Haftaya Ay Akrep burcundayken ortak parasal işlerimizin üzerine eğilerek başlayabiliriz. Bu hafta önemli gezegen geçişleri olmayacak. Perşembe günü merkür Aslan burcuna kayarak gerilemesine devam edecek. Sabit burçlar olan Aslanlar, Akrepler, Kovalar ve Boğalar diğer burçlara göre daha fazla iletişim sıkıntıları çekebilir. Cumartesi günü değişik ve farklı konularda rahat harekete geçebiliriz. Pazar günü ise fikirlerimize, konuşmalarımıza dikkat edelim. Gergin, sinirli etkilerle tutulma zamanı yaşadıklarımız konusunda sert söylemler devrede olabilir.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; geleneksel ve toplumun belirlediği temel kurallara karşı çıkma özelliğiniz çok yüksek. Hayatınız içerisinde size yol gösterecek ve yardımcı olacak bir sürü dostluklarınız olacak. Onlara karşı biraz daha vefalı olmayı öğrenmelisiniz. Bu sene, istediğiniz şartları rahat oluşturabilirsiniz.
Koç Burcu: Bugün ortaklaşa para konularınıza yöneleceksiniz. Bazı parasal işlerinizde kararsızlıklarınız yüksek olabilir. Özel hayatınıza dayalı harcamalarınız kendinizi özel hissettirebilir.
Boğa Burcu: Özel hayatınızda veya ortaklaşa işlerinizde iş birliklerinizi bu haftabaşı devreye sokacaksınız. Bir yandan da bu alanda ilişkilerinizi iyi kullanabilirsiniz. Aile hayatınızda büyük dramalar yaratmamaya çalışın.
İkizler Burcu: Yapılması gereken günlük adımlarda işlerinizi tamamlamadan rahat etmeyeceksiniz. Duygusal olarak sağlığınızla ilgili konular kafanıza takılı olabilir. Yakın çevrenizle bağlantılarınızı koparmamaya çalışın.
Yengeç Burcu: Özel hayatınızın veya çocuklarınızın konuları devrede olacak. Bir yandan alacağınız keyifli haberlerle, kendinizi duygusal olarak şanslı hissedeceksiniz. Her konuda kendinizi güvene alma ihtiyacınız bazı işlerinizi gölgelemesin.
Aslan Burcu: Ailenizle bir aradayken aynı duygularınızı paylaşmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Etrafınıza karşı sevecensiniz. Bir yandan da evdeyseniz, kendinize ve maneviyatınıza yönelik bir gün geçirebilir, huzuru kendinizde bulabilirsiniz.
Başak Burcu: Yakın çevrenizdeki insanların işlerini ve konularını üstlenmeye açıksınız. Duygusal olarak çevrenizle iyi bir iletişim söz konusu. Üzerinizde biriken sıkıntı ve stresleri kendinizi ifade ederek, insanlara anlatarak rahatlayacaksınız.
Terazi Burcu: Maddi konularda önemli işleri üstlenmekten çekinmeyeceğiniz gibi, harcamalarınızı kontrol altında tutmaya çalışabilirsiniz. Bulunacağınız çevrelerde maddi konular sizi çabuk aşağıya çekebilir. Dengenizi koruyun.
Akrep Burcu: Kişisel sorumluluklarınız hızlanabilir, hayata fazlasıyla eğlenceli ve sevgidolu bakacaksınız. İş hayatınızda sıkıntı ve sorunlarınızı, ya da sizi harekete geçiren motivasyonları arkadaş çevrenizle paylaşabilirsiniz.
Yay Burcu: Sizin dışınızda gelişen her tür olayın içine girmeye hazırsınız. Bilinçaltınızda önemli açılımlar oluşabilir. Sizi daha az tanıyan insanlara kendinizi anlatmaya çalışmayın, bugün bu işinize yaramayabilir.
Oğlak Burcu: Sosyal ortamlarınızdaki birden fazla işle uğraşabilir, önemli bağlantılar içine girebilirsiniz. Ortaklaşa halledilecek parasal konularda çabuk tepkiler verebilirsiniz. Bu birkaç gün bu alanlarda dengeyi koruyun.
Kova Burcu: Bugün, toplumsal konulara kendinizi vereceksiniz, ayrıca işlerinizde gününüzü iyi koordine edeceksiniz. Partnerinizle göz önünde olacağınız ortamlarda anlaşmazlıklar oluşabilir. Biraz sakin olun.
Balık Burcu: Dış kaynaklı işlerinizde önemli görüşmeler ve duygusal gelişmeler olabilir. Geleceğiniz için yapacağınız yatırımlar ve duygusal adımlar devreye girecek. Yalnız bazı iş bağlantılarınızda ufak tefek anlaşmazlıklara dikkat..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR