HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün gökyüzünde oluşan Güneş- Mars kavuşumuyla hırslarımız öne çıkabilir. Mücadeleci ve hızlı hareket etmek isteyen yönlerimizle başka insanları düşünmemiz ve dinlememiz zor görünüyor. Tartışmalardan, savaşlardan kaçınmalı, enerjimizi olumlu kullanmaya çalışmalıyız. Spor konularında mücadele başarı gücümüz artarken, düşüncesiz hareketlerde kazalar ve sakatlanmalara açık olabiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; nazik, kibar, iyiliksever, anlayışlı,ince bir insansınız. Akrabalarınız, arkadaşlarınız ve hatta tanımadığınız insanlardan hayatınız boyunca fayda ve yarar göreceksiniz. Seviliyorsunuz ve insanlara göstereceğiniz incelik sizi hep ileriye taşıyacak. Maddi konularda başarılı olacaksınız. Bu sene hırslı yapınızla hareket edeceksiniz. Yeni kapılar açılabilir.


Koç Burcu: Bugün çocuğunuza, sevdiğiniz insana, çevrenize karşı oldukça patlayıcı etkiler altında olabilirsiniz. Çabuk hareket etme isteğinizden kaynaklı olarak etrafınızdaki insanlara baskı uygulayabilirsiniz. Spor ve hareket içeren işlerinizde sakatlanmalara dikkat.

Boğa Burcu: Ailenizdeki insanlara karşı bugün sabırsız ve aceleci tutumlar içine girebilirsiniz. Hırslı yapınızla yapmak istedikleriniz konusunda onları bugün çok zorlamayın. Aynı şekilde onlardan da bu etkiyi görebilirsiniz.

İkizler Burcu: İletişime dayalı işlerinizde ve yakın çevre bağlantılarınızda bugün kolay tepki vermeye açıksınız. Kısa yolculuklarda veya araba kullanırken dikkatli olmakta fayda var. Kızgınlığınızı etrafınızdan çıkarmayın.

Yengeç Burcu: Paraya dayalı işlerinizde bugün çabuk hareket etmek isteyecek, hırslı yapınızla etrafınızdaki insanları zorlayacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlar gün içinde duygularınızı olumsuz etkileyebilir.

Aslan Burcu: Hayatınız için harekete geçmek istiyorsunuz ama enerjinizi kontrol edememekten kaynaklı olarak kendinizi çok fazla zorlamayın. Kazalara, sakatlanmalara açık olabilirsiniz. Bugün daha yavaş hareket etmeye çalışın.

Başak Burcu: Bugün kendi istekleriniz aile engeline takılabilir. Sorumluluklarınızın sizi çabcak aşağıya çekmesine izin vermeyin. Öfkenizi içinize atabilir, olmadık yerlerde patlayabilirsiniz.

Terazi Burcu: Sosyal ortamlarınızda ve arkadaşlarınızla bir aradayken enerjinizi iyi kontrol etmeniz gerekebilir. Onları yönlendirmekten kaçınmayacak, göreceğiniz karşılıklara kolay tepkiler vereceksiniz. Önemli organizasyon işlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Akrep Burcu: Göz önünde olacağınız ortamlarda, iş hayatınızda hırslı yapınızla hareket edecek, bazı sürtüşmeler içine gireceksiniz. Sosyal çevrenizdeki konuşmalar sizi en çok parasal yönden aşağıya çekebilir.

Yay Burcu: Daha az tanıdığınız insanlarla olan ilişkilerinizde, seyahatlerde ve dış ortamlarda çabuk tepki vermeye açıksınız. Kavgalardan ve sürtüşmelerden bugün kaçınmalısınız. Göz önünde olacağınız yerlerde duygusal tatminsizlikleriniz olabilir.


Oğlak Burcu: Ortak parasal işlerinizde, partnerinizin parasal konularında bugün yönlendirmeci ve sinirli olabilirsiniz. Parasal işlerinizde çabuk tepkiler verebilirsiniz. Bugün tehlikeli yer ve durumlardan uzak durun.

Kova Burcu: Özel hayatınızda sevdiğiniz insana karşı sinirli ve agresif yaklaşımlar sergleyebilirsiniz. Aynı şekilde ondan da bu tavırları görmeniz mümkün. Aşk hayatınızda biraz anlayış herşeyin üstesinden gelmenize yetebilir.

Balık Burcu: İş hayatınızda beraber çalıştığınız insanları bugün aceleciliğiniz ve hırsınızla zorlayabilirsiniz. Onlara karşı sabırsız olmayın, aynı etkiyle karşılaşırsanız sakin olmaya çalışın. Sağlığınızı fazla zorlamayın.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR