Bugün itibarıyla Mars Aslan burcuna geçecek. Enerjimizde sıcak, hareketli, aceleci, kibirli, hükmedici ve biraz da ateşli olabiliriz. Aşk hayatımız, eğlenceli temalar, çocuğumuzla ilgili konularda, sanatsal işlerimizde enerjimizi ve gücümüzü ortaya koyabiliriz. Bu da zaman zaman enerjimizi kontrol edememekten kaynaklı olarak tartışmalara ve sorunlara sebep olabilir.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; güçlü, kişilikli, enerjik ve rahat bir insansınız. Girişimci yönünüzle altından kalkamayacağınız hiçbir şey olamaz. O yüzden siz sağlam durdukça yaşam size istediklerinizin bir çoğunu sağlayacak. Yine de kendinizi geliştirmeli ve savurganlıktan vazgeçmelisiniz. Bu sene, önemli adımlarınız için destekleniyorsunuz.
Koç Burcu: Mars sizin aşk, eğlence ve çocuk evinizde hareket etmeye başlayacak. Karşı cinsi çekici bulacak, enerjinizi daha fazla alana ve eğlenceye yaymak isteyeceksiniz. Spor aktiviteleri, sanatsal faaliyetler, hobiler alanında hırslı ve yapıcı yönünüzü ortaya koyabilirsiniz
Boğa Burcu: Bu dönem aile ilişkilerinizde, ev hayatınızda enerjinizi harcayacaksınız. Herşeyi ben bilirim tavrıyla sevdiğiniz insanla veya aile bireyleriyle bir takım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir. Evinizin güvenliğini ihmal etmemelisiniz.
İkizler Burcu: İletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre, akraba, kardeşlerinize dayalı konularda mücadeleleriniz artacak. Bu dönem boyunca, araba kullanırken dikkatli olmanız gerekebilir. Çevrenize karşı dediğim dedik, otoriter ve sabırsız tutumlar içine girmeyin.
Yengeç Burcu: Bugün itibarıyla, mars para evinizde hareket ediyor. Paraya dayalı işlerinizde, kazanımlarınızda, mücadeleleriniz artacak. Para kazanma hırsınız artabilir. Mars harcatmayı sevdiğinden ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız.Aslan Burcu: Üzerinizde hissettiğiniz yorgunluk ve enerji kaybı, yerini daha sağlam bir enerjiye bırakıyor. Bu dönem içinde fiziki gücünüze, kaza ve sakarlıklara karşı dikkat etmelisiniz. Enerjinizi kontrol edin.
Başak Burcu: Bugün itibarıyla, enerjiniz düşük olacağından, ateşli hastalıklara, enfeksiyonel durumlara karşı dikkatli olmalısınız. Arkanızdan iş çevrilebilir. Enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz.
Terazi Burcu: Grupsal işlerde isteğiniz yüksek olacak, çevrenizin lideri haline gelebilirsiniz. Yalnız yoğun istek ve duygularınızın, yönetme arzunuzun arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi bozmasına izin vermemelisiniz.
Akrep Burcu: Hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, kariyerinizde ve sorumluluklarınızda artış görülebilir. Kendinizi göstermekten ve mücadele etmekten zevk alacaksınız. Rekabetçi ortamlara karşı hazırlıklı olun.
Yay Burcu: Daha rahat hareket edeceğiniz bir dönem. Yabancı seyahatler, yabancı ortaklı işler üzerine düşme, eğitim alanlarınızı tamamlama, hukuksal işlerinize enerjinizi yönlendirme gibi etkiler altında olacaksınız.
Oğlak Burcu: Banka, ödeme, kredi, vergi, sigorta ve ortaklaşa giderleriniz alanında enerjinizi harcayacaksınız. Tehlikeli her tür aktivite, oluşumlardan uzak durmalı ve çok acil değilse bu dönem ameliyat olmaktan kaçınmalısınız.
Kova Burcu: Mars, evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık evinizde dolaşmaya başlayacak. Karşı cinsi çekici bulacağınız bu dönem, ilişkiniz varsa enerjinizi ilişkinize akıtacaksınız. Kendi hayatınızı ilgilendirecek meseleler biraz geri planda kalacak.
Balık Burcu: Bu dönem içinde çalışma koşullarınız ve bu alanda mücadeleleriniz artacak, sağlığınızla ilgili alanlarda enerjinizi harcayacaksınız. Fazla çalışmak sağlığınızı aşırı zorlamanıza neden olabilir.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR