HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün ve yarın Ay Balık Burcunda olacak. Salgı sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide Balık burcu, ayakları, ayak parmaklarını ve mukus salgısını temsil eder. O yüzden mümkün olduğunca bu organlarımızı rahatlatmaları ve çok fazla zorlamamalıyız. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Su alımını arttırmalı, sulu yiyeceklerden fayda sağlamalıyız.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; aktif, girişimci, lider, kendini ifade eden bir insansınız. Herkesi yönlendirmeyi ve idare etmesini iyi biliyorsunuz. Ama sizi başka noktalara sürükleyecek arkadaşlık ilişkilerine dikkat etmelisiniz. Karşı cins sizi fazlasıyla çekici buluyor. Bu sene, kararsızlıklarınızdan sıyrılırsanız ilginç tekliflerle karşılaşabilirsiniz.

Koç Burcu: Bugün beklenmedik duygu değişimlerine açık olmalısınız. Sanki hayatınızın yönetimi elinizde değilmiş gibi hissedebilir, etrafınızda kadersel bir çok olaya şahit olabilirsiniz.

Boğa Burcu: Bugün sosyal çevrenizde ve arkadaş ortamlarınızda grup çalışmalarında bulunabilir, hiç anlaşacağınızı düşünmediğiniz insanlardan oldukça keyif alabilirsiniz.

İkizler Burcu: Bugün kariyerinizde ve iş ortamlarınızda rahat ve düşünceli yaklaşımlarınızla kendi şansınızı kendiniz yaratabilirsiniz. Bulunacağınız ortamlarda değişik koşulların işinize yarayacağını bilmelisiniz.

Yengeç Burcu: Bugün iş hayatınızda ve seyahatle ilgili konularda ilginç şanslar ve  oluşumlar yakalamanız mümkün. Bu aralar kafanızı rahatlatma ihtiyacınız çok yüksek, kendinizi bol bol dış ortamlara atın.

Aslan Burcu: Bugün eşinizin veya partnerinizin maddi durumuyla ilgili konular öne çıkabilir. Ortaklaşa iş konularında kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Kafanızda hala çözmediğiniz konular varsa üzerine eğilebilirsiniz.

Başak Burcu: Bugün özel yaşantınızda duygusallığınız ve romantikliğiniz fazla olabilir. Ortaklaşa hareket etmeniz gereken konularda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Neyse ki arkadaşlarınız ve etrafınız sizi destekleyecek.

Terazi Burcu: Bugün iş ortamınızda ve çevrenizde, duygu değişkenliğiniz fazla olabilir. Kafanız bazı konularda karışık ve kararsız. Sosyal çevrenizde zirveye oynayacağınız güzel etkileşimler karşınıza gelebilir.

Akrep Burcu:  Aşk hayatınızda fedakarlıklarınız ve geri adımlarınız söz konusu olabilir. Meraklı ve hareketli yapınızı, hoşlandığınız hobilerinize ve işlerinize aktarabilirsiniz. Güzel haberler alacaksınız.

Yay Burcu: Bugüne  ailevi konular gündeminizde. İşlerinizi evinizden yürütseniz bile, yerinizde duramayacak ve heyecanınızı, duygularınızı körükleyecek işler peşinde koşacaksınız.

Oğlak Burcu: Bugün biraz dağınık ama yakın çevreniz devrede olarak gününüzü geçirebilirsiniz. İletişiminizde ve yakın çevre olaylarınızda ortak bir şekilde  davranmaya, ortaklaşa hareket etmeye  özen gösterin.  

Kova Burcu: Bugün parasal konularınız aktif olacak. Gün içinde, parasal konularda duygusal tepkiler verebilir, kendinizi bile şaşırtabilirsiniz. İş hayatınızda ve günlük düzeninizde kendinizi mutlu ve huzurlu hissedebilirsiniz.

Balık Burcu: Bugün kendi kişisel isteklerinize odaklanabilirsiniz. Duygularınızda kararsızlıklar görülebilir. Bir anda karar verebilir, sonrasında bu kararın hayatınızdaki insana veya ilişkilerinize uymadığını farkedebilirsiniz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR