Bugün ve yarın Ay Oğlak burcunda dolaşıyor. Kemiklerimiz, eklem yerlerimiz, dizler ve dişlerimiz bu bir kaç gün hassas olabilir. Beslenmede tuz günleri olduğundan tuz tüketme eğilimimiz artacak. Tuz almanızda bir sakınca varsa bu günlere dikkat edin. Cildinize bakım yaptırabilir, gönül rahatlığıyla manikür, pedikür, epilasyon işlerine girişebilirsiniz. Bugünlerde kemikleriniz için bol kalsiyum almayı ihmal etmeyin.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; karşı cinsin ilgisini çok kolay üzerinize çekiyorsunuz. Çekiciliğiniz sosyal ortamlarda ön plana çıkmanıza neden oluyor. Doğal bir öğretici olduğunuzdan, çevrenizdeki herkese bir şeyler öğretmeye yatkınsınız. Bu sene, kariyerinizde önemli adımlar atabilirsiniz.
Koç Burcu: Güne iş alanlarınızdaki yoğun enerjilerle giriş yapıyorsunuz. Kendinizi işinizde göstermek isteyeceksiniz. İş hayatınızdaki atılımlarınızda desteklendiğinizi bilmek güzel. Aşk hayatınızda farklı duruşlar ve tavırlar hoşunuza gidebilir.
Boğa Burcu: Bugün eğitim, medya, seyahat ve ticaretle ilgili işlerinizde etkin duygusal tavırlarla hareket edeceksiniz. Kendinizi diğer insanlara karşı sorumlu görebilirsiniz. İş alanınızda kendinizi yetersiz hissederek, kendinize gereksiz yere yüklenmeyin.
İkizler Burcu: Güne ortaklaşa para gelir ve giderlerinize odaklanarak giriş yapabilirsiniz. Aşk hayatınıza ve özel ilişkilerinize bu aralar olumsuz yaklaşmaktan çok, yapabileceklerinize odaklanmanız sizin için en iyisi.
Yengeç Burcu: Bugün özel hayatınız veya ortaklı işleriniz ön planda olacak. Yakın çevrenizdeki insanlarla atacağınız adımlar size keyif verebilir. İletişimsel işlerinizde güzel gelişmelerde yaşayacaksınız.
Aslan Burcu: Güne yapılacaklar listenizi tamamlamak üzere başlayabilirsiniz. Yakın çevrenizin sağlık konuları ve kendi sağlığınız öncelikleriniz arasında yer alabilir. Kendinizi eğitmek, yeni şeyler bulmak, gezmek ihtiyacındasınız.
Başak Burcu: Bugün yaratıcılık isteyen işlerde kendinizi kanıtlamak ve göstermek isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda güçlü duygular ve özgürlük hissiyle hareket edebilirsiniz. İlişkilere esnek bakmak kurtarıcınız olabilir.
Terazi Burcu: Bugün duygularınız kendinizi değiştirmeye yönelik çalışacak. Aldığınız bir takım kararlarda arkadaşlarınızdan yardım isteyebilirsiniz. Önemli planlarınızı uygulamaya koymadan önce planlarınızı bu dönem gözden geçirin.
Akrep Burcu: Bugün yakın çevrenize ve iletişim halinde olduklarınıza karşı etkili iletişiminizle biraz patronluk taslayabilirsiniz ama işlerinizde güzel gelişmeleriniz var. Yakın dönemde yaşadıklarınız sizi fazlasıyla yormuş olabilir.
Yay Burcu: Bugün sosyal ortamlarda, kariyerinizde ve iş çalışmalarınızda parasal konuşmalar önemli olacak. İşinizde önemli anlaşmalar ve şansların ayağınıza geleceği bu dönem, sizi tam anlamıyla destekliyor.
Oğlak Burcu: Bugün yoğun istek ve arzularınıza göre davranacaksınız. İş alanınızda gösterdiğiniz çabaların karşılığını istediğiniz şekilde alabilirsiniz. Değişimden çok korkmayın, dış çevre ilişkilerinizi şekillendirin.
Kova Burcu: Bugün şansınızın yüksek olacağı noktalara yönelmelisiniz. İçinizde bir isteksizlik, üzerinizde durağanlık görülebilir. İş alanlarınıza yoğunlaştığınızda kafanızda kurduğunuz zor senaryoların azaldığına şahit olacaksınız.
Balık Burcu: Güne sosyal çevre ortamlarınızdaki organizasyonlar ve etkinlerle giriş yapacaksınız. Yüksek enerjili olmanıza rağmen canınız pek bir şey yapmak istemeyebilir. Sevdiğiniz insanla sosyal olmalı, işlerinizi paylaşmalısınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR