Bugün gökyüzünde oluşan Venüs- Plüton karşıt açısıyla ilişkilerimizde yoğun ve dramatik etkiler oluşabilir. Kıskançlık, baskı, yönlendirme ve manipülasyon etkisine karşı dikkat etmeli, inatçılıktan ve ego tartışmalarından kaçınmalıyız. Şiddet ve baskılama eğilimimiz artabilir.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; değişim rüzgarları hayatınızda çok etkili. Bu yüzden bir çok ilginç, farklı ve romantik deneyimler yaşayacaksınız. Değişik yerler, kültürler her daim ilginizi fazlasıyla çekiyor. Kafanız çok dağınık ve bu dağınıklık nedeniyle kazalara davetiye çıkarmamaya özen gösterin. Bu sene, ilişkilerinizde düzenlemeler yapmalısınız.
Koç Burcu: Aile hayatınızda ve ev hayatınızda bazı anlaşmazlıklar ve ego sürtüşmelerine açık birgün olabilir. İlişkilerinizde kıskançlık ve baskıya izin vermeyin ve siz de başkasına uygulamayın. İnatçılığınız herkesi zorlayabilir.
Boğa Burcu: Yakın çevre ilişkilerinizde bugün bazı noktalarda zorlanabilirsiniz. Daha az tanıdığınız insanlardan göreceğiniz tepkiler, ilişkilerinizde biraz yönlendirici ve baskıcı davranmanıza veya size davranılmasına neden olabilir.
İkizler Burcu: Parasal işlerinizde ve ilişkilerinizde bugün bazı anlaşmazlıklar, inatçı ve baskıcı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla veya ortağınızla parasal konularda sert tutumlara girmemeye çalışın.
Yengeç Burcu: Bu dönemde kendinize önem vermeniz ve fazla özen göstermeniz, özel yaşantınızda zorunlara neden olabilir. Bugün sevdiğiniz insan sizi kıskanabilir veya üzerinizde baskı oluşturabilir. Siz de karşı tarafın üstüne çok gitmeyin.
Aslan Burcu: Bugün yakın çevre ilişkilerinizde veya göz önünde olacağınız ortam ilişkilerinizde bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Egonuzu şişirecek hareket ve tavırlardan uzak durun. Analayış ve ılımlılık herşeyin anahtarı olabilir.
Başak Burcu: Sosyal çevre ilişkilerinizde bazı sıkıntı ve sorunlara açıksınız. Hayatınızda biri varsa bu kişinin, üzerinizde kuracağı baskılar sizi bunaltabilir, aynı şekilde siz de ona baskıyla ve kıskançlıkla yaklaşabilirsiniz.
Terazi Burcu: Göz önü ilişkilerinizde ve iş hayatınızda davranışlarınızdan kaynaklı olarak bazı ilişkilerinizde bozulmalar yaşanabilir. Sıkıntı ve sorunlara körükle gitmeyin. İnatçılık ve taviz vermemeniz sizi zorlayabilir.
Akrep Burcu: Eğitim ve seyahat işlerinizde bazı sıkıntı ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Duygularınızdaki yoğunluk, özel hayatınızdaki ilişkilerinizde zorlanmanıza neden olabilir. Üzerinizde güç kurmak isteyenlere karşı tepkileriniz yüksek.
Yay Burcu: Ortak parasal işlerinizde bugün bazı anlaşmazlıklara açık olabilirsiniz. Özel ilişkilerinizde sahip olmayı, sevdiğinizi önemsemeyi seviyorsunuz ama kıskançlık ve baskı gibi etkiler sizi zorlayabilir.
Oğlak Burcu: Özel hayatınızda sevdiğiniz insanı kendi isteklerinize göre yönlendirebilir, ilişkinizi bir güç gösterisine çevirebilirsiniz. Duygularınız yoğun olacağından karşı tarafı çok fazla örselemeyin. İnatçılıktan vazgeçin.
Kova Burcu: İş yaptığınız insanlarla olan ilişkilerinizde bugün zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Olaylara mantıkla bakmalı, duygularınızın yoğunluğundan arınmalısınız. Güç çekişmeleri sinirinizi bozabilir.
Balık Burcu: Özel hayatınızda duygusal olarak zorlanmalarınız oluşabilir. Dostlarınız, sosyal çevrenizdeki insanlar özel hayatınızdaki insanla karşı karşıya gelebilirler. Mantığı öne çıkarmalı, inatçılıktan kaçınmalısınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR