Bugün gökyüzünde oluşan Güneş-Plüton açısıyla, hayatımızda çözmek durumda olduğumuz bazı mini krizler ve problemlerle yüzleşebiliriz. Takıntılar, nevrotik davranışlar, yıkıcı hareketler devrede olabilir. Sıkıntı yaşadığımız konularda bizi zorlayan dinamikleri farketmeli, doğru kararlarla dengemizi korumalıyız.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; amaçlarınızı iyi belirlediğiniz takdirde büyük başarılar kazanmanız mümkün çünkü içsel olarak bu donanıma sahipsiniz. Akrabalarınız, özellikle yaşlı akrabalar, sosyal ilişkiler ve ortamlarınızdan hep fayda göreceksiniz. Bu sene, güçlü insanlar üzerinizde baskı oluşturabilir. Problemlerinizi çözmekten kaçınmayın.
Koç Burcu: Kariyerinizde ve iş alanlarınızda sizi etki eden insanlarla olan bağlantılarınızı gözden geçirmeli, özel hayatınıza etki eden krizleri kendi içinizde çözmelisiniz. O zaman iç dünyanızda daha rahat denge kuracaksınız.
Boğa Burcu: Dış dünyada yapılması gerekenlerle, iç dünyanız ve özelinize ait konular arasında uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Kendi gücünüzü yansıtabilmek için takıntılarınıza ve üzerinizde baskı yapan konulara bir çözüm bulmalısınız.
İkizler Burcu: İletişim halinde olan yanlarınızla özel olarak tutmanız gerekenler konusunda bu aralar zorlanabilirsiniz. Bu da hayatınızda size minik krizler şeklinde yansıyabilir. Sezgileriniz veya iletişim gücünüz arasında bir yol bulmalısınız.
Yengeç Burcu: Özel ilişkilerinizde üzerinizde hakimiyeti olan insanlarla kendi sahip olduklarınız ve değerleriniz arasında bazı problemleri çözmeye çalışmalısınız. Yoksa size yardımcı olmaya çalışan kişilerden fayda sağlamanız imkansız olabilir.
Aslan Burcu: İş alanlarınızdaki baskı ve oluşturulmuş imaj, sizin kendiniz için istediklerinizle örtüşmeyebilir. Kendi beklentilerinize yoğunlaştığınız bu dönemde takıntılarınızdan kurtulmaya çalışmalı, yıkıcı hareketlerden uzak durmalısınız.
Başak Burcu: Geçmiş dönemde yaşadıklarınızdan çıkardığınız sonuçlar, şu an yaşadığınız ilişkileri etkileyebilir. Aşk hayatınızda hem üzerinizde kontrol istiyor, hem de baskıya gelemiyorsunuz. Mini krizlerinizin sebebi bundan kaynaklanabilir.
Terazi Burcu: Sosyal çevrenizin hareketliliği, aile ilişkilerinizde bazı krizler yaşamanıza neden olabilir. Hem insanlara karışmak, hem de kendinize vakit ayırmak istiyorsunuz. Karar mekanizmasını doğru çalıştırmanız gerekiyor.
Akrep Burcu: İletişiminizdeki netlik ve baskı, göz önünde olacağınız ortamlarda, kariyer hayatınızda sizi zorlayabilir. Yakın çevrenizdeki insanlardan onay almanız gerek yok ama almadan da rahat edemeyebilirsiniz.
Yay Burcu: Gelecek adımlarınızı teyit edecek önemli işlerinizde para meseleleri kafanızı çok fazla kurcalayabilir. Bir yandan sizi rahat ettirtecek işler peşindesiniz, diğer yandan hakkınızı tam olarak alamadığınızı düşünüyorsunuz.
Oğlak Burcu: Bugün fiziki gücünüzle, ruhani gücünüz arasında bocamalarınız yüksek olabilir. Hayatınıza kriz olarak yansıyan bazı problemleri çözmeli, takıntılı davranışlardan uzak durmalısınız. Fazla kontrol sizi zorlayabilir.
Kova Burcu: Özel hayatınız, başkaları için yapmak arzusunda olduğunuz konularla, hayatın derinlerine inmeniz gereken konular arasında bağlantınız bugün zayıf olacak. Takıntılarınızla özel yaşantınızda krizleri hayatınıza davet etmemelisiniz.
Balık Burcu: Sosyal çevrenizde üzerinizde etkisi olan güçlü insanlar, iş konusunda üzerinizde gerilim ve stres yaratabilir. Kendi duygularınızdan ve düşüncelerinizden emin olursanız, problemleriniz daha rahat çözülür.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR