HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bu Perşembe iletişim gezegeni Merkür’de Aslan burcuna geçecek. İletişimimizde 2 hafta boyunca duygusal, sıcak, sosyal yönlerimiz öne çıkabilir. Herşeyi ben bilirim tavrıyla hareket edebilir, iletişimimizde gururu ön plana çıkartabiliriz. Bazı konularda fikir değiştirmek kolay olmayabilir. Öte yandan bu Perşembe günü değişik ve farklı fırsatlar yakalayabiliriz. Başkalarını düşünerek hareket edebilir, karşımıza gelen fırsatları abartılı bir çoşkuyla karşılayabiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; olumsuz düşünce yapınızı geride bırakmalısınız. Çok arkadaşınız var, çekiciliğiniz sayesinde arkadaş ve dost ortamınızdan fayda göreceksiniz.Yalnız toplumsal olaylara karşı ilginiz çok fazla ve sinirleriniz bu konuda kolay yıpranabilir. Bu sene, şansınız çok yüksek.

Koç Burcu: Bugün itibarıyla aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili konularda hayata keyifle ve anlayışla yaklaşmak önemli olacak. Ailevi yükümlülükleriniz ve yapılması gerekenler halledilebilir. Çocuk istiyorsanız yine olumlu bir dönem içerisinde olduğunuzu bilmelisiniz.

Boğa Burcu: Geçmiş konular aile içinde konuşulmaya başlanabilir. Aile hayatınıza daha fazla vakit ayıracak, sorunlarınız varsa çözüm üretmekten kaçınmayacaksınız. Bugün bu konuda önemli bir adım atılabilir.

İkizler Burcu: Akraba veya kardeşlerinizle olan iletişiminizi hızlanıyor. Onlara vereceğiniz akılla sorunları varsa dertlerine derman olacaksınız. Bir yandan da onlardan alacağınız görüşler işinize yarayabilir. Bugün iletişim işlerinizde tarafsızlığınızı kaybetmeyin.

Yengeç Burcu: Parasal işler hızlanabilir veya siz paranızı ve gelirlerinizi arttırmak için tüm gücünüzle çalışabilirsiniz. Merkürün de bu alanlarınıza girmesiyle birlikte para görüşmeleriniz önem kazanıyor.

Aslan Burcu: Kendinizi düşüneceğiniz, isteklerinize yoğunlaşacağınız ve fiziki görüntünüze önem vereceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Daha çok kendinizi, planlarınızı, yapacaklarınızı konuşacağınız ve dillendireceğiniz bir süreç olacak. Önemli konuşmalar ve görüşmeler oluşabilir.

Başak Burcu: Diğer insanlarla olan iletişiminiz biraz geri planda olabilir. Kendinize vakit ayıracak, önemli işlerde daha geri planda duracaksınız. Arkanızdan konuşan insanların varlığında bu dönem artış olabilir.  

Terazi Burcu: Arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalar yeni planları ve yeni işleri devreye sokabilir. Yine iş ilişkileriniz, sosyal ortamlarda size güzel kapılar aralayacak. Yeni insanlarla tanışacak, gireceğiniz çevrelerde kendinizi rahat ifade edeceksiniz.

Akrep Burcu: Kendinizi kariyerinizde ortaya koyacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Konuşma ve görüşmeleriniz artmaya başlıyor. Toplumsal konularınız ön planda olacak. Çok çalışacak, göz önünde bulunacak ve bundan keyif alacaksınız.

Yay Burcu: Seyahat, ticaret, dış bağlantılı işler, yabancılarla atılacak adımlar, akademik konular önem kazanmaya başlayabilir. Gezme, görme isteğiniz yüksek olurken, tatilde olmayan yaylar daha az tanıdıkları insanlarla yapacakları önemli işlerle ilgilenebilirler.  

Oğlak Burcu: Banka işleri, kredi, faiz, vergi konuları, ortak para konuşmaları ve görüşmeleri üzerine eğilebilirsiniz. Değişim ve dönüşümlere açık bir döneme giriyorsunuz. Hayatı daha fazla sorgulayabilir ve çevrenizdeki değişimlerin farkında olabilirsiniz.

Kova Burcu: Özel hayatınız, ikili ilişkiniz öne çıkmaya başlıyor. Bu alanlarda sorunlarınız varsa konuşmak, sevdiğiniz insanla iletişiminizi artırmak içinde doğru bir dönem olacak. Güçlü bağlantılarla ortaklı işlerinizde önemli ilerlemeler kaydedebilirsiniz.

Balık Burcu: Bazı konuları gözden geçirmek, iş arkadaşlarınızla iletişim halinde olmak, konuşmak, yeni bir iş başvurusunda bulunmak, işinizdeki sorunları gözden geçirmek için uygun bir döneme giriyorsunuz.  Sağlığınızla ilgili konuları da gözden geçirebilirsiniz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR