HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bu haftasonu Ay Terazi’de. Boşaltım sistemimiz uyarılıyor. Vücuda  giren gıdalarla, vücuttan çıkan gıdaların dengede olması gerekir. Bugünler böbreklerimizi ve idrar yollarımızı üşütmemeye özen göstermeliyiz. Ev işlerinde evi havalandırmak, temizlik yapmak, cam silmek uzun süreli etki sağlayacaktır. İkili ilişkiler ön planda olacağından, ilişkilerimizi geliştirmek, iletişim halinde olmak için bu haftasonundan yararlanabiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; duygusal, dost canlısı, sempatik bir insansınız. Yaptığınız hatalardan dersler çıkarmasını öğrenmelisiniz. Deniz yolculukları ve seyahatleri fazlasıyla ilginizi çeker. Uzun yolculuklardan fayda sağlayabilirsiniz. Özel hayatınızda başarılı girişimleriniz olacak. Bu sene, hayatınızda dengeyi iyi kurmalısınız.

Koç Burcu: Özel ilişkileriniz ya da bulunulacak ortaklı işlerinizin üzerine düşebilirsiniz. Bugün yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde farklı, sabırsız davranma isteğiniz yoğun olacak, değişimlere açık olun.

Boğa Burcu: Yapacağınız günlük işlerde, rutin çalışmalarda gün içinde bazı değişimler sizi zorlayabilir. Maddi konularda değişik düşünceler veya fikirler içinde olabilirsiniz.

İkizler Burcu: Bugün sosyal çevrenizdeki bir takım değişik ve farklı olgular, hayattan alacağınız keyfi bir parça da olsa kısabilir. Yerinizde duramayacak ve farklı, hareketli bir gün geçireceksiniz.

Yengeç Burcu: Evinize ve aile hayatınıza gereken ilgiyi göstereceksiniz yalnız iş alanlarınızdaki değişikliklerin duygusal olarak sizi zorlamasına izin vermeyin. İş hayatınızda değişik reaksiyonler gündeminizde.

Aslan Burcu: İletişime dayalı konu ve olaylar daha çok etrafınızda cereyan edecek. Fikirsel olarak elektrikli, sabırsız ve değişken olabilirsiniz. Özellikle grupsal işlerde yeni deneyimlere açıksınız.

Başak Burcu: Maddi konularda dengeli ve belki de kararsız tavırlarınız devrede olabilir. Alacak verecek işlerinizde bazı zorlanmalara açıksınız. İş alanlarınızda hiç ummadığınız yerlerden farklı destekler alabilirsiniz.

Terazi Burcu: Kişisel istekleriniz ve beklentileriniz öne çıkmaya başlayacak. Özel ilişkilerinizde bazı huzursuzluklarınız olsa bile, ortaklaşa atılacak adımlarda farklı ve fırsatlı bir gün.

Akrep Burcu: Günüz biraz isteksiz veya sakin olabilir. Duygularınızı idare etmeniz gün içinde zor olabilir. İş alanlarınızda yeni deneyim ve aktiviteler devreye girebilir. Hareket halinde olacaksınız.

Yay Burcu: Arkadaş ortamlarınız veya grupsal yapılacak çalışmalarınız ön planda olabilir. Özel hayatınızda sabırsız ve heyecanlı olabilirsiniz, bu da size değişik ve heyecanı yüksek bir gün geçirtebilir.

Oğlak Burcu: İş ve kariyer alanlarınızda kendinizi ortaya koymak önem kazanacak. Davranış değişikliğiniz, iş alanlarınızda farklı konu ve olaylara kanalize olmanıza neden olabilir.

Kova Burcu: Dış ortamlara bağlı işlerinizde, seyahat veya eğitim alanlarınızda kendinizi ortaya koyacaksınız. Fikirsel olarak huzursuz veya sabırsız bir gün olabilir. Orijinal, değişik düşünceler sizi mutlu edebilir.

Balık Burcu: Ortaklaşa para konularınız, parasal görüşler, konuşmalar devrede olabilir. Aile hayatınız için yapacağınız harcamalarınız, size farklı ve değişik bir gün geçirtebilir. Duygusal konuşmalar yapabilirsiniz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR