Bu hafta Perşembe günü Devreye girecek ve tüm hafta boyunca etkili olan Jüpiter- Plüton dik açısıyla hırslarımız artabilir. Güç ve başarıyı arzu edebilir yine de başkalarından direnç görebiliriz. Bir hareket veya plan konusunda obsesif olamamaya çalışalım. Bizimle aynı fikirde olmayan insanlara karşı anlayışı elden bırakmayalım. Sıkıntı yaşadığımız noktalarda görüşlerimizin doğruluğunu gözden geçirmek işimize yarayabilir. Gölgeli, tehlikeli konulardan ve insanlardan uzak durmaya çalışalım.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; yaşlı insanlardan, akraba veya kardeşlerinizden her zaman yardım görecek, istediklerinizi yapabileceksiniz. Hile hurdadan mümkün olduğunca uzak durmalı, zihninizi yormaktan kaçınmalısınız. Hayatınızda sizinle uğraşan insanlar olabilir ama şansınız size hep yardım edecek. Bu sene, hayatınızda yapacağınız düzenlemelerle yolunuzda ilerlemelisiniz.
Koç Burcu: Ortaklı işler, kariyer ve toplum önü çalışmalarınızda hırslarınızın arttığını görebilirsiniz. Bu özel ilişkilerinizde de geçerli olabilir. Bu dönemde eşiniz veya partneriniz ailesinden direnç görebilir veya ortaklı işlerinizde bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Boğa Burcu: Dış koşullara bağlı işlerinizde ( seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, medya, hukuk, ticaret, uzak akrabalar) takıntılı ve hırslı davranışlar sergileyebilirsiniz. Kendi görüşlerinize karşı diğer insanlardan bazı dirençler görebilirsiniz.
İkizler Burcu: Ortak parasal işlerinizde, özel hayatınızda, tutkuyla yaptığınız her tür işinizde başarı isteğiniz artabilir. Hırslarınız sizi yönlendirebilir ve bu da size hata yaptırabilir. Sizinle aynı fikirleri paylaşmayan insanlara karşı tepkilerinizi iyi kontrol etmelisiniz.
Yengeç Burcu: Aile hayatınıza ve özel ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Aile hayatınızdaki keyfiniz ve seçenekleriniz hayatınızda etkili olan kişiye karşı yaptırım uygulamanıza veya tam tersi onun sizin hayatınıza yaptırım uygulamasına neden olabilir.
Aslan Burcu: İletişimsel yeteneklerinizi ve bu alanda karşınıza çıkan fırsatları iş alanlarınızda farklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu yüzden bazı işlerinizde, fikir ve düşüncelerinizde dirençle, otorite figürleriyle çekişmeler halinde kendinizi bulabilirsiniz.
Başak Burcu: Risk içeren bir işiniz varsa riske girmeyin, inat etmeyin, hırslarınızın artmasından kaynaklı olarak planlarınız konusunda obsesif olmayın. Özel hayatınızda, sahip olduklarınız konusunda güç ve başarıyı arzulayacaksınız.
Terazi Burcu: Aile hayatınızda, günlük uğraşılarınızda bazı engeller ve sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Başarınızı ve şansınızı zorlamamalı, planlarınız konusunda takıntılı olmamalısınız. Aile hayatınızda ve girişimlerinizde yolunda gitmeyen işleriniz varsa planlarınızı iyice gözden geçirmelisiniz.
Akrep Burcu: İletişimsel işlerinizde, yakın çevre bağlantılarınızda bazı çekişmeler içine girebilirsiniz. Sizinle aynı fikirde olmayanlara karşı daha toleranslı olmalı, size karşı duran kişilere karşı takıntılarınızdan uzak durmalısınız.
Yay Burcu: Sosyal ilişkileriniz ve parasal işleriniz konusunda bazı sürtüşmelere ve ego çekişmelerine açık olabilirsiniz. konusunda takıntılı davranabilirsiniz. Böyle bir durumda planlarınızın doğruluğunu bir kez daha gözden geçirmeniz gerekebilir.
Oğlak Burcu: Kariyerinizde ve iş hayatınızda bazı sıkışmalar ve dirençlerle karşılaşma ihtimanliniz yüksek. Bazı davranış kalıplarınız yüzünden güzel giden işlerinizde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yolunda gitmeyen işleriniz için herşeyi birkez daha yapılandırın, gözden geçirin.
Kova Burcu: Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işlerinizde, geri plandan yürüyen işlerinizde bazı dirençler ve baskılarla karşılaşmanız mümkün. Sizinle aynı düşüncede olmayan insanlara karşı tepkilerinizi iyi kontrol etmelisiniz.
Balık Burcu: Ortak parasal işlerinizde ve arkadaş çevrelerinizde, önemli organizasyonlarda veya işlerinizde bazı dirençlerle, sıkıntı ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Parasal konuların kafanıza çok fazla takılmasına izin vermeyin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR