Bugün Venüs’ün Jüpiter’den alacağı dik açıyla, ilişkilerimizde ve parasal alanımızda farklı şanslar ve fırsatlarla karşılaşabiliriz. İlişkimizde Salı günü gelişen durum ve olayları toparlamak için de şansımız yüksek yalnız aşırı iyimser, çoşkulu ve abartılı tavırlarla yanlış yolda ilerlemeye de meyilli olabiliriz. Yine sosyal ilişkilerimizde ve özel hayatımızda daha temkinle ilerlemeye çalışalım. Lüks tüketim, para harcamalarında artış görülebilir. Skandallara, sahtekarlıklara dikkat edelim.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; güçlü sezgileriniz, bir zorlukla karşılaştığınızda her zaman size yol gösterecek. Ateşli karakterinizle sabırsızlık etmemeli ve sizi geliştirecek işlerde yolunuzu çizmelisiniz. Edebiyat, sanat ve işin içinde insanın olduğu her iş tam size göre. Bu sene, mutluluğunuz yüksek olacak. Bir sürü alternatif seçenekler karşınıza gelebilir.
Koç Burcu: Aile alanlarınızda keyifli gelişmeler yok değil, sevdiğiniz insanla abartılı bir şekilde atacağınız adımlar devrede olacak. Yine özel hayatınızda kendinizi keyifli ve hareketli hissedeceksiniz. Abatmaktan uzak durun.
Boğa Burcu: İletişimsel konularda ve girişime dayalı işlerinizde değişik fırsatlar da karşınıza gelebilir. İlişkilerinizi doğru kullanarak, abartıdan ve müsriflikten uzak durarak gününüze yoğunlaşın. Para işlerinizi halledebilirsiniz.
İkizler Burcu: Bugün harcamalarınız artabilir ve risk içeren işler içine girebilirsiniz. Borsada yatırım yapıyorsanız, dövize dayalı işleriniz varsa risk almayın. Parasal getirileriniz kafanıza göre harcamalar yapmanıza neden olabilir.
Yengeç Burcu: Aile alanlarınızdan alacağınız keyifli etkilerle para harcamaya yatkın olacaksınız. Evinizde yuvanızda bugün kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Yapılması gereken işleriniz kolay hallolabilir.
Aslan Burcu: Yakın çevrenizdeki insanlarla değişik iş birlikleri ve planlar içine girebilir, fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yazmaya, anlatmaya dayalı işleriniz varsa değişik fırsatlar karşınıza gelebilir. İletişimde abartıdan uzak durun.
Başak Burcu: Bu aralar şanslarınız ve fırsatlarınız kalabalık ortamlardan gelecek. Sosyal ilişkileriniz maddi olanaklarınızı arttırabilir veya bu alanlarınızda para harcamalarınız fazla olabilir.
Terazi Burcu: İnsanlara yaşadıklarınızı çaktırmak istemeyeceksiniz bu da bazı ortamlarda abartılı ve aşırı iyimser ilişkiler kurarak ilerlemenize neden olacak. Fırsatları yakalayın ama daha bilinçli ve sakin ilerlemelisiniz.
Akrep Burcu: Bugün iyimserlikten çıkmayacak karşınıza gelecek olan fırsatlarla sıkıntılarınızı gidereceksiniz. Daha az tanıdığınız insanlarla kuracağınız ilişkilerde çoşkulu ve iyimserlikle hareket edebilirsiniz.
Yay Burcu: Sosyal ortamlarınızdaki bazı ilişkilerde, parasal konularda çok abartmadan işlerinizi takip edin, harcamalarınızı biraz sınırlandırın. Akşam saatlerinde olaylara daha derin ve duygusal bakacaksınız.
Oğlak Burcu: Ortaklı işlerinizde de güzel gelişmelere açık olacaksınız. Sadece ortaklı işlerinizde değil, özel hayatınızda sevdiğiniz insanla olan bağlantılarınız keyifli ve iyimser ilerleyecek. Abartıdan uzak durmalısınız.
Kova Burcu: Karşınıza çıkacak güzel gelişmelere odaklanın zira bugün farklı alternatifler karşınıza çıkabilir. İş bağlantılarınızda abartılı ve çoşkulu adımlar devrede olabilir. Hayata hareketli yaklaşacağınız bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz.
Balık Burcu: Bugün işlerinizde parasal fırsatlar karşınıza gelebilir. Harcamalarınızın da artacağı bu dönemde iyimser yapınızı koruyun. Aile ve ev hayatınızda esnek yapınızı koruyacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR