varsa şans sizden yana. Önemli konuları gözden geçirin.
Balık Burcu: Bugün, göz önünde bulunacağınız ortamlarda, özgür ve rahat yönlerinizle hareket edeceksiniz. Özel hayatınızda aşırı iyimserlikten kaçının ve değişimlere hazır olun. Kafanızdaki planları uygulayacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR